Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bobsh
    Vizuál mi nevadí, pro účely podobnýho arkádovýho sandboxu mi přijde fajn, ale ten boj je fakt příšernej, dva chlapi mlátí do jednoho zombíka, jejich zbraně procházej tělem toho druhýho, navzájem se jim překrejvaj modely, tohle fakt naprosto ničí jakejkoliv zážitek ze hry. Nebo situace, kdy vidim zombíka u plotu, připlížim se k němu, chci ho zabít, ale nejde to, protože pak zjistim, že on je vlastně z druhý strany toho plotu a tohle je jenom část jeho modelu, která nějak omylem prolezla pevnym plotem bez mezer. Vážně? (demo jsem ani nedohrál, může to bejt super hra, ale tyhle chyby mi jí fakt neskutečně ničí)
    • Viktor_H
      Tohlre má řešit nadcházející update... A upřímně, raději tento "ústupek", než neproniknutelná NPC, která tak ve výsledku překáží, blokují a celkově lezou na nervy...
  • Za exkluzivity bych vydavatelum urazil ruce! *13*
  • Caute, pls vie niekto kedy to vide na PC? Btw vyzera to dobre :)
    • GlaDOS
      Někdy tento rok. Vývojáři datum nedali.
  • Může mi někdo, prosím, vysvělit, co je to sandboxová hra?
    • 5irp373
      Tady máš "kyblík", "lopatičku" a "písek" a dělej si s tím co chceš. Sem tam ti něco přihodíme, ale zabavit se nějak musíš sám :).
    • Jenže sandbox je odjakživa termín označující běh aplikace uzavřeně uvnitř nějakýho systému. Takže mi nějak nevyhovuje, že se ten pojem zneužil pro tenhle účel jen proto, aby to znělo honosněji než "hra s otevřenym světem"...
      • smejki
        sandbox a open world jsou dvě různý věci. vylez na Milešovku a rozhlídni se - to je open world. Koukni z okna na dětský hřiště - to je sandbox.
      • A to ti trvalo 15 let, než jsi tuhle myšlenku vypotil?
    • sandbox je v překladu pískoviště, takže význam je doufam jasnej ;)
    • sandbox znamená že si můžeš dělat skoro co chceš, jsi jen minimalně omezený, ale většina těch her co to má mají slabší příběh, nebo skoro žádný Je to prostě opak lineárních her typu call of duty
  • Keyz
    Jsem zvědav co přidají do PC verze. Snad to půjde nějak nastavit. Grafika na PC poměry dost otřesná, hlavně to divné rozmazaní všeho nebo co to je.
    • Exkluzivitu jen pro Win 8.
  • Keyz
    Komu by nestačili hrát Zombie hru, může i poslouchat:
    http://www.zombiepodcast.com/listen/
  • Zatím nejlepší zombie hra co jsem hrál :) Můžete mi poradit ještě nějakou zombie hru na PC ??
  • Dacky jsem si myslel ze ma recenze tak nejak postat hodnocenou hru, vypichnout silny a lsaby stranky, originalni momenty a zhodnotit dilko z pohledu autora. Ze mi nekdo prevypravi pulku gameplaye mi fakt prijde jako zakladni nepochopeni smyslu recenzi. Ja sto to rozklikl ze se dozvim neco o tom, jaka ta hra je. Ale to, co jsem cetl...to je ko kdyz nedo bude recenzovat DayZ a povypravi o tom, jak na zacatku dostal baterku a vaplavilo ho more na plaz a pak ho sundal nejakej lovec bandita. Pribeh fajn, ale o tom jaka je hra to nerekne nic. Skoda.
    • milej MLOKu, dle tvého projevu by jsi zřejmě recenzi nepobral, ani pokud by byla o mechanismech hry a psaná azbukou *1* *1* *1* *1*
  • přijde mně podivné, že zombíkům svítí oči... spíš to zavání démonama z filmu Demons (: http://suckerpunchcinema.com/main/wp-content/uploads/2010/10/demons-top-stairs.jpg
  • Zase zombící ? Proč ? Proč ? Jsem na ně už nějak alergický...
    • A kdo tě to nutí hrát?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit