Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Jakou sms? O téhle funkci nevím:) Já mám aplikace na smart, kdy mám náhodně generovaný bezpečnostní kód. Oni zavedli i funkci sms?:) To jsem nevěděl.
  • Dobře máme tu recenzi, a teď snad zase na chvíli bude od bližardu a jejich patvarů pokoj
  • Smrdihlav opět zasahuje. Jednou položí za pleskoslava život
  • blizz ji prodava za 40€ to je jarku datadiskova cena *1* *11*
  • to jsi chudak wol jsem kopil v den vydani za 890,- a jinak doporucena zidocena pro CR trh byla u wol 1290,- a u hots je 1049,- datadiskova cena jak stehno
  • tyjo a driv byly hry jako manic miner co meli 10 levlu ne jedne obrazovce a co jako? to budem dneska rikat kazdy fleshovce plna hra za litr?
  • Ludia. Mozem vam hru odporucat. Nie su to to vyhodene peniaze.
  • mne to dela kolikrat taky blokace uctu a musim si to odblokovavat kvuli tomu jsem si tam zaregistroval telefon a SMS protect, myslel jsem ze priste mi misto blokovani uctu poslou SMS s kodem a pri loginu to po me bude ten kod chtit, ale ne vopruz stejnej postup odblokovani a jeste navic musim zadavat tu sms DMNC
  • minimalne funkce "take control" je urcite neco noveho
  • smejki
    by mě zajímalo, kdo to tak kdy presentoval, páč:
    http://games.tiscali.cz/jak-hodnotime.html#rating9
  • neodpustím si jednu zbytečnou poznámku k hodnocení :-D myslel jsem, že hry co dostanou 9 musí přinést něco nového do žánru nebo tak nebo jak to tady na games kdysi prezentovali.
  • no tak to sou ale vyčůránci ty češi :D díky za info

    jo a ušetřete mě toho obhajování SC2 "fanbojové ":-p i když jsem hru nehrál je jasné, že to bude špička mezi RTS a bude nesmírně funkční a "polished" pač je od blizu....člověk se tady pozastaví nad jednou větou a rázem je z toho tady drama jak se patří :-)
  • no ale tahle hra se neprodává před 2,5 , ale teď....
  • K čemu další zbytečný 2GB nebo kolik flashdisk, s ničím, páč SC1 byla ve WoL edici? Zato máš podložku pod myš? Nepochopím...
  • Je mi smutno, když vidím, jak "jakštakš" trollové prahnou po věčné demenci.
  • Já bych řekl že není, proto děkuji oběma. *3*
  • Smrtihlav2000
    Františku, uvažuj někdy tím, co máš na krku. Joe, je s prominutím idiot, trolí hovádko, co si myslí, že je vtipný.
  • dow 2 SOU skirmish mapy slepene do kampane což je věčná škoda protože herní mechaniky jsou 1000x lepší než v trapně zastaralém SC2
  • No co sa tyka bezpecnosti ohladom uctu tak mne osobne sa nic podobne nedialo. Predpokladam ze podobne saskovanie s blokovanim uctu sa tyka ludi co maju iba heslo. Ja mam aj ten ich generator autentifikacneho kodu a islo to bezproblemov. Ci pouzivate tiez ten autentifikator na generovanie kodov ?
  • To je dobre, aspon nekteri nebudou mit ublizenej pocit ze nekoho okradas a ze kvuli tobe stoji hry vic. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit