Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ucho
    díky za recenzi. je fajn, že hra má nakročeno dobrým směrem. určitě koupím.
  • koukám, že tu asi nejsem jedinej, co o tomhle počinu nikdy předtím neslyšel.. o to větší radost z toho mám... doufám, že PC verze mi brzo zaklepe na dveře *14*
  • jedina vec z ktere mam obavy... zajimalo by me jak moc (ne)vadi stridani charakteru, prece jenom bych uprednostnil permanentne hrat za sebe v roli jedineho charakteru po celou dobu. jinak vyvovojari se ptaji na svych forech, jestli je libo more SoD, tak komu se libi dejte jim vedet a nezapoment lobovat za PC verzi :)
  • Viktor_H
    Jak je možný, že jsem o tomhle nic neslyšel?! Vypadá to zajímavě... Tak ať už je PC verze tu.
  • Lukyz
    Už to sleduju nějakou dobu a fakt se těšim *14*

    Každopádně titulek na RPS říká: State Of Decay Still Coming To PC, But Not ‘Soon’

    To her credit, Undead community director Sanya Weathers was refreshingly honest about the situation:

    “We are still working on the PC version, and I don’t have a really good estimate for completion. Too much depends on third parties. It isn’t going to be soon by any meaningful use of the word ‘soon’.”

    Ale kdo si počká, ten se dočká *4*
  • Odulin
    Včera večír na popud recenze koupeno. Hrál jsem zatím jen chvíli, ale bavilo mě to dost, vypadá to na promyšlené herní mechaniky.
  • K Pc je to sice plné chyb ale u mne jednoznačně překvapení a zábava roku
  • Nic proti ale s recenze jsem se dozvěděl jen, že je to něco o zombie :/
  • jinak kdo neví oč jde, může si pustit skvělé gameplaye u kterých se pobaví > http://www.youtube.com/watch?v=nrCpekLgRno
  • MidnighT91
    Jsem zvědavej určitě to testnu, po dlouhé době bych si zahrál nějakej dobrej survival...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit