Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já když chci umýt auto jedu do automyčky... ty si necháváš opravovat počítač v opravně kol?
  • na pc se toho dockas tez.win8 ti jeste ukaze.zabanujou ti pc a jeste ti daj ranec za nelegal soft.uvidej vse a ty uvidis pak taky.dockej casu jako...
  • PC to prece zavedlo jako prvni.

    Bazary odcerpavaji penize z herniho prumyslu, ktere konzi v kapsach neproduktivnich (z hlediska herniho prumyslu) obchodniku. Jinymi slovy, bazary parazituji na hernim prumyslu a odcerpavaji z nej finance, ktere by jinak mohly byt investovany do vyvoje her.
  • Neni to horsi, protoze tu bazarovou hru muze hrat soucasne pouze jeden clovek a neni mozne, aby si jednu hru pres bazar zahrali vsichni hraci na svete. Kdezto u piratstvi staci koupit jednu jedinou hru, a cely svet ji pak uz muze hrat zadarmo a soucasne.
  • Jo az na to ze kdyby nebylo konzoli tak uz zadne hry nejsou bo na kompu si vseci hry stahujou nelegalne
  • Upřímě konzole má v současnosti dvě výhody:1. exkluzivit 2. pohybové ovládání - všechno ostatní lze i s pc a ve spoustě případů i líp
  • Když nechceš hrát v nejvyssi technologický kvalitě a nechceš utrácet tolik peněz kup si Pc slabší - mody a atd. tam budou pořád a neutratíš tolik peněz.
  • Podle tebe je nekdo komu nevyhovuje konzole omezenec. Ty tady piczujes do nekoho kdo jenom napsal svuj nazor. Tak evidentne nechapes co to je diskuze ty. Kokutku. *7*
  • máš problémy s chápáním pojmu diskuze, že ?
  • Mas problemy s chapanim psanyho textu, ze? Dan mluvil jasne o sobe. Doporucuju lip cist.
  • Kazdy naprikla nechce hrat v nejvyssi mozne technologicke kvalite, kazdy nechce utracet za zelezo mnohonasobne tolik prostredku aby se bavil..... A takovym lidem je zase uplne fuk co si mysli omezenec tvyho typu ktery si to z te druhe stranky pri sve zabednenosti nedokaze ani predstavit. Ja obhajuju vsechny platformy, protoze kazda muze neco nabidnout a stejne tak se musim smat kazde individualite ktera vystoupi z onoho ci onoho chlivku a zacne vsude troustit moudra jak je zrovna to jeho "to nej". A to ze zde mame jistou stagnaci je asi u takovyho nazoru zbytecny vubec dal rozvadet.
    Mej se krasne.
  • Wow, takže když chceš umýt auto nejedeš do autoservisu jo ?????
    Já to až doposud, než jsem si přečetl tvůj příspěvěk dělal naopak...
    PC v možnostech pirátění, modovatelnosti, možnostech.. konzole ani nemá zaúkol porážet nebo se sním srovnávat, to jste vážně takoví omezenci ????
  • Si domluv rande tady s lalou... budete si rozumet ale nikomu to nemusite cpat.
  • hele tak jestli tohle myslis vazne dej si facku :) ano!svete div se konzole je zjedodusene reseni prave pro ty co presne to hledaji.. gauc... gamepad... nikoliv prkenny premek za PC a mysi vruce. Vse ma sve vyhody, ale placat tady ze vsechny hry na konzoli jsou stupidni ....
    Vsichni blbecci co takhle stupidne obhajujou prave to svy, at uz je to konzolista nadavijici na PC nebo naopak, vzdycky se musi jednat o totalniho blba :) Hrace nezajima jestli je to pc a mackas 6 tlacitek na klavesnici + 5 tlacitek na mysi (wohooo to ses teda advanced player) nebo drzis v ruce gamepad a na zaklade toho rozhodovat o tom co ti ta ci ona da ?
    Jednoho dne si z toho vyrostes.
  • Já chci hrát hry v nejvyšší možné technologické kvalitě a mít u nich možnost používat módy stahovat si do her češtinu ikdyž na ni vydavatel jaksi zapoměl prostě využívat maximum dostupné technologie a to mi žádná konzole NIKDY neposkytne takže to jesli budou ještě více omezené je mi úplně fuk...
  • je rozdil u ceho travis cas, jestli hrajes hru u ktere mussis premislet, tvorit nebo jestli ti mozek vymiva stupidita kde mackas 4 knofliky skoro jedno jak. Proste clovek co 24/7 hraje sachy neni stejny vygumovanec jako clovek 24/7 sledujici na nove serialy typu ulice
  • Měli by jsi uvědomit že většina lidí za utržené peníze zase kupuje hry a pokud nebudou mít peníze z prodeje tak nenakoupí nové hry. Pokud zakážou bazar tak si radši koupím pc.
  • Tak jsi hráč, baví tě hry ... no a chceš si zahrát hru co není na PC ale jen např. na PS3 tak si ho pořídíš. Tím pádem jsi hned ovce to dá rozum ne ?:D *1* *1* *1* Takhle geniální názory asi vytváří dlouhé hraní na PC ?:D Tohle může vytrousit opravdu jen r3tard a je mi úplně fuk jestli ma psko, xbox, či co...
    Když chci D3 sendu k PC, když chci NHL 13 sednu ke konzoli, je na tom něco k nepochopení proboha ? *1* *1*
    OMG.
  • Spades
    Já fakt nechápu ty narážky na ovce... Ovce můžeš být jen, když slepě následuješ něco, co má levnější/lepší alternativu, ale pokud chceš hrát konzolové exkluzivity, tak holt nemáš na výběr.
  • hodně naivni nazor.

    Rekni, Diablo 3 napr. nehrajes ? *15* *15*
    No ono se jeste taci jako ty budou hodne divit a ver mi ze bude uplne jedno jestli sedis u Pc nebo cehokoliv jinyho. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit