Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ač vlastník PS3/4 jsem si prakticky i kvůli této hře pořídil XSX. Nyní na konci hra mě čeká těžké vystřízlivění a vědomí, že jako jednu z mála her už tuhle nedohraju. V závěrečné misi Wall (já vlastně nevěděl, že je poslední), mě nenapadlo narvat se střelivem po okraj a moje  postava zahynula. No a každá další generovaná postava začínala hned tutéž misi s horšími a horšími podmínkami (navíc sama, protože všichni zbylí čekají u zdi) až už mě začalo iritovat vyvíjet novou postavu prakticky od nuly a v místech s vyčerpanými zdroji. Když k tomu přidám věci , které mi vadily od začátku - nemožnost uložit hru, respawn zombií, přejíždění zombií autem nepřináší žádný plus (naopak), ale je nezbytné atd... Tohle je prostě hra, kde snaha o reálnost těžce převážila zábavnost. Do 2. dílu už nejdu.

  • Proč tato hra nevyšla i na PS3-4?:( Zahrál bych si ji..
  • Zatím nejlepší zombie hra co jsem hrál :) Můžete mi poradit ještě nějakou zombie hru na PC ??
  • Těžká arkáda a podle toho to vypadá. Prakticky se jedná o pobíhání a mávání klackem kolem sebe. Zbraně nemají žádnou hodnotu damage, takže je téměř jedno, jestli máte klacek z lesa nebo mačetu a když dostanete auto, stačí mrtváky přejíždět. Plusem je prohledávání budov v noci s baterkou, ale pouze na k tomu označených místech - zapomeňte na to, že budete šacovat mrtvoly nebo někde prolézat regály - prostě co se dá prohledat "svítí" a nic jiného tam není. Graficky to na PC i na ultra detaily vypadá otřesně, nejlépe to pustit v malém okně, protože mít to na 24" monitoru přes celou obrazovku je na zvracení. Kamera se od zad pobíhajícího "klacekmama" nedá nijak oddálit (otáčet kolečkem myši k tomu přímo svádí), parťáci jsou na škodu, protože mají tendenci odvést sami všechnu práci a můžete koukat, jak skáčou s klackem po mrtvole (jsem si připadal jak někde na planetě opic) a dát si při tom kávičku. Mrtvoly až na bosy do sebe nechají bez obrany mlátit klackem, jediné riziko pro vás je, když na vás vybafnou zezadu a nejlépe ve více kusech. Pro mě zklamání, jeví se mi to jako nedodělek, při tom to má šanci na mnohem víc - stačilo přidat RPG, zbraně rozdělit podle účinku a ubrat arkády, bohužel fakt, že hra vznikla původně na konzole to dostatečně vysvětluje - co očekává průměrný konzolový fakan? Přiblblé pobíhání a vedení za ručičku po celou hru, aby snad nemusel u mačkání gamepadu myslet.
    • Doplňuji: s nějakými 3 grafickými mody, co zlepšují textury, přidávají trávu a bůhvícoještě a s modem Survival je to jakž takž hratelné a dokonce to má i trochu té zombiee atmosféry. *1* I přesto je 9 z 10 dost přehnané hodnocení. Tak 6/10 s modama je poctivé.
  • Za exkluzivity bych vydavatelum urazil ruce! *13*
  • K Pc je to sice plné chyb ale u mne jednoznačně překvapení a zábava roku
  • Dacky jsem si myslel ze ma recenze tak nejak postat hodnocenou hru, vypichnout silny a lsaby stranky, originalni momenty a zhodnotit dilko z pohledu autora. Ze mi nekdo prevypravi pulku gameplaye mi fakt prijde jako zakladni nepochopeni smyslu recenzi. Ja sto to rozklikl ze se dozvim neco o tom, jaka ta hra je. Ale to, co jsem cetl...to je ko kdyz nedo bude recenzovat DayZ a povypravi o tom, jak na zacatku dostal baterku a vaplavilo ho more na plaz a pak ho sundal nejakej lovec bandita. Pribeh fajn, ale o tom jaka je hra to nerekne nic. Skoda.
    • milej MLOKu, dle tvého projevu by jsi zřejmě recenzi nepobral, ani pokud by byla o mechanismech hry a psaná azbukou *1* *1* *1* *1*
  • michaliuz18
    zrovna som si to stiahol na PC , dobra hra, lepsia nez dead island ci dead rising .. to su take detske traposiny bez rozumu len mlatit dokola, to sice robite aj v tejto hre ale ma to vacsi smrnc, potencial, a hlavne stale je to beta bohvie co sa casom este vylepsi, skor mi to pripada ako WD a dayZ ... a to su lepsie veci nez dead island 6 bodovy :D
    moj nazor no :)
  • Kluci a holky, na XBL je trial verze, neni nic jednodussiho nez si ji stahnout a vyzkouset...

    9bodu je ale opravdu neadekvatni hodnoceni... Zvlaste pak kdyz jsou ve hre zminovany bugy, a "nasiraci" momenty. Ty by podle me v 9bodove hre byt nemuseli...

    PCckari by mohli znat ceskou hru Numen... Asi tak kvalitni je to pocin... Takovy ten pokus o kvalitni hru... Co na tom ze muzes to a to, kdyz muzes jen to a to...a jeste to cely vypada jako spatnej vtip...

    At to ta holcina napsala tak bo tak 9 je moc... Tak 6 mozna
  • Upřímně těšim se na recenzi od doby co hra vyšla a pak to sepíše nějaký pako a tu sračku ještě vydá. Nejhorší recenze co jsem kdy četl. Takhle se už léta nepíše. Naprostý trapas.
    • Tvé řádky jsou naprostá žumpa bez špetky úcty k práci ostatních. *11*
    • Určitě to nebude jediná recenze na netu. Ale chápu, potřeboval ses někde vyblít.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit