Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ten váš úžasnej přehráváč nestíhá bufferovat, proč to nedáte na youtube..
  • Recenze se mi líbí a ještě víc výsledné hodnocení. 7 pásne na tuhle jak pr....víte co;) Mám odježděno 7 hodin. První co se mi líbí--> Grafika a vůbec silniční model ostrova (ostovů). Zvolené měřítko mi vyhovuje. Když mám někam jet 10 km, tak vím, že opravdu pojedu 10 km, a že to bude chvíli trvat. Jasně, někomu to přijde zoufale pomalé a utahané, ale nezapoměnte o čem série Test Drive (pozor nemyslim jen TDU) vždycky byla;) Ovládání mi zpočátku dělalo starost, ale hodně rychle sem si zvyknul a teď nemám nejmenší problém (gamepad). Hudba. Jj k freeridu po exotickém ostrově to chce i pořádnu muziku z rádia a do mýho vkusu se autoři prostě dobře trefili. Offroad závody. Sem rád, že je tu nově tahle možnost, protože nezávodit v téhle krásné přírodě by byl hřích. Střídání dne a noci a počasí taky jen potěší. Věrné (pro mě, nejsem ani zdaleka odborník) cockpity aut.

    Co se mi tolik nelíbí--> AI soupeřů. V tomhle případě se ani o AI moc mluvit nedá. V prvních 2 zatáčkách je předjedu a většinou už je dokonce závodu nevidím..a to ani ve zpětném zrcátku:) Jj tady autoři polevili a asi se chlácholili tím, že většina stejně asi bude jezdit online. No model poškození. Co k tomu říct. Není tak prostě není. Že bych si kvůli tomu rval vlasy to teda ne, ale když to pak člověk ve 200km/h napálí do sloupu, tak to vypadá trochu úsměvně. To volání ostatních postav a doporučování kam bych měl zajet mě trochu štvalo, ale brzy jsem se naučil je ignorovat a vybírat si cíle sám.

    No takže jak to shrnout? Kdo chce psa být, tak si hůl stejně vždycky najde;) TDU2 tu hůl skoro i samo podává, ale kdo přijme celou tuhle TD filozofii, tak si může pěkně zajezdit v hezkém a chce si mi říct i nejreálnějším otevřeným závodním světě;) Sedmička jak vyšitá.
  • Nějak nechápu proč veyron zní jak škoda felicie a proč do řiti všechny ty zvuky jsou absolutně mimo.Vždyt ten golf zní jak audi jak porsche jak všechno ostatní.Menu je je skažené od základu, takže k tomu se ani nevyjadřuji.Vím že je to arkáda, ale bohužel tohle je hroší než arkáda.Tohle je fakt strašný omyl.Kdyby to vydali za 300 možná bych měl jiný pohled na to všechno...no ale nemám.
    • Posranej pirat...
      • Hele kkt (ted te jmenuju a nenadavam ti-tos udelal ty sam a za mne)

        Ale dat za tohle litra,tak si nafackuju. Kdybych to sosnul,tak je ze me pirat , ke vsemu jeste pysnej a tezce vytlemenej. Potom bych se jen omluvil hard disku a na vse bych s CISTYM svedomim zapomnel.

        Promin,ale na tvuj plnohodnotnej zvratek se jinak reagovat neda.
      • Seš ty...
  • To je Sims ale s autama proste hruza a des.
  • jako ARCADA super ale jako Simulace stranse picoviny auta se chovaji docela stejne pri driftech atd. moc jednoduche ale nechapu proc se mi hra seka na 4 jadru a 260gtx 896mb a blikaji tam silene textury jinak jako auto po NFSHP, super
  • skoda ze to neni recenze starych test driveru, btw co zkusit zrecenzovat stare pecky ?
  • Urug
    Ta hra mě prostě srala hned od první minuty, jinak to říct nemohu. Když zapnu hru chci skončit v menu, ponastavovat si co potřebuji a pak eventuelně začít hrát. Takto to prostě fungovalo spoustu let, ale ne pak přišel nějakej nagelovanej buzerant a řekl si: "já su na tomhle světě nechytřejší, uděláme to takle a navíc to je cool." Setnu zuby a s nespokojeným mrmláním se dostávám k výběru postavičky. No tywole to je on! A teď to jako vlastně budu já?! Ještě můžu být jeho negerská nebo asijská verze poněvač to se dneska zkrátka sluší. Klikám otrocky Enter s tím, že se ve hře údajně nachází plastická chirurgie a s vidinou, že paňác co nejrychleji zmizí pod střechou nějakého toho korábu - chyba lávky - nastupuji do nablyštěného kabrioletu, stahuji, vytahuji okénka, kochám se interiérem a objevuje se světýlko naděje. Kecám, takle hladce to nešlo, mezitím jsem se totiž ještě dostal do onoho vytouženého menu. Zůstává mi rozum stát nad dvěma věcmi...zelené kolečko s fajfkou a nápisem OK, červené kolečko s křížkem a nápisem Cancel... Zřejmě mám prostě nějakou starou klávesnici, protože žádné křížky, fajfky, OK nebo Cancel na ní nemám. Tak nějak intuitivně si domyslím, že OK bude Enter a Cancel bude Esc....no jasně, že ne...Backspace - další výmysl nějakého konzoloidního sráče. Raději pominu zbytek menu, rozhodně z něj nejsem nadčený, ale je to oběť, kterou jsem ochoten podstoupit za pěkný poježdění. Takže startuji a...jo to půjde, říkám si...a nejednou mě z toho snu probuděj. Zase poslouchám vylízaný keci vylízanejch postaviček. Kupuju nejhnusnější a nejlevnější káru s nejlepšími staty. A zase jedéém...teda kdyby to šlo...můžu brzdit jak chci, kára lítá všude jenom ne tam kde bych chtěl, doslova se děsím každé zatáčky. Jasně třeba sem retard, ale jakto, že takové GRIDY se na klávesnici dají hrát daleko lépe.
    Třeba mě ještě nějak překvapěj... dostávám nějaký úkol, jedu tam...do toho mi někdo volá, že prý bych měl zajet někam jinam....no když to říká tak tam jedu...takže se 10km vracím, mezitím mi ještě někdo 5x zavolá, samozřejmě už poněkud moudřejší je posílám do kšá, nehodlám do konce života jezdit v kruzích. Konečně teda někam dojedu a už zase běhám po svých a zase se musím rozčilovat. Popadám myš a mačkám WSAD, děje se všechno možné jenom nikam neběžím. No samozřejmě, přece to nebudou komplikovat, když šipkama řídím, proč bych na nich taky nemohl běhat... "Protože su pravák idioti!" Čili mám tři možnosti, buď si u toho pokaždé vykloubím levou ruku nebo si obě ruce smotám a budu si hrát na chobotnici nebo budu pokaždé přesouvat klávesnici po celém stole.
    Samotný ježdění je maximálně nezajímavý, zvuky kromě motoru tam snad žádný ani nejsou, nečekejte ani ubohé "vžum" když projedete kolem jiného auta. Závody komentovat nebudu jel jsem jich jen pár a počítám, že v pozdější fázi hry budou poněkud zajímavější než objíždění pěti baráků 4x dokola.
    Ještě jsem se pokoušel si dát na auto nějaké ty malůvky...opět jsem měl pocit, že se mi snaží někdo za něco mstít.
    Všem komu se hra líbí nebo koho jsem nějak pohoršil se omlouvám, musel jsem se s tím někde svěřit, už jsem to v sobě nemohl dál dusit.
    • Dobre si to rozebral. Diky usetril jsi muj drahoceny cas. Dnesni doba hram nepreje. Kde se nezjednoduseuje tam se vsechno meni a kazi. Holt hry delane pro hrace zkocily zhruba pred deseti lety. Pak uz se zacalo tvorit pro penize a deti. *5*
    • já jsem si hru také jen zkusil a musim tak něják souhlasit... tohle doopravdy není pro mě... sociální sítě nepoužívám na internetu natož ve hrách, panákové ala The Sims jsou hloupí a celkově působí dost uměle, "příběh" je otravný, ovládání jsem si ani něják nebral... to jsem hrál na xbox gamepadu a to se celkem dalo, celý to působí tak naivně a dokonale, že mi bylo z toho chvílema trapně :D ...ani plastika mi moc nepomohla a oblečení je prostě moc "moderní" na mě... chtěl jsem si vytvořit takovou trochu drsňáckou postavu se strništěm a špinavym tričkem od oleje, který žije jen v karavanu, ale to bohužel nejde.. musítě být ulízaný pěkný "muž"... dále bych snad dodal, že se mi nechtělo vůbec kupovat nemovitosti, mě se ten karavan líbil a prostě když se nekoupí nějáká vila tak nemáte ty styl pointy nebo co... prostě nic pro mě :)
    • NonSuch
      downvote za:

      Ještě můžu být jeho negerská nebo asijská verze poněvač to se dneska zkrátka sluší.
      • další pseudohumanista mezi námi:)? Zahraj si GTA:SA, tam je slovo nigga víc frekventovaný než "and"..
        • NonSuch
          a tvuj argument je, ze kdyz to je v gta tak je to v poradku? v tom pripade si uzij vikend mlacenim prostitutek a prejizdenim lidi u vas na vesnici ;)
    • Moc ti dekuju za rozsahle informace *5* O hre sem uvazoval, ale vzhledem k tomu cos popsal dekuji nechci *1* A to uz me stvalo i ovladani u NFS HP(zlate NFS U,U2, Burnout Paradice TUB).
      • Toto nie su rozsiahle informacie ale len info o Interface,Menu a pod....
        To co napisal su totalne zvasty typu ja som male decko a neviem ako si vsetko nastavit!
        Je dobre ze to takto urobili aspon nebudem stretavat male deti na Ibize alebo Oahu!
        Super ze Vas neschopakov takto vytrubili...Ostatnym len odporucam.Tato hra ma svoj stary nestrateny sarm...A ked sa do nej dostanete ide o paradnu zalezitost.Odkedy sa hra zavodna hra v dnesnom svete na klavesnici to tiez netusim !?Minimalne Gamepad ked uz zavody.Tak sa tu nehrajme na debilkov...A len tak mimochodom kazda zavodna hra na Keyboarde je nehratelna, aspon pre mna!
        • A po druhe na tebe musim reagovat kkte. Oslovujeme-volame. Opet ti nenadavam i kdyz bych mel i chut za to, jak agresivne pusobis.

          Ale chtel jsem ti napsat,ze treba NFS Porsche jsem odjezdil s kamosem na KB a pokazdy jsme v sobe meli litr vina. Lotus na Amize taktez a jako perlicku uvedu SuperCars na Didaktiku Gama a ten mel klavesnici vystavni.Tyhle arkady mely alespon varle a ja se u nich bavil a nevytacel. Jeste me napadlo: nedelal tvuj dedecek ve Skalici ony klavesnice? To by vychazelo:v roce 1987 bylo tvemu dedeckovi 20let a devet mesicu pred tim pocal tveho otce. Ten udelal ve stejnem veku osudovou chybu,ze pocal tebe a to ti budou tak ctyri roky,ze tak kopes kolem sebe.Ze jsem se trefil kkte?

          Vsechny postavy jsou v tomto pribehu skutecne a tak mi nezbyva,nez se omluvit...promin Didaktiku.
        • Joha
          Jaaaj zase ty... hybaj preč lebo škodíš slovákom... a mimochodom keď nie si schopný zniesť kritiku na "úžasnú" hru tak sa choď pritúliť k maminke... lebo doteraz z tých tvojich komentárov môžem usúdiť že decko si tu ty :)
          • jdi si hrát Black Ops a neotravuj ostatni
            • Joha
              Sorry, ale ten nepodarok od Treyarchu som vymazal po prvych dvoch misiach...
            • Poďme všetci hrať šachy aby sme nikoho neotravovali *7*
      • Jo máš pravdu, že NFS U, U2, Burnout Paradice TUB jsou trochu někde jinde. Ale nechápu proč si stěžuješ na Hot pursuit, když si tam můžeš přece navolit ovládání podle sebe. Tak co no, obětuješ pět minut přenastavení ovládání. V čem je problém?
        • Jenze ono to ovladani je tam proste naprd. Jednou to do zatacky zatoci krasne a napodruhe to sotva zatoci. Na to ze to delal stejny team jako Burnout je to ovladani otresne.
    • ucho
      1) ty jsi neviděl před časem to video obsahující 20 prvních minut hraní? tedy musel jsi vědět, do čeho jdeš, výběr postavy i počátek tam byl jasně vidět
      2) pokud tě to tak iritovalo, proč sis hru kupoval?
      3) když se ti to nelíbí, tak zkus hru prodat na aukru, je nová, získáš většinu financí do toho investovaných a všichni budou spokojení, tedy klídek... :)
  • Vse je hezke ale udelat zavodni hru bez jizdniho modelu to je jako koupit si krasnou televizi, ktera nehraje nebo se chtit zenit a organizovat svadbu ale nemit nevestu. Proste to je zaklad a vse ostatne je jen navic. Nebo cituju "TDU umoznuje sirokemu spektru hracu sahnout si na vysnena auta bez obav o penezenku nebo bezpecnost" (reakce recenzenta na to ze auta nelze rozbit). jaka obava o bezpecnost?? Vzdyt je to hra nemuze se mi nic stat. A proc obava o penezenku? Vzdyt tam mohli dat nekonecno penez nebo dat opravy zadarmo. Tohle nejsou argumenty a chybejici model poskozeni je podle me nedostatek. Opravdu tohle hraci chteji takovou arkadu?
    • janchor
      "Nekonečno peněz" by dávalo ve hře, postavený na hromadění luxusu, podstatně menší smysl, než jen kosmetický poškození. Nicméně to byla narážka na peněženky i bezpečnost v životě před monitorem *3*

      A co chtějí hráči? Bavit se. Někdo u arkády, někdo u simulace, někdo u něčeho mezi. Vkus není uniformní a závodní hru dělají závody, ne podíl realismu.
    • P.S. tak rovnou dat do her tlacitko na dohrani a uninstal nebo si to kouknout na youtube a to bude max. bezpecne ani to nemusim hrat a nehrozi riziko ze nekde nabouram nebo minu penize za opravu
    • nechapu postoj nekterych hracu, to je jakoby dali do nejake fps nesmrtelnost a nebylo by treab mirit aby se hrac nahodou nemusel namahat. Prece i kdyz zemru nebo se musim snazit tak to je prave ta zabava ne, to riziko?
  • kdyz se v realu projedete ve stare skodovce, tak to ma mnohem blize k rizeni nejakeho ferrari, nez kdyz do neho sednete v takove hre ;]
  • Ahoj jak se jmenuje song co hraje od 2:25 - 2:47.
    dik moc
    • http://www.youtube.com/watch?v=alKsdyzu85I&feature=related
    • jmenuje se
      • tyvole to bylo hodně trapný i na páťáka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit