Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Spis kdyz se nad tim tak zamyslis. Rekli, ze umozneni hrani hry jen na jednom uctu je spatny a ze neco jako online pass by bylo lepsi,tim si trosku protireci... Online pass aktivuje online funkce na jeden ucet. Jeho modifikace by tedy mela aktivovat neco jineho ale zase jen na jeden ucet, ale pokud chteji zachovat moznost nainstalovani na jinem uctu a hrani, tak nevim co by to tak mohlo zpristupnit... Trophies?

    Pokud tohle zavedou tak budu silne uvazovat o NEkoupi :) Protože teď si mužu dovolit hrát všechny novinky jen díky tomu, že než přijde nová novinka, tak zjistim ze 8 z 10 her jsou naprosty srajdy a prodám je (za rok 2012 bohuzel moc sraček nevyšlo, mam tu toho nejak moc)

    Nevim, kazdopadne tahle informace od nich byla na jejich forech od clena jejich teamu, takze to porad neni 100%, ale ma to vetsi vahu nez spekulace vycucane ze vzduchu...
  • Tak to jsem nevěděl - dik za info. Teď už můžeme pouze spekulovat kolik ten pass bude stát :). Koneckonců za 2 týdny bude to velké představení, tak se něco snad dozvíme.
  • Prave v tom vazani her na ucet ve smyslu = koupis hru a uz ji nebudes moct prodat, protoze ji nikdo jinej nezapne. To se nestane, SONY nedavno reklo, ze tudy cesta nevede, ale ze ten bazar chtej jinak omezit (videl bych to na nejaky zmutovany Online passy)
  • Jestli jsi to myslel ironicky tak ok, jinak by mě teda zajímalo co za dezinformace v tom je? Je pravda, že info o těch účtech je již nějáký ten pátek staré, ale předpokládám, že se to neměnilo. Vše ostatní je pokud vím pravda. Zbytek je pouze můj osobní názor.
    Jinak jsem to psal v obecném pohledu na nové konzole spíše k PS4 (vázané na učet to bude asi také = stejný problém). Navíc hw bude velmi podobný s trochu nadsázky se dá říci stejný "produkt jinak zabalen" :).
  • jasně že není, ale příjde mi to divný platit za to abych mohl hrát online to co jsem si koupil
  • vlastik.plaminek
    A nebo bezkulín?
  • Určitě to tak bude. Když jsme u těch účtů - pravděpodobně to budou mít ošetřené, aby to nefungovalo, ale šel prodávat účet... Samozřejmě účet s jednou hrou + teda fyzický disk k tomu aby to fachalo. Pravděpodobně je to ale blbost = moc jednoduché aby to šlo.
  • Takovej sloh založenej na lži :D Respektive dezinformaci
  • Poté co profálko, že hry budou vázané na účet a to jak na Xbox tak ps4 (velmi pravděpodobně) jsem se o ně přestal zajímat. Max pouze po technologické stránce.
    Abych si za 1500+ kupoval nové hry, tak na to holt nemám (max jednu na vánoce). Samozřejmě je možné si počkat na nějákou tu slevu či akci, ale komu by se ji chtělo několik měsíců/rok vyhlížet. Nutnost připojení bych ještě bral, ale zákaz bazaru bohužel ne.
    Je jasné, že chtějí zatrhnout bazar a ještě více "rejžovat" a mít věci pod kontrolou připojením. Jen si tak říkám, aby v konečném důsledku bylo vůbec koho kontrolovat :).
    Samozřejmě vše bude odvislé od ceny a to jak konzole tak her. Pokud bude stát 10-12k, tak se to ještě dá. Ale aby to bylo tolik jako při uvedení PS3 (tuším lehce pod 20k - nejsem si jist), tak to nepůsobí příliš atraktivně.
    Za tu cenu lze pořídit již slušné PC a to i na hry s mnohem nižší cenou her.
    Jinak ještě k tomu bazaru....žádnou hru co jsem hrál jsem jsem dále neprodal a to jich mám celkem hodně ps2 +- 50 a na ps3 +-20.
    PS2 téměř vše origo Ps3 téměř vše bazar. Tehdá jsem na ps3 kupoval i s poštou domů za cca 250-350 kč.
    Jako jedinou velmi pozitivní věc u chystaných konzolí považuji jejich HW hlavně CPU + GPU a X86 kompatibilitu. Myslím si, že na PC z toho budeme hodně těžit - paralelizmus a optimalizace. Pokud konzole nepříjdou s nějákou opravdu velmi výraznou přidanou hodnotou(zatím to vypadá na tzv. házení klacků pod nohy hráčům) tak je jejich koupě opravdu nerozumná.Krom Exkluzivních titůlů - velmi dobré hry, je hraní na PC výhodnější. Pokud se někdo nechce hrbit na židli u monitoru lze ho připojit k TV a hrát, případně použít gamepad. Jinak STEAM před časem uvedl funkci BigScreen a v nabdíce má již také tituly s možností hraní na gamepadu - nezkoušel jsem.Trochu jsem se nechal unést a text je trochu delší, tak sorry. PS: Měl jsem časti oddělené odstavci - pro přehlednost - bohužel prý příspěvek obsahuje moc odstavců - to se mi ještě nikde nestalo.
  • Zajimave, 95% her jsou jak na konzole tak PC...takze pouze PC exkluzivni tituly jsou pro intelektualy? No...tak to je teda kauf
  • Davaji je do bazaru, protoze je to pro ne ekonomicky vyhodne, snizuje to naklady na hrani. A to bude platit vzdycky, at udelas hru jakkoli kvalitni, pokud nebude mit nekonecnou hratelnost. A na druhou stranu se zamysli nad tim, ze bazary jsou obchodnici, kteri "parazituji" ne nejakem ekosystemu, odsavaji z nej znacne mnozstvi prostredku a nic mu nedavaji zpet. A kdyby tyto prostredky misto do bazaru sly zpaty do herniho prumyslu, mel bys tu k dispozici rozsahlejsi nebo kvalitnejsi heni nabidku.
  • Zahrajes, protoze hry nejsou svazany s hardware, ale s uctem.
  • je to blbost když se my rozbije konzole koupím novou a už si ty hry nezahraji
  • Oboje su stare šunky so supnymi hrami pre malomocnych ktory dokazu len ist v pred a mackat jedno tlacitko.
    Staci tak?
  • Ačkoliv souhlasím, je potřeba si uvědomit, že ze znovuhratelných her vydavatelé moc $ nenaždímou, proto budou mít raději krátkou zábavu, kterou pak budou prodlužovat placeným obsahem do doby vydání dalšího dílu, který bude fungovat stejně.
  • deridon
    gamepark.cz bonusweb.cz *15*
  • Kdyby se řadši zamysleli proč vůbec lidi prodají hru do bazaru a nevymýšleli kraviny... Většina her je dnes na jedno brdo. Kdyby raději dělali kvalitnější hry z pořadnou znovuhratelností a dlouhým gameplayem jako třeba MGS4, GTA, RDR atd.. člověk by si toho vážil a třeba by to mělo nějaký efekt na snížení pirátění a bazarovek. Viz Valve a jejich politika... (viz tady http://www.videacesky.cz/talk-show-rozhovory/co-je-to-piratstvi-podle-gaba-newella) To samý ty jejich stupidní DLCčka který jsou vě hře v den vydání, ale abys to mohl využít musíš zaplatit další keš takže cena hry zase stoupne... To co se děje posledních pár let na herní scéně je na zvracení. Můj příspěvek je sice trošku mimo mísu ale musel jsem to napsat. *5*
  • eeeee
    To ze te nejaky tahak nebavi neznamena, ze neexistuje.
  • eeeee
    Nekradu.
  • neverim. staci sa pozriet na pocet predanych / pripojenych konzol / platenych uctov. nie je myslitelne, aby sa konzola, ktora sluzi aj kopcu (desiatkam milionov) skutocne offline hrajucich ludi musela pripajat, inak nebude fungovat vobec. na druhej strane, ak je takyto krok schopny niekto vobec skusit, tak microsoft. bezne si podpiluju konar pod sebou bez pudu sebazachovy s myslienkou na nieco... tak tentoraz to vyzera na pokus o zastavenie piratstva (divne, ked xbox bol stale flashovatlena konzola) + dodatocne prijmy z hier vs bazary a pozicovne. u nas to mozno az tak nefachci, ale v krajine, kde je ich zaujem najvacsi bezia vo velkom bazary a poziciavanie...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit