Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co je to LAN?
  • Zajimalo by me vyjadreni toho cloveka, ktery recenzoval Planescape Torment: Enhanced edition. Predpokladam, ze by dal hre 3-5 / 10, protoze neprinasi novy obsah, jednotky, rasy a pribeh.
  • restore
    Je mozne to stale hrat cez LAN ?
  • Naopak, to že jsou achievementy i jen díky dosažení body, který nelze minuout, pak krásně ukazuje, jak moc hra je zábavná, kolik hráčů se kam dostalo apod.
  • kdo jsou to "oni"? par trotlu co trenuje klikani 16 hodin denne z koreje? nebo ultrapravicovi fanoušci? sr4t na ne
  • P.S.
    navíc vetšina z toho apm jde na správu zdroju a budovani zakladny. Skill lepším hráčum zustane a budou moct investovat svoje apm do mikromanažmentu boju
  • Spades
    Oni jsou ti, kteří budou Blizzardu vydělávat peníze. Ti, pro které Blizzard tu hru dělal.
    Opět jak říkám, je to jen business, buď by Blizzard udělal hru, kterou si sem tam někdo koupí z nostalgie a pak se vrátí k SC2 a pro hráči k SCBW, nebo udělají hru, u které udrží alespoň ty pro hráče.
  • nezdá se mi že když musíš mít v zápase 300 apm a ubrali by rekneme 100 nebo 50, že by se hra "kutálela za tebe" jak ty píšeš
  • Spades
    Správně by to bylo spíš hrát fotbal s míčem, co se kutálí za tebe, nebo sprintovat s koloběžkou. SC bylo nějak těžké, kdyby si ho zjednodušil, tak hráči budou hrát starou verzi, protože nechcou berličky pro soupeře.
    Já to taky neumím hrát, ale tohle chápu.
  • to je nápad. co takhle usporadat na olympiade sprint se svazanyma nohama nebo fotbal se zavazanyma ocima
  • Ja myslel tu pripominku spis obecne. Treba kdyby oznamili Warcraft 4 ani nevim jestli bych se tesil protoze by zajiste slo jen o dalsi profi klikfest.
  • A proc by se to nemelo delat pro uzkou skupinu? Kdyz to v korei jede, tak proc to neudelat.
  • Ja si myslim, ze hlavnim duvodem tohohle remasteru je, aby blizzard nahnal divaky na sledovani turnaju v SC, protoze prece jenom malokdo je jeste dneska ochotnej sledovat klasicky SC I na streamu, protoze to prece jenom uz nevypada tak dobre. Takze spis nez ze by slo o Koreu je, ze blizzardu jde o popualritu jejich turnaju, na kterych uz SC I zase zacina zabirat dominantni postaveni potom co vetsina hracu skoncili s SC II.
  • Spades
    No a lidi chcou ten uměle nasazený strop zachovat. Představ si to.
  • Spades
    jak proboha špatný pathfinding a nezobrazování úkolů v misi kazí kompetitivní hru???
  • Blue.Shark
    Jenže to je kombinace více prvků. Duna sice má příběh (jakž takž) založený na super předloze, jenže ten zbytek pokulhává - hra byla nevyvážená, tvůrci se na nějaké úpravy vybodli a teď je prakticky mrtvá. Starcraft narozdíl od Duny pořád žije. Warcraft se dlouhou chvíli držel, ale Blizzard potom taky přestal hru nějak explicitně podporovat, tak postupně odumírala.

    S posuzováním příběhů asi můžeme být opatrní, protože to je hodně individuální. Jak to vidím já: celkově Tiberiové univerzum nehraje na nijak složitý příběh. Pořád je to "jen" konflikt dvou (později tří) stran. Starcraft dává větší důraz na postavy v příběhu, člověka nutí k nim přilnout...a pak s nimi dělá různé psí kusy. Ještě to hezky doplňuje rozdílnost Terranů, Protossů i Zergů, kteří se liší ve všem - od vzhledu po jednání. Od toho se potom odráží jendotlivé kampaně a tam je podle mě ta příběhová síla.
  • Protoze multiplayer? Co to je za hloupy argument. Jen nevytahni ten argument ze hraci s vetsim monitorem by meli vyhodu. Jde jen a jen o umele zvysovani naroku na APM a skill. Podtrhuju slovo umele.
  • Je to hra delana jen pro profesionaly z Koree nebo I pro normalni hrace?
    /spoiler jen pro koreu a proto se taky na blizzard zlobim, ze kasle na hrace a jde jen po penezich z e sportu.
  • Podle mne by se hry meli delat pro hrace, ne pro uzkou skupinu lidi co to trenuje 16 hodin denne jako zamestnani a pro sledovani profi zapasu.
    Proto by jsem na narocich jeste vic ubral a nektere procesy jeste vic zautomatizoval, aby jste, obrazne receno, nemuseli utirat zadek kazdemu SCV.
    Vite co by se stalo pak? Misto nudneho makromanazmentu by profi hraci museli/mohli presunout svoje APM do bitev (vice simultannich utoku najednou, lepsi micro atd.) a zapasy by bylo jeste zajimavejsi sledovat.
  • "tigerium"? *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit