Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zrovna se chci připojit a oni aplikujou patch a realmy jsou nedostupný, to mě po/ser, v sobotu... To je demence sakra tohleto...
  • Tak nam tu dnesni maintenance prodlouzili bez udani ETA. Zoufalci, totalni zoufalci.
  • Trol.diskuzni
    MrSanta@tiscali.cz: "To ještě někdo bere vážně hodnocení hráčů na Metacritics?"

    Já: "To ještě někdo bere (po Skyrimu) vážně hodnocení recenzentů na Metacritics?"

    Bere vůbec ještě někdo Metacritics vážně?! *8*
    • smejki
      lidi, kteří vědí, co to je statistika a jak s ní zacházet?
    • MrSanta
      Já: zrušte číselná hodnocení her *3*
      Bohužel to má velkou váhu pro ty, co se o hry zas tak moc nezajímají. Hodně z nich se rozhoduje o nákupu podle recenze v GameInformeru a souhrného numera na Metacritics
      • Trol.diskuzni
        Pro mne jsou čísla rovněž velmi důležitá, je to jediný absolutní prvek na jinak zcela subjektivních recenzích, jejichž text si může každý vyložit po svém.

        U recenzí pana Grygara není absolutní ani to číselné hodnocení, světová rarita! *1*
  • Ok, tažke se stalo úplně přesně to co jsem předpokládal. Hra je úžasná na levelování. Ale lackuje na end game content. Měl jsem první post o tom co se dá dělat po dosažení 50 lvl. Dostaly se mi odpovědi typu to co v jiných MMO hrách. Ok to mi došlo. Ale, že by to někdo rozepsal?? Já třeba nikdy levelování neměl rád, vždy jsem to chtěl mít co nejdřív nehraju MMO kvůli příběhu, ale proto abych to hrál s lidma. Kdybych to hrál taky, tak bych stejně rozhovory skipoval a jel co nejrychleji:))

    1.) Jaký jsou ty dungeony na HC, jestli tam taký mód je. Je tam něco jako LFD? Pokud ne chystá se to? Třeba z oficiálních fór se to dá vyčíst.
    2.) Jak a proč se farmí gear? Je to drop? Nebo to je nakupování za badge? Či emblémy. Či jinou měnu.
    2.) Je tam něco jako raidy? Pokud ano tak jaké jsou, jsou těžké jsou lehké? Jsou to tank and spank? Nebo je to něco jiného? Jak fungujou raid setupy.
    3.) PvP stojí za starou belu, to už jsme se dozvěděli z předchozích dojmů. Nechápu jak někdo kdo dělá klon WoW nevylepší ten jeho stávající model, nad tím mi opravdu rozum stojí. Takových možností co kolem vývojáři mají.
    4.) Dále je tam možnost přebarvení si gearu? Nebo něco Wardrobe v RIFTu či jeho kopie Transmorfion bo jak se to píše ve WoW? Nebo další super vychytávky?
    5.) Kde jsou 50? jsou zalezlé v hlavních městech jako ve WoW? Nebo je někdo nutí bejt někde jinde, když nepočítám ultra nudné daily q. (V RIFTu nutí ven lidi eventy)
    • 1.) HC mod dungeonu tam je. Jmenuje se to hardmode flashpoint. Dostavas na to daily quest. LFD neni. normalne se shani grupa pres chat
      2.) Gear ma ted tri teary prvni tear ti pada z bossu na hard mode flashpointech. plus ti padaji badge za ktere si prvni tear muzes koupit. Druhy tear pada z end bosse v hardmode flashpointech a na operacich na normal mode ze vsech bodu. plus ti za daily a weekly questy padaji badge za ktere si tento gear muzes koupit. Treti a nejlepsi tear pada na hardmode opracich. co pada na nightmare operacich nevim jeste sem ji nebyl.
      2.) Raidy tu jsou, jsou vcelku narocne. Zatim jsou jen dva. Prosel jsem oba na normal mode a tank and spank je tam vseho vsudy jen jeden boss z celkovych 10.
      5.) 50 si delaji daily questy a hraji warzony a delaji operace, to stejny co ve wow.
      • Takže pokud jsem to pochopil dobře, tak je tam několik obtížností na jeden raid? Stejně jako ve WoW?
    • MrSanta
      Jestli tě nezajímá příběh a nejsi aspoň malinko fanda Star Wars, tak ta hra pro tebe IMO není určená.
      K otázkám: HC dungeony jsou tam, říká se jim Hard-mod Flashpointy. Raidy jsou tam, říká se jim Operation (viz recenze). Gear padá a dostáváš speciální měnu. Za měnu koupíš buď přímo gear, nebo si koupíš bednu ze které ti vypadne náhodně gear (je to trochu gambling *1*). Gear se barvit a jinak vizuálně měnit nedá. Doufám, že to dodají, taky by se mi to líbilo.
      víc ti toho neřeknu, jsem ještě low level.
      • No hele já fanda SW nejsem, ale troopera commando si užívám plnými doušky...
        • MrSanta
          A to je jedině dobře.
          Malinko fanda SW si představuju jako někoho kdo viděl filmy a líbily se mu. A navíc to není podmínka. Ale když ho nezajímá příběh a k tomu třeba ani samotný svět SW, tak to podle mě prostě není hra pro něj.
          Všeobecně mám někdy dojem, že si spousta lidí od SW:TOR představovala naprosto něco jiného, než BioWare říkal že ta hra přinese.
          • S tím souhlasím, ale stejně si myslim, že tady neni vůbec potřeba být fanda nebo znalej SW, podmínkou je jen mít alespoň trochu rád scifi :-)

            To si nemyslim, spíš bych řekl že plno lidí jsou fanoušci SW, který nemaj s MMO zkušenosti a nemusí jim to sednout...
    • Muzu zodpovedet jen to, s cim jsem se setkal.

      1) Ano, na lvl50 si muzes flashpointy projet v HC verzi.
      2) Nakupuje se za menu, kterou dostanes jako odmenu za PvP
      3) Hraju jen PvP areny, open PvP ne, ale ty areny mi neprijdou spatne, jen jsou jen tri :(
      4) Ne, nic takoveho. Nebo nedej boze mit moznost outfitu, co melo uz staricke SWG. Takze pokud nesezenes podobne sety, vypada tvoje postavicka jak barevny klaun. K tomu pripocti naprosto HNUSNE prilby a to, ze brneni za imperium vypada daleko lepe nez to za republiku.
      5) Muj scoindrel lvl50 trci na stanici a hraju alta troopera lvl39. Ono tam opravdu neni moc co delat na lvl50.
    • Jj to by me taky zajimalo....ale asi stejne pockam na GW2 a zustanu zatim u riftu. Btw pribeh taky moc v mmo neresim to si zahraju radsi single.
  • Také mám něco na srdci.

    Jasně, je dost těch, kterým hra prostě celkově nesedla a to beru. Ale že najednou tolika lidem vadí rozmazané textury (na kterých se ještě pořád pracuje), zatímco ještě rok zpátky to bylo samé "na grafice nezáleží, hlavní je hratelnost", to neberu. Že tady fňuká někdo, kdo čekal, že jeho classa bude überpower a bude zabíjet nepřátele po desítkách, to neberu. Že má někdo problém s tím, že po doexpení postav už ho hra nezabaví na 20 hodin týdně, to neberu. Že se někdo může jebnout z toho, že hra není 5 týdnů po vydání (do kterých spadá i vánoční období) dokonale odladěná, to neberu.

    Na grafice se pořád dělá. Narozdíl od WoW, tahle hra je na cestě stát se vyváženou záležitostí a tak se snad žádných überclass nedočkáme. Po doexpení i kdyby to člověk hrál jen 3 hodiny týdně, tak to pořád vychází 25kč/hodina a navíc tahle hra bude pořád přinášet nový obsah. Taková argument je u MMO úplně mimo. Spousta věcí jde vychytat až za ostrého provozu a bude to chtít nějaký čas. WoW se kterým to tolik lidí srovnává není odladěno dodnes.

    Neříkám, že TOR je dokonalý, ale rozhodně mě to chytlo víc než mě kdy chytl WoW, nebo jeho téměř identické kopie typu Warhammer online. Tahle hra nabízí něco trochu jiného a rozhodně je dál, než byly ve stejné fázi ostatní hry.
    • No tak to neber, nikdo ti to nenuti ale ja za svoje hrani platim, a za takhle nedodelanou hru fakt platit nebudu. Ty si klidne plat, kdyz te to bavi.
    • Proboha meli 6 let vyvoje a sezralo jim to 200M dolaru. Na cem teda pracovali? Aha, na namluveni postav. Tak nic.
      A dej mi prosim odkaz, kde se doctu, ze na grafice se dela. Jedine, co udelali bylo vypnuti high res textur a predelani polozky medium v menu na high. Pritom high res byly v bete naprosto v pohode! To same AA, milostive ho pridali po mesici po vydani. A jeste nefunguje lidem s ATi 6xxx. U hry z roku 2012 to povazuju za dost velky problem.
      A to, ze naprosto ignorovali veskere pripominky beta testeru take o necem svedci. A nakonec klasicky argument, hra je mesic stara. Za mesic to zmenis na hra je dva mesice stara. A po roce to bude hra je jen rok stara, ze?
      • Co na to říct, snad jen EA :-)
    • Vole tohle si přímo říká o mínus. SWTOR mám a hraju a baví mě to hodně, ale říct např o Warhammeru že se jedná o kopii WoW, může jen někdo, kdo War nikdy nehrál...

      Mimoto WoW už eru odladěnosti má dávnou za sebou, patch 2.4 přinesl "perfektní" balanc mezi klasama, tedy v PvP. Od tý doby jen střídaj uberklasy a przněj herní systém.

      Ale pořád u SW mě neskutečně vadí nemožnost vytvářet macra, zprasenej interface sic na první pohled příjemně vypadající, naprosto tragický Trade Center (aukční síň, i když tady je to trochu špatné přirovnání) a v neposlední řadě komixovost charů, která kontrastuje s graficky opravdu nádhernym tip top prostředim.
    • Na co mít vyvážené classy když máš nefungující PvP? A ještě ty se divíš když hodně skillů je pro classy společných? To vyváit není žádný problém. Kdybys znal WoW tak vidíš tu brutální redukci class specifik skillů a buffů. A to je podle špatný krok.

      Nejlepší by bylo trochu odlišit PvP a PvE. Jak už gearem, tak speciální stromem talentů. Už diminishing je to první rozdělení.

      A kdo řekne, že Warhammer je idetická kopie WoW by zasloužil facku....... Si normálně usekni ruku. WoW je brutální kopie EQ notně zlehčená pro masy (v dnešní době pro MASY), a TOR je brutální klon WoW stejně jako dřív WoW EQ. Warhammer je trochu jiný, hodně založený na PvP. Což TOR ani WoW není... Nejdřív si všechno zahraj. A pak nebudeš psát hlouposti ;)
      • Nejen spolecnych, ale ty same skilly za imperium jsou instantni, zatimco za republiku maji delay! Za imperium maji i kratsi cooldown nez to same za republiku. Jak pak chce nekdo mit vyvazene PvP???!
  • Jimei
    koukám že tady každej kdo napíše jakoukoliv kritiku na tu hru je hned fanboy wowka
    • Je zajimave ze kdyz nekdo napise 'hra se mi libi',tak je hned ocejchovan jako fanboy,nerd,biodron....
    • Ellendway
      Samozřejmě, to je to samé jako CoD vs. BF.
  • polovina věcí nefunguje tak jak má, ale dostane to 9/10.

    Co takhle dát 7/10 a po půl roce, jestli to upraví dát 9/10?
  • SWTOR jsem zkoušel a musím přiznat, že mně už nebaví ten starý styl mmorpg, nic proti lidem kteří to hrají když je to baví. Co bylo docela ubíjející to neustálé běhání sem a tam jedna cesta 5minut a ty rozhovory i když to někoho bere, přestal jsem je číst po chvíli, přijde mi, že jich je tam až moc. Samožřejmě neříkám, že to je špatná hra, jen mě nebere a počkám si na něo nového, snad to bude brzy. BTW považuji se za velkého fantu SW
    • Jo, a 50ti strankovy thread na forech swtor ti da za pravdu. Nesmyslne behani prazdnymi budovami, po prazdnych planetach s nahodne roztrousenymi moby mne uz take zacina ubijet. Jen to, nez se doplacas na lod je uchyularna. Zejmena, pokud jsi na planete s orbitalni stanici. K tomu mapy, kde by stacila jedna mala ulicka an zkraceni cesty na polovic, ale proste je tam zed, takze musis obehnout pulku mapy.
      • Prazdne budovy u vesmirnych stanic souhlas,prazdne planety jsou nesmysl. Lidi se na forech strasne vztekaji jak musi 5 minut jet k cili sveho questu. Ze se v jinych MMO nabehate mnohem vic a nikomu to nevadi,....
  • Omg, proč je tady tolik haterů? S recenzí souhlasím, po dlouhé době MMO, které může hrdě stát po boku WoW a nabídnout hráčům plnohodnotnou alternativu. Jestli nemáte nic lepšího na práci, než se tu ukájet nad vlastními ubohými příspěvky s naklikanými plusy, tak se pojďte připojit k nám na server Legions of Lettow.
    • Cahir
      Legrace je, že je to opakující se kolečko asi pěti lidí. Ale znáš to, když je někdo hodně činný, je jeho práce vidět.
  • textury jak z roku 1999
    • tohle je diskuse o sw tor...wow sem nepleť ano

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší