Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 15€ hodne? no nevim
  • KrPa
    to neni jen na tiscali, uz to delaji i na idnes
  • F5?
  • Radsi bych byl remasteru W3. Jen se bojim aby nesprasili grafiku jako tady.
    Anebo by mohli udelat rovnou W4, preci jen Starcraftu uz dochazi dech a Blizzardu chybi nejaky vylozeny tahak v e sportu.
  • Oni chteji za malo muziky hodne penez a kdyby to byl patch nemohli by calovat 15€
  • Díky za recenzi.
    OT: Můžete mi prosím říct, proč dáváte do prohlížení galerie dementní reklamy, které mi málem vyrazily mozek nosem, jak jsou nahlas? Tohle jste už fakt přehnali pánové.
  • dnes jsou achievementy bezne. pokud by byly bezne i prostitutky na pokoji, pak by i melo smysl si stezovat na jejich absenci.
  • Veskoslav
    "Není ani možné přepínat novou grafiku do nové a zpátky "

    Korektor šel asi dom.
  • Coffin.Corner
    "...Zajímavá je i absence achievementů, které v původní hře nebyly, ale v remasteru mohly být příjemným bonusem. Ale nejsou..."

    To dává takový smysl, jako bych si v recenzi na ubytování v hotelu stěžoval, že v ceně mohla být prostitutka, ale nebyla.. *3*
  • Paulcz
    V remasteru působí jednotky a budovy jako pěst na oko, to si s tím mohli vyhrát trochu více a dát tam nějaký mezivrstvy mezi barákama a terénem atd. A jinak by asi stačil patch, který by umožnil hrát hru na dnešních rozlišeních a hráč by viděl více dílků mapy.
  • To je pekne, ale...
    Sanctuary volá, holá holá. Tristram, Lut Ghlolein, Kurast... *14*
  • KrPa
    davam + za to, ze za to nechteji jako microsoft 30 € za age2 ale jen 15 €

    ja si ze vsech zmen nejvice povsimnul jen tedy HD textur a novych ikon postav, ktere vice odpovidaji SC2, coz je opet vice, nez v age2

    multak nehraji
  • Já bych dal určitě vyšší hodnocení, přesně takhle si představuju remaster - úplně stejná hra, jenom vypadá hezky. Mám desítky, možná stovky her, které bych si přál takhle předělat, a Starcraft má to štěstí. Podle mě je to super.

    Multiplayer, Korea a podobné nesmysly mě nezajímají - i když chápu, že je správné, multiplayer v recenzi řešit. Pro mě je Starcraft dobrou RTS s dnes už klasickým a podle mě pořád dobře výborně fungujícím příběhem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit