Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • S jízdním modelem nemám absolutně žádnej problém je třeba k tomu přistupovat jako k arkádě. Ti co tady říkají že je to hra špatná, tak hráli maximálně pár hodin warez verzi.
    Hra je to naprosto parádní.
  • krunoslav
    hra je to skvělá..hráli všichni ti brblalové poslední NFS HP? tam byl jízdní model naprosto příšerný..volant to ani snad nepodporovalo, smykovalo to samo a mělo příšerně zpožděnou reakci..zasloužilo by se to jmenovat místo hot pursuit třeba NFS harry potter, protože občas to fakt chtělo s tím kouzlit..Dejte TDU2 čas, ona vás překvapí..hlavně neberte vůbec názory pirátů, kteří občas nemají hry opatchované a nikdy si to neužijí, protože jim nejdou online funkce a proto hra postrádá smysl..ale jedna věc co me na téhle hře štve a za co by si zasloužili autoři facku úhořem je Daddy was a DJ - asi nejpitomější písnička v dějinách herní hudby *1*
    • Tak k tomu NFS HP jse ovlada teda o moc lip nez TDU 2
      • krunoslav
        vždyť to HP úplně řídí za tebe a bez smyku+nitro se nedá zajet dobrý čas..dneska sem celou noc v TDU2 drandil s lidma po okruzích a auta se chovali tak jak sem chtěl..takže pořád nevím proč to tedy ostatním údajně nejde *4* já vim, že se to snažim pořád obhajovat, ale tahle hra si prostě takovou zlobu nezaslouží..pokud jste za ní nevyhodili peníze, tak vás to nemusí mrzet a pokud ano, tak jste určitě dopředu věděli do čeho jdete
    • brblalove brblaj na jizdni model. A to promin ale ten je skutecne ubohej. BTW ty jiz mas hru nejak opatchovanou ze ti bezi lip? *4*
      Ja verim ze pro hrace kteremu staci pouzivat auta pro presun z bodu A do bodu B to muze bejt pecka. Sveze se v drahym sportaku podiva na zapad slunce... Jenomze pro hrace kery nepovazuje volant jenom za prostredek k zaboceni a pedaly jen za nastroj k rozjezdu a zastaveni je to zklamani roku. Ten kdo cekal simulaci byl naiva. Jenomze myslim ze vetsina hracu cekala alespon arkadu kera doda nejakej pocit a radost z jizdy. Jako sorac ale v tdu2 se nic takovyho nekona.
      Nicmene preji vsem kere bavi na te hre socialni aspekt a simulace frikulinskyho style at si ji uzivaji na plny pecky. Ale brblalove z opacnyho tabora maji k brblani dost dobre duvody. Tato hra byla prezentovana jako zavodni. To je lez jako vez. Jsou to Simici na kolech. Predpokladam ze v pristim dile bude doplneno delani deti chozeni na zachod sprchovani vareni ... Ale at nam marketing nevesi na nos buliky ze je to o jezdeni. Je to jenom o presouvani.
      • krunoslav
        mám dojem že, už jich pár vyšlo, ale těžko můžu říct, proč me se jezdí dobře a ostatním špatně:) pohrál sem si s nastavením volantu a dávám si větší pozor na brzdy a u aut co se rády přetáčí, tak jemněji dávkuju plyn a jezdí to fajn..je pravda, že já hru nehraju moc jako závodní..závody beru hlavně abych získal více peněz..mnohem více me baví jezdit autoškoly, objevovat silnice a potkávat se s hráčema..a těch je opravdu hodně..člověk by řekl že po přečtení zdejších komentářů si to nikdo nekoupil, nebo to nevydržel hrát víc jak tři hodiny..já mám naježděno kolem 40ti a pořád je co objevovat..a jestli si chce někdo rýpnout, ano baví me jak sims, rfactor i třeba grid, nebo RBR *1*
        • Patche zatim resi pouze problemy online hrani. Bohuzel jen castecne. Az se dostane na radu jizdni model urcite hru jeste zkusim.
  • Je to docela komplikovaný, zhodnotit tuhle hru. Na jedný straně šíleně frikulínská omáčka toho zhovadilýho příběhu, spousta nedomyšleností, viz. nemožnost prodat auto, strašnej playlist - nemožnost vlastního, komplikovaný nastavení ovládání atd. A na druhý straně příjemná atmosféra, která má i přes ty chyby a nedostatky dost kouzla aby člověku alespoň na chvíli učarovala. Nejvíc mi asi vadí nulová zpětná vazba, pocitově řídím krabičku od sirek a ne Lotus Evora... jezdím to na volantu a tam se to dá zatím opravdu s jednou rukou, tak doufám, že trochu přituhne. Jezdím kde co, od iRacingu po podobný arkády jako TDU protože mě autíčka baví, ale tady mě mrzí ten promrhanej potenciál... mělo to na víc. *7*
    • Amen!
  • Tak mám pocit, že do Games.cz - nebo samotnému recenzentovi, připluli na konto nějací kapříci či kapřice od vydavatelů. Když jsem pouštěl recenzi, doufal jsem, že aspoň tady nebudou smýšlet komerčně a konečně někdo tuhle zhovadilou hru zpraží. Nestalo se, takže zbývá ještě Doupě či Hrej..Aspoň na IGN tomu dali myslím 6 nebo 5 z 10, to je přesně to, co tenhle ždímák peněz zaslouží...
    NEKUPOVAT!! Je spoooustyyy jiných a mnohem levnějších variant, jak se dobře pobavit a přitom nevydat z peněženky tolik korunek za tak málo... Srač...!! *10*
    • janchor
      Opravdu je tak obtížný přistoupit na podstatně prozaičtější vysvětlení, že různejm lidem se líbí různý věci..

      Ostatně i 5.5 z IGN má blíž k naší sedmičce, než tvojí "sračce".
  • Doufám, že to tu nikde není, ale nevíte někdo interpreta a jméno písničky co hraje v recenzi v cca. 2:30
    • Presne na tohle jsem odpovidal na zacatku diskuze... *5*
      • Díky ti moc, já viděl, že je tu už asi 150 příspěvků, tak jsem to nepročítal, moje chyba :-)
  • LTM3
    Od 00:00 do 00:17 jsem si říkal, že to je docela dobrej realistickej simulátor, ovšem potom už je to jen arkáda *1*
  • Potřeboval bych pomoci jak hru dát do celoobrazového režimu.Hra je pouze ve středním okně a nikde nemůžu najít jak okno maximalizovat.Děkuji moc.
    • Hru jsem jiz davno zahodil z disku ale pokud si vzpominam byl to Alt+Enter. Nicmene tato zhovadilost me taky celkem dostala. Hrac musi absolvovat filmecky kery ho totalne iritujou aby se vubec dostal k nastaveni hry kde rezim fullscreen ani nenajde. *1*
  • Videorecencze dobra, ale co je ta hra za sragoru? Ja teda zavodni hry nehraju (posledni kdysi NFS Porsche), ale kdyz vidim chovani auta pri rizeni, to je snad vtip. Pripada mi to jako kdyz hraju Counter strike a sem tam zastrafuju. Jak toto muze nejkoho bavit nechaou. Jen dodam, ze soudim jen z videorecenze a z toho co sem tam videl.
    • recenzent sa nas snazi presvedcit ze to je plus a pozitivum hry, takze pre mna recenzia dobra nie je. Ocakaval by som ze recenzent bude mat odvahu pomenovat veci pravym menom a hru zvozit. Je pravda ze to ma byt arkada a nie simulator lenze aj v arkade by sa mali auta chovat ako tak realne.
      Ale zrejme su cielovou skupinou tejto hry hraci, ktori keby si sadli za hru a zistili ze musia vynalozit aspon minimalne usilie na to aby auto riadili, tak by to znechuteni vzdali a bolo by o zakaznika menej.
      • janchor
        Člověče, ty se soustavně pleteš v jedný zásadní věci: že má hra jednoduchej jízdní model neznamená, že jde hrát bez námahy! Rozhodně nestačí sešlápnout plyn a dloubat se v nose až do cílový pásky, naopak. Musíš ty různý a často neposedný auta zvládnout a tratě jakbysmet. Zvlášť úseky na čas bývají hodně přísný a s chybama a bouráním tak maximálně utřeš ten vydloubanej nos.

        Recenzent ti nebere názor, jen říká svůj: přes vytýkaný věci se výborně bavil. Pojmenovával svůj zážitek - koho taky jinýho?
        • tak potom nechapem preco tam nedali normalny jazdny model, ked je ta hra s tymto arkadovym narocna. Napada ma vysvetlenie ze vyvojari sa s tym nechceli sra.. Ved ludia (ako ty) im to zozeru aj s navijakom. *1* *12* *2*
      • ucho
        to, že ty máš na hru nějaký názor, neznamená, že autor recenze nemůže mít na hru názor jiný. jednoduše ji popsal svými slovy. když "joe" něco napíše, neznamená to, že tak to prostě je a ostatní si z toho musí sednout na prdel. nech jiným lidem jejich názory a neprezentuj ten svůj, jako jediný správný.
        já respektuji, že máš na hru takový názor jaký máš, to ale neznamená, že tě chci překonvertovat na svou "pravdu". smiř se s tím, svět se netočí kolem tebe a holt existují a budou exitovat i lidé, kteří se u té hry budou bavit. (a není dospělé jim za to nadávat, ani jim to vymlouvat... jako kdyby někdo popisoval názor na nějaký film, třeba Titanic, a ty bys mu pak chtěl vnutit, že se na to dívá špatně, že jen ty máš na ten film správný pohled...)
        • lol ty si tie prispevky sam pluskujes? *2*
          • ucho
            asi jako ty si je sám mínuskuješ :)
    • Sorry za preklepy, asi se budu muset fakt zaregistrovat, abych to po sobe mohl opravovat. Vetsinou si to po sobe totiz prectu az po odeslani :-)
  • Preco nemozu spravit hru s takym ostrovom a autami ako v TDU2 a fyzikou aspon zo SHIFT1/2? Preco? PRECO??? Boja sa ze by im to ludia moc chvalili? *9*
    • pretoze tie hry nie su robene pre ludi ako ty ale pre ludi co sa nechcu ani trochu namahat
      • Chapem, ale ludi co pistia po lepsej fyzike je ako tak pozeram nase aj zahranicne fora velmi VELA, a ak by spravili fyziku napriclad "sim" a "arcade", urcite by mali vacsi odbyt *9*
  • vypada to pekne ale auta jezdi proste divne at uz na klavesnici, gamepadu ci volantu s jakymkoliv nastavenim asistenta...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit