Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Thor řve that, schválně jsem si to teď pustil. Ale možná máš pravdu, raději ověřím znova.
  • Nějak jsem nepochopil, jestli hra vyžaduje připojení k internetu pro singleplayer. Jak to je? Diablo a simcity like?
  • Mně se nelíbí co provedli s Kerrigen. V Brood war jsem ji zbožňoval. Bezcitná mrcha která dokáže přechcat každýho (tedy až na Durana, ale to je zase jiný příběh) a i když jí na konci dokázali dostat do rohu stejně z toho vyšla jako královna.

    Prostě pravá "Queen b*tch of the universe", teď je to jen "Ó Jime promiň, že jsem zabila miliony lidí včetně tvých přátel a taky že už nemám žádné pohlavní orgány". *7*
  • "That shoot everywhere!" Nemyslel jsi Then nebo mi něco uchází?
  • Asi po 8 letech se znovu použivá slovo datadisk:) Jen ono v tomto případě o datadisk nejde ikdyž se to tak muže brát. Ale je to další díl z trilogie SC II.

    Jedinné co je chyba a nebo snad to chovaní jako EA/Activison je to že je potřeba i první díl....

    Na druhou stranu má od dob prvního SC klasické RTS z ptačí perspektivy něakou konkurenci?
  • Veskoslav
    Pěkné. Děkuji za recenzi. Hra jako taková si ani nezaslouží označení datadisk. Je to naprosto plnohodnotná hra, která prostě vyžaduje ke spuštění původní hru. Milovníkům RTS doporučuji, rozhodně nebudete litovat.

    Přidávám svou, i zde na games je "kopie":)
    http://www.diskuteri.eu/clanek/recenze-they-are-everywhere-that-shoot-everywhere-starcraft-ii-hos-871-9to

    Jinak jediné, co bych hře vytknul je to, že musím ksakru čekat na další díl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit