Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jděte do pi*e s takovou kokotinou. Vypadá to, a je to jak kidskokotina z roku 2004
  • Caincz
    Stáhl jsem trial, vizuál mi přišel hnusnej, boj a pohyb kostrbatej, po chvíli jsem to vypnul. Tak nevim, jestli tomu dát další šanci :-/
    • Jak někdo může hrát/nehrát hru jen kvůli grafice/animacím? Tady je někdo rozmazlený =) Neber to osobně. Třeba to má vážný smysl "proč nehrát hru kvůli špatné grafice", třeba ti to vadí tak jako mě zase tupá AI, popřípadě de*ilní "zjednodušenost her", taky aby ti stačilo na celé CoD jen znak "W" a "Left Mouse Button" =D... Pěknej den ;)
      • Caincz
        Nehraju hry kvůli grafice a animacím, ale i jednoduchý vizuál může být hezký. Tuhle hru jsem zapnul a můj okamžitej první vjem byl "to vypadá hnusně". Pak jsem měl nějakým klackem nebo co to bylo umlátit zombii a to byl další skličující zážitek. Skutečně nejsem fanoušek CoD, hraju hry, jako jsou Demon's/Dark Souls, z komerčních blockbusterů se vojenským střílečkám poslední dva roky obloukem vyhýbám. Rozhodně tady nepolemizuju nad hodnocením autorky recenze ani nad tím, jak se ta hra může někomu líbit. Spíš mi asi něco uniklo a možná jsem to vypnul až moc brzo. Bohužel mám teď na stole tolik pro mě atraktivnějších titulů (např. The Last of Us), že nemám moc důvod se k tomu vracet.
      • ne je ne
    • ne
  • kdyz uz musi byt v recenzi nejaky (sahodlouhy) pribeh, tak by ji mel psat nekdo kdo to umi...tohle je slohovka ze zakladni skoly
    • palcov
      Já v recenzích (i na filmy) příběh zásadně přeskakuji.. Kdyby to tedy někoho zajímalo.. :D
      • po prvnich radcich jsem to samozrejme taky udelal, protoze cist se to moc nedalo a z recenze zbyly nejake 4 kratke odstavce

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit