Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sankuri
    Zase maji nejvic kecu ti nejmene informovani. Pokud se nebojite cteni, tak zde moje malickost napsala podrobny clanek o vsem co je o GW2 znamo: http://guild-hall.cz/index.php/guild-wars-2-game-info

    Nejdrive par strucnych faktu:
    1. GW2 Vyrabi ArenaNet coz je americka firma, ktera nezamestnava jedineho koreice. NCSoft je pouze distibutor. Jedina dalsi hra kterou kdy vyrobili je GW1.
    2. GW1 rozhodne nebyl propadak, dodnes je to nejlepsi pvp hra na trhu a prodalo se ji 7 milionu kopii, coz taky o necem svedci.
    3. GW1 mela pribehovou (z 80% dabovanou) kampan uz pred sedmi lety, dohrani vam zabralo cca 100 hodin. GW2 bude mit take pribehovou kampan, ktera ma jen na startu hry vlivem vybrani rasy, povolani, biografie atd pres 40 000 ruznych zacatku + dalsi pochopitelne behem jejiho hrani. Jedno dohrani pribehove kampane by melo zabrat minimalne 200 hodin.

    Netvrdim ze GW2 bude mit zaruceny uspech, ovsem je to jedine mmo za poslednich x let ktere se neboji inovaci a delaji ji lidi kteri svoji hru opravdu hrajou a zijou ji. Osobne jsem si GW2 zahral na GamesComu a je to proste inovace na inovaci, vse dokonale implementovane, vyladene (a to byla jen alfa verze) a neskutecne navykove, coz se o SWTORu kvuli kteremu jsem na tu vystavu puvodne jel rict rozhodne nedalo.
    Narozdil od prezentace SWTORu kde hru prezentovali vpodstate neznami lide kteri papouskovali jednou za pul hodiny slogany z papiru, byli lidi z Anetu porad mezi hraci, diskutovali a predevsim s nami hrali a davali nam v pvp pekne na p*del jen co je pravda, coz uz samo o sobe svedci o tom ze po sichte nejdou domu hrat WoWko jako jini nejmenovani.
    • MrSanta
      Tak jsem přelouskal (částečně) ty dojmy a nezní to špatně. Jestli to bude fungovat, tak by to mohlo být hodně zajímavé, oslovila mě hlavně ta čtvrť. Ty eventy zní zajímavě, jenom mám lehké obavy, jak to bude vypadat na serveru s "debilní" komunitou. Aby tam pak vůbec zbyla nějaká neobsazená města. Každopádně držím palec ať se jim to povede a přeju úspěch.
      Grafická stylizace zanechala protichůdné dojmy - některé rasy vypadají zajímavě a líbí se mi, některé mi přijdou přinejmenším divné. Stejně tak prostředí. Ale to je věc vkusu. Uvidíme až se hra objeví, ale s největší pravděpodobností počkám na trial.
    • Tim clankem jsi mi na to udelal akorat vetsi chut!
    • Ja se cist nebojim,ale 9 stranek? A zadne shrnuti na konci?
      Stejne jsi si popletl diskuzi:)
      Ze je GW2 jedine MMO za posledni leta ktere se neboji inovaci? Ale prosim te! Jednak by jsme se mohli hadat jestli inovace jsou prinosem,protoze vetsina vyvojaru si pod pojmem inovace predstavuje zjednoduseni. A jednak ti tu hned napisu par MMO,ktere se snazili byt inovativni a hraci je zadupali do zeme(treba svym nezajmem):Age of Conan,Tabula Rasa a klidne pridam i SWTOR(skvele zakomponovany pribeh do MMO,nadabovano 100% rozhovoru,crafting pri kterem nemusite hodiny koukat do obrazovky jak vase postava dela stale dokola jeden predmet....-co to je kdyz ne inovace?)
      Ze se ti SWTOR nelibi uz je jina vec. Zadna hra se nemuze libit vsem.
      • sankuri
        Ano bohuzel vetsinova masa lidi neni schopna se ucit novym vecem. Pred sto padesati lety by rvali na prvni parni lokomotivu "dilo dablovo", dneska tvrdosijne bazirujou na WoW klonech.

        Vsak to neni recenze, pouze soupis znamych informaci:-) Conan dojel na brutalni HW narocnost, TR jsem bohuzel nehral dost dlouho na to abych to mohl nejak objektivneji posoudit. SWTOR dojizdi predevsim na to ze k nemu vyvojari nepristupovali jako k mmo ale k singlovce s chatem, bohuzel.

        Ja tam tedy zadne inovace nevidim, ktere bych nevidel uz 100x jinde. Kdyby je alespon udelali poradne, tak bych nerek jedine slovo. Budu se opakovat kdyz se pridam k nazoru ze platit mesicni poplatky za singlovku je vazne vydirani. Aby to nevyznelo tak negativne ja jsem velky SW fanda, ale za 300 milionu meli dodat vazne vic nez nepodareny klon WoWka, jedouci na modifikovanem enginu kotoru, navic tak zabugovany a spatne optimalizovany ze by se za to stydely i lecktere free mmo se setinovym rozpoctem.
        • Nemam nejmensi problem s tim ze hra nesedla. Nemam nejmensi problem s tim,kdyz uvedes co se ti nelibi. Ale kde proboha vsichni berete tu informaci ze SWTOR jde do kytek? Tohle ctu uz od vydani hry.
          Budu se opakovat,ale me jako hraci je v konecnem dusledku uplne jedno jestli bude 50 serveru zaplnenych na standard,nebo jestli to slouci abude 20 servery na heavy. to jsou informace dulezite pro vyvojare a pro herni novinare,ne pro me.
          • miker17
            malinká připomínka: to co je tedka standart bylo Very Heavy před tím něz rozšířily servery
          • sankuri
            Netvrdim ze pujde do kytek, na to je jeste brzo, treba se vyvojari pochlapi a dodelaji to driv nez prijdou o kritickou masu hracu. Osobne se mi nelibi zpracovani mmo prvku, ktere sice samy o sobe nejsou vylozene nejak technicky spatne ale dohromady delaji to ze smeruji hrace k tomu aby hral spis sam, coz je v presnem rozporu s filozofii mmo. A pak samozrejme pokud chces neco konkretniho tak je to totalne zmrvene pvp - spatny balance class, nulova motivace k boji pokud nepocitam farmeni Valoru (spatna motivace), ze lagujou boje od 5 vs 5 nahoru atd. K tomu pridejme spanou optimalizaci enginu.. Samozrejme bych jeste mohl vyjmenovat zastaralost grafiky a mechanik, ale to jsme cekali je to wowklon a byl tak od zacatku prezentovan takze to neresim.
            Nic z toho neni natolik spatne aby se to nedalo opravit a optimalizovat, ted zalezi jak se k tomu postavi vyvojari, tedy krome toho ze chcou penize za to ze jim budete minimalne rok delat betatestery nedodelane mmo:-)
            • MMORPG hry vzdy hrali z cca 30-40% hraci,kteri az na nahodne akce s nahodnou skupinkou hru prosolovali. To neni zadna novinka. O takovych hracich vetsinou na forech nectes,protoze to nejsou ti nejvetsi nerdi a nemaji potrebu komentovat kazdy nesmysl.
              A k tomu betatestu-to je presne ten problem,ze je vam tezko pochopit,ze nekoho to proste bavi tak jak to je. Ja se u hry bavim,na zadne bugy(nebo ''featury'') ktere by mi kazily hru jsem nenarazil. Obcas me samozrejme neco nastve,ale staci pak vypnout hru a druhy den se uz zase tesim na vecer. A ze je na max lvl nuda? Mozna te to prekvapi,ale me na high lvl po chvili nudi kazde MMORPG(bez vyjimky). Takze mi to nevadi. Pokud me nebude bavit treba altovani,proste skoncim. Za 3 mesice treba zase zacnu hrat a uvidim co je noveho.
              A pvp ? Jde to mimo me.
            • Já jsem sice WoW hned po spuštění nehrál, ale podle toho co jsem slyšel si taky Blizzard udělal z hráčů platící testery. Což ale neomlouvá Bioware. Ale podle zahraničních recenzí (místní jsem zatím nečetl) je SWTOR jedna z nejmíň zabugovaných MMORPG to date.

              Opravy a optimalizace budou možná větší problém než by se mohlo zdát vzhledem k Hero enginu, ale zase, nemám ani tušení, jak moc si ho v Bioware modifikovali a jak dobře s ním umí zacházet.
          • Knifer
            No zda SWTOT půjde do kytek se uvidí nejdříve tak za 6 měsíců jelikož pak jim můžou odejít lidi a přestat platit měsíční poplatky a jsou v háji GW2 takoví problém nemám jelikož pokud z GW2 po 6 měsících odejdou lidi je to jedno jelikož už za hru zaplatili
        • SWTOR běží na Hero enginu, ten nemá s enginem KOTORu společnýho vůbec nic, ale to je detail. Nemám ani tušení, jak v Bioware přistupují nebo přistupovali k SWTOR, ale jelikož tam nepracuješ, tak pravděpodobně ani ty ne. Ale podle některých questů asi nebudeš mít pravdu.
          Ale podle mých krátkých zkušenností (prvních +-25 lvlů) se TOR podobá SP hře maximálně na úvodní planetě. Potom už se chová jako MMORPG a třeba taková Balmora (na té jsem kvůli školním povinnostem zatím skončil) mi připadá obrovská (i když není, ale subjektivně).
          • Steam taky nikdo nechtěl a nepotřeboval a Valve ho skrz HL2 a kontrakty s vývojáři imho celkem úspěšně protlačil. Paralela je asi vidět i v tom, že k hraní čistě SP Skyrimu je potřeba Steam účet. Takže to bez klientů mnohdy nejde ani dneska.

            Jestli chce mít EA zisky pro sebe a nechce je odevzdávat Valve, tak je to jejich problém, obecně by snad mělo platit, že konkurence je pro trh dobrá. Jestli je Origin dobrá konkurence ukáže čas a přístup EA.
          • sankuri
            Asi budes mit pravdu, protoze KOTOR vypada a slape lip nez TOR, asi to nebude evoluce:-D
            Heh ta posledni veta me opravdu povbavila:-D Sry ale mmo nedela velka mapa, Skyrim ma taky velkou a urcite to neni mmo:-)
            • K tomu Hero enginu jsem chtěl hlavně říct, že umožňuje hodně rychle designovat herní prostředí, dobrou týmovou práci... No a nějak jsem to zamluvil *15*
            • No on ten Hero engine není žádný zázrak (asi, nikdy jsem v něm nic nedělal, ale video na oficiální stránce vypadají zajímavě). Ale stylizace, barvy, animace (někomu se nelíbí, já jsem si ničeho závadného nevšiml) grafiku TORu velmi vylepšují. Je fakt, že tenhle grafický styl může někomu nesednout.

              A tu poslední větu jsem myslel tak, že nejsi uzavřený v jednom tunelu, ale pobíháš po pláni. Na úvodní planetě (na té jedné, kterou znám) je to v podstatě tunel. Je fakt, že velká mapa sama o sobě neznamená vůbec nic.
            • Pred tim nez jsem hru spustil,jsem byl velky kritik grafiky. Opravdu velky:) Ale zadny screen,zadne video proste nedokaze zachytit jake to skutecne je pri hrani. Ted tvrdim-je to pekne.
              KOTOR se muze jit zahrabat. *2*
          • Fanboy *15* a ne proto, ze se ti TOR libi, ale protoze tu uz od vydani cpes kazdymu co nesouhlasi ze nema pravdu.
            • I kdybys mel argument z diamantu, tak s nim nerozbijes to, ze Origin nekdo nechce a nepotrebuje. Dvacet let to slo bez nej a neni potreba k hrani SP her. Muzes najit 30 veci, ve kterych je uzitecnej, ale kdyz ho proste nekdo nechce tak ho nechce. At uz je duvod sebevic absurdni.
            • Právě diskuse o Originu mě přesvědčila, že to nemá cenu. Člověk může mít argumenty a dokonce i pravdu, ale ještě jsem neviděl žádný příklad diskuse, ve které by někdo někoho o něčem přesvědčil. Ale to sem asi nepatří.

              PS. Ještě ad. ten Origin: celkem rád bych viděl prodejní úspěch ME3 i na PC (aby se na nás PC hráče Bioware s možnými příštími díly nevykašlalo). Pokud jsem někoho rozčiloval, tak se omlouvám, ale velmi nerad bych si kvůli možnému ME4 kupoval konzoli. A myslím, že k názorům jako "Origin je to nejhorší/spyware/crap..." patří i ta druhá strana mince. Ale jak jsem tam psal, až budu mít čas,zkusím udělat vlastní analýzu a někam ji zveřejním.
            • Mno v te diskuzi o originu to tak nevypadalo
            • Jenom jsem přidával svůj názor, rozhodně nikoho přesvědčovat nebudu o ničem. *1*
      • Tabula Rasa byla zajímavá, ale moc dlouho nevydržela. Škoda, kdyby přešla na FTP, mohlo to být celkem zábavný.
  • LoL tak jsem se tu dočetl že má počet lidí medium...tak jsem se mrkl do hry a je Very Heavy...ehm...to se jako páni hateři musíte uchylovat ke lžím? Copak nemáte argumenty?:o)
    • Nehral jsi kdysi davno wow? Na jednom free, pak i GM? Ten nick se mi zda povedomy.
  • Hehe zeru ty optimisticke ,narky, ohledne GW 2..a az to vyjde tak tady zas bude diskuze o 15ti stranach jak to neni spatne a kolik tam neni chyb..a budou to ti stejni lide.)
  • MrSanta
    Hodně lidí si tu stěžuje na questy, jak jsou jenom o zabij / přines / dojdi. Já bych moc rád, aby mi tu někdo napsal, jak si ty jiné, lepší, questy představuje. Protože když to vezmu na dřeň, tak všechny questy jsou stejné. Hráč musí z místa A dojít do místa B, tam něco provést a pak se vrátit do místa A nebo pokračovat do místa C. V SW:TOR k tomu má člověk aspoň pěknou omáčku a jednou slicuje počítače, jindy získává vzorky, tu zase něco sabotuje, či někoho zachraňuje nebo doprovází.
    • Co treba tak, ze kdyz jsem stealth charakter, tak budu odmenen za to, kolem kolika nepratel se proplizim nepozorvane? Co treba dat nenadalou zmenu questu na miste? A proc se proboha musime furt vracet, kdyz mame komunikatory??
      • MrSanta
        Až na ten stealth to v TORu v menší nebo větší míře je. Změny v questech na místě (tj. ta omáčka), komunikátory se používají, některé questy se vracet nemusíš, protože je odevzdáváš jinde.
        Tvůj příspěvek mnoho objevných nápadů nepřinesl.
        • Ne, komunikatory se pouzivaji v 99% v hlavni linii, jinak musis behat porad zpatky. Neprinesl? Prinesl jednu docela podstanou vec a to vyuziti stealthu, ktery je tam momentalne jen na obchazeni mobu a opravdu mi u commanda chybi.
          • MrSanta
            Píšu, že nepřinesl "mnoho", ten stealth jsem ti uznal *3*. Ale to už je spíš herní mechanizmus, než něco objevného v questech. Mě šlo hlavně o ty questy, protože ať o tom přemýšlím jak chci, tak mi to přijde v konečném důsledku všechno stejné. Dojdi na určité místo a tam něco proveď. Šlus. Šťávu tomu akorát dodává, jak máš zdůvodněno tu činnost vykonat. A v tom, podle mě, je SW:TOR na velmi dobré úrovni.
    • miker17
      Lidi chcou mít inovatinvni questy tak jako mají GW, WoW, nebo Terra .....proč bych já jako hráč měl poslouchat nějaké dialogi když jsi je můžu přečíst a proč bych měl slicovat nějaké počítače když můjí jít zabít 10 vlků *16*
      • Cahir
        EDIT: Beru zpět.
        • miker17
          to byl sarkasmus
          • Cahir
            Jsem totální idi*t *1* Mám blbou náladu, sedl jsem k diskuzi, ani jsem pořádně nedočetl, co píšeš a takhle to dopadlo. Má omluva.
  • Hledame hrace na serveru Lord Calypho http://swgccorps.enjin.com/
  • Je to stejné jakou u Skyrimu (tady máme aspoň mody), ano TOR je dobrá hra, ale problém je, že to měla a lehce mohla být perfektní hra. Nepochopím proč se Bioware nedokázalo poučit z chyb, které udělali jiní. Všechny ty věci, které mě šíleně štvali jinde za ty roky odstranili, byl to vždy pokus omyl, ale BW nám je vesele zkopíruje pět let staré a mechaniky. Hra má spoustu dobrých nápadů, ale jsou příšerně implementované.
    Na čem hra staví jsou dialogy a cutsceny, které velmi dobře maskují to, že jsou ve hře jen tři druhy q, zabij, oprav, dones a nikomu to nevadí....
    Hra má neuvěřitelné množství loadingu, hlavně při přesunech z lodi mám kolikrát chuť hru rovnou vypnout, než abych běžel po stý přes dva airlocky, halu a spaceport, kdyby tu byl alespoň teleport zpět do lodi, tohle prostě designoval nějakej masochista a je to jedno z nejhorších rozhodnutí vůbec, hned po něm by šel magor co udělal budovu senátu a podobné hrůzy a půlku q dal do druhého patra.
    Dobrý nápad je holocall, tohle bych rád viděl i v jiných hrách.
    Vesmírné bitvy jsou fine, ale jen párkrát a dost mě štve, že je tam velmi málo variací, snad to předělají.
    Bugy ve hře mi nijak moc nevadili a dají se v pohodě přežít, problém mám jen s dost špatnými rozhodnutími v dizajnu hry a nezbývá mi jen doufat, že s tím v dohledné době něco udělají.

    Moje hodnocení RPG část 8/10 Coop 8/10 MMO 5/10 Loď 4/10 Grafika prostředí 9/10 Grafika postav 5/10 Crafting 5/10 Level a Q dizajn 5/10
  • Taky mě to přestává bavit. Přesně tohle mě štvalo u mmo "Warhammer". Chápu, že opravy jsou potřeba, ale to musí kvůli několika chybám 3x týdně vypínat na půl dne servery?? Proč teda neaplikují velký patch jednou týdně s opravou všeho co se nastřádalo??
    Kromě toho začínám mít pocit, že jednu věc opraví a další dvě nové chyby uděljí. Tuhle hru jsem si zamiloval, ale začínam uvažovat, že brzy skončím a nebudu se vůbec divit, pokud kvůli tomu začně odcházet čím dál víc lidí. *16*
  • Hrajete nebo chcete hrát SW TOR? Rádi byste chodili Flashpointy a Operace a nemáte s kým? Nebaví vás, že náhodná parta ve Warzonách nemá špetku snahy zapojit nějakou taktiku? Tak to zkuste s námi! Guilda MYTH hrající na PVE serveru The Red Eclipse hledá nové CZ/SK hráče! Jsme součástí herní komunity existující již více než deset let a najdete mezi námi ostřílené veterány i nováčky, casual i hard core hráče, mladé i starší, ale hlavně pohodové lidi s týmovým duchem, co jsou pro každou srandu. Pro bližší info mi napište ve hře na stejné jméno (/tell nebo mail) nebo navštivte naše stránky na http://community.myth.sk
    • hrali jste i lotro coz?bohuzel jedu jiny server ale jak bude moznost prenosu postavy rad bych se pridal.)
      • Jj, hrajeme - Snowbourne server*4*
        Až to půjde, určitě se ozvi
  • Tahle hra je dobře udělaná, vlastně na začínající MMO se jí nedá nic moc vytknout. Ale bohužel, měla vyjít před 5 lety. Těžko se bude v následující dekádě moci prosadit proti nastupujícím MMO jako GW2 s tímhle starým herním stylem.
    • K tomu GW2 pro ty co to nesledujou. Ve svete budou ruznorode eventy (od zabiti obriho draka az po zachranu tvrze ci jeji znovudobyti ci haseni pozaru ve vesnici po te, co ji prepadli kentauri, ktere nejdrive musite zabit, atd...) ktere se budou v urcite casy opakovat a najednou se muze sebehnout ruzny pocet hracu (treba 50) a cim vice hracu, tim event bude tezsi (treba boss muze pouzivat vic skillu a nejspis bude tuzsi, ale ne natolik, aby v prumeru vychazela obtiznost na 1 hrace porad stejne, to by byla hloupost a pomoc ostatnich hracu by ztracela smysl). Kazdy kdo se eventu zucastni ziska odmenu podle odvedene prace (pocita se i s healovanim ostatnich a s dalsimi vecmi, ne jen s tim, kdo da vetsi dmg). PvP bude rozdeleno do 2 casti, jedno bude takovy klasicky PvP na mapce o obsazovani urcitych bodu (da se i proskakovat treba zavrenym oknem), ale hlavni PvP cast bude World vs World vs World, kde bude moci podle predbeznych informaci byt najednou na 1 mape pres 500 hracu, ta mapa se bude hrat nejspis tyden v kuse a budou 3 "servery" proti sobe, kazdy zacinajici se svou pevnosti a bude mozne obsazovat dalsi body a prostredi by melo byt plne znicitelne a kdyz vam znici hradby, muzete je za nasetrene suroviny teamu opravit, ale na to nejdriv musite obsadit napriklad vedlejsi dul. Tot takovy zbezny a velice strucny info o 2 GW2 tahacich.
      • oprava, ne pres 500 hracu, zatim je limit kvuli lagum stanoven na 500 hracu a muze se jeste zmenit
    • Firma co vyrabi GW2 vydava jeden MMO propadak za druhym :D
      • MMO vyrabi ArenaNet, ktere ze to jine MMO vyrobili krom GW a budouciho GW2?
        • já to myslel jako NCsoft
          • to dexter:blbe ncsoft je pouze distributor tak s guild wars nema vubec nic spolecneho hru vyrabi stejne jako i guild wars Arenanet ktera udelala pouze 1 mmo ale zato bylo v 1 den prodeje lepsi nez SWtor
    • Mam dotaz. Jestli ti pribehove pojeti SWTORU(ktere je mimochodem zcela jedinecne na trhu s MMORPG hrami) pripada jako stary herni styl,tak prosim postni tu nejake info o novinkach v hernim stylu GW2. Co ja tak poocku sleduji tak se zadna revoluce nebude konat ani tam.
      • Příběhové pojetí v MMO není žádná novinka.
        • MrSanta
          V takovém podání a rozsahu jako má SW:TOR? Ale jdi, ty ťunťo.
        • Nikde jsem nepsal ze je to novinka. Jedinecna <> novinka.
          Tak povidej. LOTRO? Ke kvalitam SWTOR ma hodne daleko. A nejaka jina? Nevzpominam si.
          Navic jsi mi stale neodpovedel na otazku-v cem ma byt GW2 originalni? Vazne me to zajima.
          • jsi d-ment nebo co ? jak muzes srovnavat fantasy a scifi hru
          • Nový systém úkolů, kde nebude tupé zabij a přines k otazníku *1* ani tam nebude rozdělení na tank, dps healer. A to nemluvím o PvP....
            • zivy svet, ala vidis ze potvory utociana mesto a sam sa rozhodnes ci pomozs bol uz v RIFTe. a velmi to nedopadlo dobre tiez. Par prvych tyzdnov to bolo super, ale potom uz nuda.
            • Ještě bych dodal, že velké naděje vkládám do The Secret World od Funcomu. Příběh, hratelnost a systém vývoje postav vypadají hodně zajímavě. A questy, u kterých bude muset člověk taky trochu myslet (třeba použít google, aby je vyřešil) by mohly být zajímavý.
            • Možná je to offtopic, ale světy jsou v MMORPG statické (teď nepočítám datadisky k WoW) proto, aby i hráči, kteří začnou hrát dva roky po spuštění měli stejný herní zážitek, mohli prožívat stejný příběh...

              Llour tady psal, že GW2 má mít živý svět. Proč ne, já vývoj nesleduju, GW1 jsem nehrál ani 10h, takže nemůžu soudit. Ale ten živý svět pravděpodobně nebude živý, ale při nejlepším svět, který se bude neustále restartovat do nějakého stavu. Ale jak jsem psal, možná nemám pravdu a GW2 bude opravdu revoluční.

              Teď mě jenom napadlo, že živý svět má EVE, ale kvalita questů není valná a rozhodně to není mainstream.
            • Prostě přijdeš do vesnice, uvidíš že na ni útočí já nevím třeba nějaký potvory :D a sám se rozhodneš jestli jí pomůžeš nebo ne. Prostě živý svět, konečně..No jestli tě nebaví PvP tak pro tebe gw 2 nebude, to je pravda.
            • A jak to tedy bude reseno? Ze jsi neco napsal ze tam nebude je sice hezke,ale nicnerikajici. Navic fakt ze tam nebude klasicke rozdeleni roli muze naopak spoustu hracu odradit. A PvP? Jako vzdy jde mimo me.

              Tupe zabij a prines k otazniku neni ani ve SWTOR.
          • *Jedinecna nerovna se Novinka
  • Textury jsou naprosto otřesné.
    Bugů neuvěřitelné množství.
    crafting tu je k ničemu.
    Po maximálnim levlu není co dělat.

    Jasná hra na 9/10 :) Zajímalo by mě kolik dáte GUILD WARS 2, která je ( soudím podle bety ) asi tak 5x lepší jak toto.
    • jj samozrejme pre dakho kto ma na 50tke uz 2 rozne full top pvp set aj 2 rozne pve sety, bol si vsetky flashpointy na normal/hard/nightmare uz fakt neje co potom robit. ja som mal lvl 50 po 10 dnoch a stale ked lognem do hry neviem kam skor skocit. A to este ani hlavnu kampan nemam hotovu, s companonmi som nedokoncil rozhovori, pve set mam tak pol na pol mediz centurion/champion. flashpointy som bol iba par krat, operacie ku tym som ani necuchol :D lore nemam ani zdaleka dokoncene -* chyba mi kopec kopec veci atd atd... Myslim ze ked toto vsetko skoncim tak sa vrhnem na novy obsah co dali v patchi 1.1 pred 2 tyzdnami :D to bude akurat april/maj ked ma vyjst dalsi velky obsahovy patch. :D
    • Cahir
      Možná i 17x lepší!
    • miker17
      zajímavé že všecí co hru nehrálí furt říkají jak po 50 není nic dělat
    • Zabavnost hry nespociva v dokonalosti ve vsech bodech. Muzes mit nadherne fotorealisticke textury,hru bez bugu(mimochodem kde jsi prisel na to ze je jich neuveritelne mnozstvi to nevim),skvely crafting(skvely je i ve SWTOR) a tuny veci pro max lvl a stejne muze byt hra nuda. Ja vim ze je to pro nektere tezke pochopit,ale je to tak *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit