Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No, levisi, pokud nemáš rád PC , tak piš novinky týkající se jen ostatních platforem, takhle akorát PC hráče nasmolíš. Což je možná Tvůj záměr.
    "Za situace, kdy se hry na PC vydávají skoro z dobrodiní a nostalgie"...
    To, že se na řadě PC her královsky vydělá, nechceš vidět.
    A není to DX 11, na čem by zásadně závisel případný úspěch PC hry či PC verze.
    • Ale on má pravdu, AAA titulů bude na PC méně a méně. Už dnes převládají podřadné porty.
      • Veskoslav
        Jejdásku, už sis vzal dneska prášky?
        • Cau m@gore, koukam ze mi tu pises i kdyz tu nejsem, rekl bych, ze jsi ze me na prasky :-).
        • Nevím s kým si mě pleteš, ale vím, že s tebou se nebavím, primitive.
          • Veskoslav
            Dej si hadr na hlavičku, když už sis zapoměl vzít léky.
      • Jj a nezapomen dodat ze na konzoli ty hry jsou pecky a kdyz je preportuji tak se z nich nejakym kouzlem stane nehratelnej paskvil *15*
  • CrocoRay
    Já se bez těch Dx10 a 11 obejdu a zatím to vypadá, že se do doby, než vyjde nová generace konzolí, ani nebudu muset upgradovat. Konec konců si nemyslím, že by to bylo nějaká tragédie a rozdíly v grafice tam stejně nejsou tak obrovské a na ten DX 9 se dá taky dívat.
    Koupit nové železo a zajímat se o nové technologie se vyplatí snad až tak rok po uvedení těch nových konzolí a člověk ani nebude muset dalších 5 let nějak významně upgradovat.

    No, já si nemám na co stěžovat.


    btw: Jinak to ušetření výkonu je sice fajn, ale taky bych to moc nehrotil. Myslím, že snad všichni majitelé dnešních karet podporujících DX11 to rozjedou dobře i na té devítce, pokud hra nebude opravdu špatně optimalizovaná.
  • skoda ze archaicke konzole takto nici hry...ale co naplat, snad jednou budou konzole ktere se alespon dotahnou na PC a zas se vyvoj her rozjede
    • Konzole hry nenici, pc platformu znicili pc pirati, uz by si to ty piratsky hov@da mohly konecne uvedomit.
      • Já jsem spíše zvědavý, kdy si TY uvědomíš, že kecáš blbosti a už s tím přestaneš. Jestli je to způsobené nějakou tvojí psychickou poruchou, tak si vem prášky nebo vyhledej svého lékaře (Můžeš kontaktovat psychiatra Radka Hulána - stejnej psychopat jako ty, doslova). Kdyby svět byl podle tvého "gusta", tak by lidstvo totálně zdegenerovalo...
        • Radek to s náma myslí dobře! *1*
          • Tohle je dobrý: http://images2.wikia.nocookie.net/__cb20090525112038/necyklopedie/images/1/19/Vedec_vs_blbec.jpg

            *15*
            • http://images.sodahead.com/polls/001965743/653555377_laughing252B1_xlarge.jpeg
      • Když už něco to zničilo tak hlavně komerce (rutina, zjednodušení, non-kreativita). Jednotná platforma (konzole) tomu ještě hodně přidala. Konzole jsou jako komunizmus. Koupíš nebo nekoupíš. Černobílá politika. Ani v nejmenším nevíš nic o této situaci tak sem NES3R takovéto příspěvky. Pokud máš plat kupovat si gamesky za 1500 a víc... do to ho!!! Nikdo ti nebrání. Že nepoznáš, když si z tebe někdo dělá dojnou krávu nebo ti to je jedno, je jen tvoje věc. PS.: na gamesky mám steam a jeho slevy aby sis náhodou něco nemyslel.
      • Jejdasek (skryta identita) = jejdasek (anonym)

        To dojde každýmu blbcovi... A i kdyby jste byli dvě odlišné osoby, tak jste oba stejně tupí...
        • Musim te zklamat, nejsme stejne osoby :-). Ale souhlasim, ze kazdemu blbcovi dojde, ze jsme. Jen inteligentni jedinci budou schopni rozpoznat rozdil.
          • "Jestli je kolega jejdasek stále přítomen, mohl by mě informovat o tom, jaký by byl podle něj ideální scénář na poli herního průmyslu do budoucna? *4* "

            Zkopírovaný příspěvek z vrchu diskuze...
            • neboj ja umim cist
  • Dokud se bude her na konzole prodávat několikanásobně více než na PC, tak bude DX9 prioritou. V tomto se vývojáři chovají zcela racionálně, i když bych jako hráč na PC samozřejmě rád viděl nějaké grafické pokroky.
    • Presne tak, a tohle zdejsi obhajci piratstvi nepochopi :-).
  • Pan_Klobouk
    Takze mala rekapitulace: na PC uz nic nevychazi a PC je vlastne mrtvy. Uz par let. Psali na internetech. Dalsi generace konzoli podle vseho pry-mozna-urcite-nikdo vlastne nevi uz ani nebude, vsechno se presune na oblacky a streamy, konzole jsou uz ted vlastne mrtvy. Taky psali na internetech.

    Budoucnost hrani jsou teda priblbly terminaly na vsechno, pripojeny k televizi, na kterych se budou "hrat" hry typu vyskoc a tleskni, abys zvitezil? Samozrejme pohybem ovladany a jak jinak nez ve 3D? Tak to maucta.
    • Před nedávnem jsem četl hezkou ůvahu, jak GT5 a FM4 zcela vytlačili automobilové simulace zpět na PC, kde se jim teď velice daří. Takže já bych PC neodepisoval.
      • "ůvaha" se píše s čárkou nad ú, pane překladateli.
        • Od překlepů mám jazykové korektory. Ale zato vy jste svatý, že.
          • toto není překlep, pane překladateli. Toto je gramatická chyba - v interpunkci, to jen tak na okraj.
            • Heh. Zjisti si, co je interpunkce, pak mudruj :-). Možná jsi myslel diakritiku.
    • jak přijde cloud, vim o hodně lidech, i kupujících, co to prostě balí a jdou od válu. Však je pořád co dělat, žejo:)
      • Svatá pravda... už jen ta digitální distribuce mi nedělá dvakrát dobře, ale jestli přijde cloudgaming, tak rozhodně balim a zaměřím se na nějaké jiné hry (které ještě nebudou cloudovány). Kdo ví, třeba až se rozjede cloudgaming a hry nepůjdou ukrást, tak pirátská komunita bude vlastně něco jako muzeum všech cloudgamingu předcházejících her (k odebrání zdarma)... *4* A nějaký streamovaný hry si můžou strčit za klobouk... Upřímně to by bylo celkem fajn... když si vezmu kolik tisíc her je jen na PC, tak myslim, že pár generací se bez nových her obejdeme. *5*
        • Stejně, herní průmysl jde s kvalitou akorát tak do prd*le (sice se vždy najde pár vyjímek, ale je to jak zrnko soli v oceánu). Takže bychom stejně o moc nepřišli... *4*

          Ale je pravda, že cloudgaming odradí pěknou masu hráčů... Hlavně sběratele krabiček. *4*
          Víte, zaplatit za hru, kterou v podstatě ani nevlastníte a pak je tu ta strašná závislost na službě. Když se jim něco posere, tak nemůžete hrát ani singleplayer...
      • Pan_Klobouk
        Napodobne. Nastesti mam nastradano a neodehrano jeste hodne her, takze i kdyby dalsi tri roky nikdo nic nevydal, porad bude zasoba "novinek". A jakych, jeste z casu, kdy ty hry clovek vazne musel i hrat, musel se pri tom hrani dokonce snazit a predvest nejaky um a fistrona, aby je pokoril.
  • Bomba, 4 jádra!
  • Trol.diskuzni
    No jo, topinkovače pro hospodyně od plotny zase ukázaly svoji sílu... Kde jsou nějací konzolisti, aby mne zpravili o tom, jak jsou PCčkáři zlí kriminálníci a oni andělé herního průmyslu? *14*

    A kdo je to do pérdele ten levis?!
    • Hairy_Ass
      Nevím, v latině to znamená lehký nebo taky hladký, taky by to mohla být nějaká narážka na značku Levi Strauss. *3*
  • Je mi jedno co to podporuje nebo nepodporuje - pokud to bude dobrá hra.
  • XorxoxTalarius
    "Za situace, kdy se hry na PC vydávají skoro z dobrodiní a nostalgie, je samozřejmě vyloučené, aby někdo takovou práci vynakládal."

    Ano napriklad treba SR3 ktere ma DX11 efekty a ma prodanych pres milion kusu na PC ... ono to bude spis tim, ze se jim do toho nechce a spolehaji na to ze konzolisti si hru koupi, jako by to uz predem rikalo ze hra nebude zase takove terno, takze PC hraci si radsi na Good Old Games koupi puvodni original :)
  • Starbreeze Studios nebylo nikdy "pinnacle of pc technology", Enclave ač dobrá rubačka byla vzhledově průměr a vyšla zároveň na PS2 a Xbox a to byl prAsím pěkně rok 2003. První Riddick (2005) byl "best looking game on Xbox" s tím, že na PC to vypadalo ještě lépe, ale žádné úlitby oné platformě tam nebyly, navíc hra vyšla rok po Doomu 3, Half-lifu 2 a Far Cry, které vypadaly všechny lépe. No a se Syndicate se historie opakuje, klasický multiformát PC-X360-PS3, vzhled druhořadý, ale doufejme, že hratelnost zajímavá, jako tomu u her od Starbreeze doposud bylo.

    Tím chci jen říct, že kdokoliv by chtěl na jejich hrách dokládat úpadek zájmu o PC her mezi vývojáři, tak je chorý.
    • Zabudol si na Knights of the Temple. Tá bola prelomová herne i grafikou ... *1*
    • Riddick byl jednou z prvních her s nativní podporou 64-bit systémů.
    • oprava: "úpadek zájmu o pc hry" sryy

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit