Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Spousta lidí si ale konzole koupí i z toho důvodu, že si hry potom můžou měnit, bazarovat atp. Málokdo dává 1000+ za hru, která mu je k hovnu jakmile ji dohraje.
  • Jen aby ste se nedivili, pokud Sony prijde s tim samym. Snaha bojovat proti bazarum je napric hernim svetem znatelne citit a popravde by me docela prekvapilo, kdyby Sony podobne restrikce do sve nove konzole nedali.
  • davidBray
    že vás tyhle kecy pořád baví ... hlavně v době kdy o sobě každej na net vybleje fakt všechno, tak má paranoiu z toho, že ho někdo sleduje při hraní her .. zajeďte si do Londýna omrknout kamerový systém ...
    tím neříkám, že se mi to neustále on-line libí, ale prostě nenaděláš nic a můžeš si říkat co chceš (:
  • Odmítám nutnost být online u hry na čemkoliv, pc, konzole ... nikdy si takový výrobek nekoupím, dokud bude existovat jiná možnost. Tohle je prostě humus a čím dál větší zásahy do soukromí a snaha jej ovládnout !
    Dnes se tomu víceméně lidi smějí, ale přijde doba, kdy budou litovat i sraček typu facebook.
  • zrovna pred par dny jsem (konecne) dohral God of War III, koupene za 200 z druhe ruky, tak tomu moc nerozumim
  • Sice se těším na další řadu konzolí, ale věřit budu až oficialnímu infu, zatím mam PS3 a stejně tak pujdu do PS4.. Ale tim nijak nehanim Xbox, jen jsem prostě fanda PSka a jejich exkluzivit... *4* ..
  • ziadny bazarovy predaj? co tim myslis?
  • Seriózní novinařina? Možná jsi si spletl rubriku.
  • neni to tak že si musím kupovať kartičky 50 eurové na to aby som mohol hrať online ??? to im nestačí ?
  • Sony je este horsia volba ako MS, ziadny bazarovy predaj, lubovolne menenie podmenok a zmeny featur, bezpecnost psn...
  • sirWallace
    Presneeee !! :) Seriozni novinarina aneb jedna pani povidala :)
  • Já bych možná přestal (zbytečně?) spekulovat a počkal na oficiální info.
  • Hahaha, XBox stále pokračuje ve svojí nepříjemnosti a lidi to budou pořád kupovat. Nesnáším lidi.

    Co se týká těch spekulací ohledně PS, nebyly úplně stejné i s PS3?
  • Starý jak Metuzalem, todle už se dávno popřelo a vyjasnilo
  • Myslím, že Sony se trochu poučilo z toho hackovacího debaklu s PSN.
    Kdyby nějaký hack mohl způsobit, že lidi nebudou moct hrát i offline, bolelo by je to hodně. Možná víc, než chipování konzolí, ke kterému by to zase vedlo.
  • According to the Wall Street Journal and IGN, Sony planned to make the PS4 (codenamed Orbis) online only. That is to say that it would come without a disk drive and all games would be downloadable only...
  • *1* naivko jako by tomu u sony bylo jinak vsak pockej uvidis
  • Jako malý jsem měl PS1, pak PS2, poté jsem přešel na Xbox 360 kvůli sériim Gears Of War, Halo a Forza. A podle téhle zprávy to vypadá, že si jako next-gen konzoli vyberu opět PS ať už na ní budou exkluzivky jakýkoliv...
  • karliczekk23
    Jakožto PC hráč jsem koupil XBOX 360 a za půl roku ho prodal, mě přece nikdo nebude říkat jestli můžu nebo nemůžu hrát svoje hry online. Do nových konzolí půjdu, ale rozhodně si vyberu PS 4, Microsoft si tímto způsobem kope svůj vlastní hrob.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit