Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vrook
    S matikou jsem narozdíl od tebe ještě neskončil a mám jí ještě na vejšce. Kdybys ale ty měl nějaký vzdělání, dokázal bys pochopit, že JE OBROVSKEJ rozdíl mezi herním stylem člověka, kterej chce vyexpit co nejdřív a jede powerleveling, a stylem člověka, kterej si chce hru užít, neodklikává rozhovory, tupě negrinduje a plní všechny questy na každý planetě. Sorry ale ty jsi podle mně tu hru ani nehrál a jenom hejtuješ, jako všichni ostatní, z mně neznámejch důvodů. Biodron ani fanboy nejsem, sám uznávám, že má hra dost chyb a když si stěžuje někdo na chyby, který mu PŘI HRANÍ HRY dělaly problém, tak fajn, je to objektivní. Ale když nadávaj rozmrzelí haters, který HRU NIKDY NEHÁLI a ještě si stěžujou na takový p*čoviny, tak sorry, ale to se musim ozvat..
  • to Killer :
    Vis tvoje argumentace je zajimava lec velice usmevna az detinska. Opravdu me nezajima kolik hra stala, nebo jak dlouho se vyvijela pro me je podstatne, zda se u hry bavim ci nebavim a to rozhoduje ,SWTOR hraji cca 6 tydnu a ani zdaleka se neblizim 50 lvlu u me pozitiva prevysuji nad negativy a to v obrovske mire, ano z predchozich MMO co jsem hral, tak take byl privital ruzne vychytavky, addony a vse mozne i nemozne veci, ktere hru delaji lepsi, ale jak jsem jiz psal, drive ci pozdeji to v SWTOR bude take. A kvuli tomu, ze hra neni naprosto dokonala ale jen "dobra" opravdu nemam potrebu spamovat kazdou diskuzi a vykrikovat jak hra stoji za ho*no a pri tom ji doma vesele smazit dal, tak jako to delas ty a mnoho dalsich pokrytcu.
  • Vis tvoje argumentace je zajimava lec velice detinska. Opravdu me nezajima kolik hra stala, nebo jak dlouho se vyvijela pro me je podstatne, zda se u hry bavim ci nebavim a to rozhoduje ,SWTOR hraji cca 6 tydnu a ani zdaleka se neblizim 50 lvlu a pozitiva prevysuji nad negativy a to v obrovske mire, ano z predchozich MMO co jsem hral, tak take byl privital ruznyne vychytavky a addony a vse mozne i nemozne veci, ktere hru delaji lepsi, ale jak jsem jiz psal, drive ci pozdeji to v SWTOR bude take. A kvuli tomu, ze hra neni naprosto dokonala ale jen "dobra" opravdu nemam potrebu spamovat kazdou diskuzi a vykrikovat jak hra stoji za ho*no a pri tom ji doma vesele smazit dal, tak jako to delas ty a mnoho dalsich pokrytcu.
  • Predpokladam, ze budes asi jeden z tech lidi, co s matematikou skoncili nekde na nizsi zakladni. Je jedno kolik hodin denne hrajes, celkova herni doba je porad stejna, ale takovahle jednoducha uvaha se asi od lidi jako ty neda cekat. Aspon jsem rad, ze mi tvuj flame dokazal, ze kratke herni doby jsi si taky vedom, ale dle sveho postoje musis zastavat pozici, ze je to vlastne skvely mit po kratke dobe max level a nic k delani.
  • Ma cenu se s tebou bavit? Ty uz nevis kudy kam,tak kazdeho nazves fanboyem a biodronem. To jak to rikas,je to uplne stejne jako mi napsat ze jsem blbec
    A co jsem ti vyvratil? Uz nejmene dvakrat jsem ti vyvratil tve malinke koridorovane planety(mimo jine). Respektive je to pravda tak z cca tretiny. Ale ty stejne porad omilas ty sve pravdy. navic vubec nejde o to jestli mas nebo nemas pravdu,ale o to jak to podavas. jako maly rozmzleny fracek...
  • To rikas uz nejmene tyden. Neslibuj a odejdi! Ciny delaji muze,ne sliby. A opet jsi me nazval biodronem ac to sam o par prispevku vyse odsuzujes. Hmmm....
    Ja se nikdy hry slepe nezastaval. Hra ma spousty chyb,ale ma taky spousty zabavy,ktere v zadne jine MMORPG nenajdes. To co prevazuje= celkovy dojem ze hry. Pokud me neco nebavi,nespamuju o tom na foru stale dokola(navic mnohdy jsou to polopravdy) a jdu o dum dal....
  • Ano? A ktery z vas fanboyu tu kdy co vyvratil? Ale uznavam, pravda se tezko vyvraci.
  • Dalsi biodrone. Ale neboj, az mi vybrsi subscription, tak ho neprodlouzim. Pak si budes moct behat po poloprazdnych serverech s dalsimi biodrony a byt happy.
  • Ze to rikas zrovna ty. Ty ktery za kazdy pochvalny nazor nebo vyvraceni polopravd nazyvas pisatele Biodronem. Bravo!
  • Ziiiv!!!! Dalsi nudista co na hru uz od zacatku nadava a stale ji hraje. *16*
    Nuda je svina....
  • Jj, s tym rychlym levelovanim musim suhlasit - v tejto hre sa leveluje ukrutne rychlo. Nie ako tu niekto spomina ze clovek pri tom sedi od rana do vecera - ja som tej hre venoval tak 2 hodky denne a za mesiac som level 42. Takze v porovnani s konkurenciou sa tu dosahuje maximalka az prekvapivo rychlo. Tí, co tvrdia opak, zrejme tuto hru nehrali alebo si ju zamerne natahovali.
  • Aneb jak poznate fanboye. Kdokoliv, kdo mysli jinak a dela neco jinak je zasranej, debil, popripade se pouzije jina urazka. Bravo.
  • Za prve-on se bavil o SW,ne o SWTOR
    Za druhe-pomerne male planety jsou do cca 30 lvl. Koridorovane jsou jen mestske lokace. Cim vetsi lvl tim vetsi planeta. Kolem 40 jsou uz planety obrovske a pohyb je naprosto volny. Hraci si naopak stezuji na prilis velkou velikost.(jaky to paradox-opet)
  • Aha, takze kdyz dneska nekdo uvede na trh auto bez airbagu, posilovace rizeni a posilovace brzd a bude za nej chtit cenu jak za plne vybavenou Oktavii, tak ti, co na to poukazi jsou rozmazleni???
    A ano, nezapomenme na argument, ze hra je venku dva mesice. Ze byla ve vyvoji 6 let a spolkla 200M dolaru jaksi pomlcime, ze? A za mesic bude tvuj argument, ze je venku teprve tri mesice, ze? A za 10 mesicu, ze je venku teprve rok, co?
    A ano, mam jeden lvl50 a jeden lvl42 a to hraju normalne. V AoC jsem se za tu dobu dostal na lvl30 a v Lotro na 35.
    A nechat ostatni vyzkouset je dobry napad, ale to by jaksi museli mit free trial. A zkouset neco za 1000 korun je pro nektere lidi moc. Navic, kdyz si nekdo precte recenzi, ktera da tomuhle "veledilu" 9/10 aniz by zminila jediny problem, nedodelek, nebo bug, tak nekdo musi lidem rict, ze to zase tak super vec opravdu neni.
  • Muzu se zeptat, v cem je presne rozsahly? V tom, ze na kazde planete mas malicky omezeny prostor, nejelepe koridor, ktery je jeste rozdeleny na vice casti aby jeho mrnavost jo vynikla, kde ti milostive dovoli se pohybovat? A kdyz nahodu jdes jinam, tak zhebnes na vycerpani? Jo, tomu rikam rozlehlost, pane jo, kam se hrabe SWG.
  • Pravda ale stejne, napsal jsem ze se mi hra libi, ze je dobra a vidim v ni dobry napady a potencial, ale ze ma zapory ktery jsou pro me tak velky ze ju proste budu hrat nekdy jindy, az se to vyresi a stejne jsem byl vyflamovan urcityma fanboyema. Ze je to intended a ze to tak ma byt a ze mam spatny komp a proto mi to jede spatne atd... Takze blbci jsou na obou stranach, nevyberes si.
  • Skvele a presne to popisuje reakce biodronu!
  • Po přečtení komentářů ne většiny na to jsem neměl vnitřní sílu, ale do půlky jsem se tak dostal. Musím říci jen to:"Je zbytečné něco vám lidem psát, ale napíšu něco jiného *5* "

    !Musím pochválit i poděkovat Alešovy Smutnému, za pěknou a podle mého skromného názoru objektivní recenzi, která je perfektně čtivá a poutavá. Aleš Smutný dokázal vše vtěsnat do jediné recenze, tak aby vystihl co bylo nutné, ale také něco navíc. Děkuji, jen tak dále.!

    PS: Prosím nemusíte o ostatní nekomentujte to. Děkuji.
  • Dej mi odkaz,jediny,kde vyvojari odpovidaji na foru. Sleduji to denne a nikdy!! neodpovidaji.

    A ty medaile? Delas z komara velblouda. Medaile byly jen titul. To byla odmena,ne promo akce. Zase never vsemu co nekde ctes. Nalakat na placeni dalsiho mesice by to nemohlo ani toho nejvetsiho nerda.
  • Ted me tak napadlo-proc nejsou i nejake vesmirne mise pro dva nebo vice hracu? Mohlo by to byt zajimave... *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit