Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kotty
    Reroll :P
  • no jo tak to delam, proste killuju protivnika... ale za balonem se nezenu a vybusniny neinstaluji apod.
  • @Brambic - no tak to neni az tak uplne pravda. SWOTR postrada volnost, nema ani vesmirne pvp ani poradne zabavne pvp, nema funkcni hraci rizenou ekonomiku, craftings sux a zadne sandbox prvky zatim nejsou ohlaseny, takze 50ky zatim ostrouhavaji. Spousta lidi proste zkousi hrat znova jiny pribeh s jinou postavou, jak tak pozoruju.
  • Tuhle otazku si take kladu a docela se bojim te 50ky dosahnout. Hra tak prijde o sve nejvetsi kouzlo. Vetsina odpovedi na tuto otazku je mraziva: no proste budes pobihat po Ilumu a valcit anebo zacnes hrat za jinou postavu nez vymysli neco lepsiho.
  • Kdyby to radsi nahodili na F2P... Platit "2x" za hru je vyzirkovstvi...
  • Co takhle alespoň šťouchat základním útokem? Minimálně to celé pro tě skončí o to rychleji.
  • to co v kazde online hre
  • Trol.diskuzni
    http://www.oldrepublic.net/content/attachments/511d1322756848-darth-vader-epic-fail.jpg/
  • ja jsem cekac, do wz musim pvp equip a valor potrebuju, ale zaroven me pvp nebavi...co mam delat? dokud tam nebude alternativa jak ziskat nejkvalitnejsi vybaveni holt budu ostatnim kazit hru...
  • http://images.cheezburger.com/completestore/2011/8/21/469a7f38-1f20-4eb4-a9bf-1d52844cd7ef.jpg
  • Příběhová část ano souhlasím 9/10, ale všechno ostatní je velká bída...
  • Trol.diskuzni
    Mně to vadí, ale radši se neozývám, aby mě tady biodroni neukamenovali... A taky je fakt, že horse climbingu se jen tak něco nevyrovná... *4*
  • Já to zkusil a nezaujalo mě to. Čekal jsem víc. Škoda.
  • Naprosto zasloužené hodnocení. Je to skvělá a zábavná hra.
  • Na tolko, kolko ma hra podla recenzie negativ, je to hodnotenie prekvapivo vysoke. Inak, co sa tyka tych slavnych pribehov - zato ze su nahovorene este z nich automaticky nerobi pribehy, ktore by sa kvalitativne blizili KOTORu. Co som mal moznost okusit dva pribehy (smuggler a sith inquisitor), ani jeden mi neprisiel bohvie-ako putavy ci napadity. Mozno som zmlsany inymi titulmi, ale po dejovej stranke to zas az take terno rozhodne nie je. A logika obcas dostava naozaj poriadne na frak!
  • MidnighT91
    Vidíte ty textury ? horší jak ve skyrimu a nikomu to nevadí :)
  • Trol.diskuzni
    Je to deset? Není to deset! Konec světa se blíží... *8* *8* *8*
  • Ehm co se prosím dá dělat po dosažení 50 lvl?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit