Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vzhledem k faktu, že za poslední 2 možná 3 roky prakticky žádná lepší RTS nebo na stejné úrovni nevyšla tak by se lidi neměli divit ani kdyby S2 dostalo 12/10.
  • Formace neměla snad ani serie Warcraft.
    Mimo to by ve Starcraft, který je masově zaměřen na MP, byly formace na škodu.
  • Tak po dvou dnech mě docela žerou dvě věci:
    1) kde jsou formace?
    2) Jde nějak zajistit, aby rychlejší jednotky zůstavaly s pomalejšími? Takhle je musim tahat zpátky jak blb... (tuším, že AOE 2 tohle měl...)
  • jan.pospisil.35
    Mno já bych řek že DOW2 je uplně jiná strategie než SC2 a oboje je uplně jiná strategie než AOE 2 a všechny tři sou uplně jiny než C&C. A proto hraju všechny a mam je rád.
  • Kdyz je to tak caste, tak by urcite meli dat i jiny zpusob jak to resit nez je zmena hesla, protoze bych tipnul ze 99% lidi si stejne jako ja chce nechat to stare, tudiz absolvovat to co jsem popsal.
  • Pokud vím, tak s tímhle (hlášení o podezřelé aktivitě a následné zamknutí účtu) někteří hráči bojují doteď např. u D3. Ani se člověk nemusí logovat z jiné IP adresy např. z práce a tohle se prostě stane.
  • Já ten sms alert vítal. Alespoň něco. Smartphone nemám, takže bych si musel kupovat ten jejich klasický HW Authenticator.
  • Shania
    hraju se skakavkami + leceni
  • Je tam SMS allert. Ale v zásadě když más Authenticator tak si v pohodě. Sám používam jenom ten a na SMS sem se vykašlal a nemam problém.
  • WoL robili nanovo, HotS je len datadisk. Ano robili to dlho, ale aspon to funguje tak ako ma a hra sa to super. Radsej zaplatim blizzardu 35 euro za datadisk ako EA 40 za celu hru.
  • Ve WoL bylo až donedávna "Play as Guest", kde se daly rozehrát tři další kampaně. To s nedávným patchem zmizelo, nicméně když už je hra aktivovaná a nepřipojí se k Battle.netu, nabídne hrát "offline". Úplně stejná funkčnost, jako dřív, to není - nelze mít takhle jednoduše rozehrané kampaně s různým progressem (asi se to dá "komplikovaně" řešit přes savy, ale je v tom bordel), ale offline se to hrát dá...
  • Myslis nieco ako C&C4 ktory to ako jediny spravil a ako jediny sa stal pruserom v zanri RTS. Ty si cakal ze HotS za zrazu stane Total War? Hra sa musi drzat zanru. Velke zmeny niesu akceptovatelne. Napr DS3.. proste kazda hra v ktorej sa daco zasadne zmenilo stala za h...
  • tusim ze jen v jedne nebo dvou misich z dvacetisedmi na tebe okolnosti tlaci a mas casovej limit na urcitou vec...ale nikdy ne na celou misi
  • Určite nie tak velku hráčsku základnu, ale stále dosť velkú najdeš na FAF - forget aliance forever, kde featuri a ubdaty kodí komunita sama pre seba, ktorá sa fakt stará, že ma to až prekvapuje ked mi to každé dva mesaice stahuje nový path. mrkni sa na to
  • Uplně nesnáším když mě u strategií honí čas. Snad to nebude moc často.
  • Vzhledem k tomu, že spoustu inovativních věcí samozřejmě S2 HotS přinesl, koketoval bych možná i s hodnocením 10/10. Ale s číslem 9 bych tady určitě problém taky neviděl. Ostatně dostaly ho v minulosti už mnohem slabší tituly.
    Takže souhlas, ta poznámka byla opravdu zbytečná. *3*
  • WoL opravdu má offline režim, taky jsem to dohrál cracknuté ještě než mi dorazila hra, ale u HoS si vývojáři vzali příklad z Diabla a to už bude na serveru, takže ne, ani singleplayer si nezahraješ
  • TheGGG
    No podle toho co tu píšeš bych se nedivil že patříš mezi ty lidi co ráno děkují slunci že vyšlo.
  • TheGGG
    U starcraftu 2 spíš zéčkový no
  • hmm zajímalo by me jestli za tyhle urážky na slušne vedenou diskuzi dostaneš ban, hmm asi ne co hlavne že vtipny prispevek ze zivota o hezke sousedce byl smazan *7* *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit