Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to znamena ze mas zavrit hubu. Asi sis toho nevsim ale ses v Cesku ne v Anglii
  • No a nejsou to idioti? Nebo by ti snad prislo fajn, kdyby jsi sedel nekde v hospode a nejakej 20ti letej kluk ti tam zacal vykladat ze ses blb a on je něco vic když umi anglicky. myslim ze by na nej většina lidi koukala jako na idiota, nebo se pletu?
  • ne nechtel, dole je moc prehusteno a nemá vyznam tam cokoliv pridavat:)
  • XorxoxTalarius
    Tak to ja mam blby, to by mne neproslo :D Takze pouze fora :)
  • XorxoxTalarius
    Hadam ze jsi chtel reagovat jinam :D
  • vlastik.plaminek
    That's what she said.
  • valna většina lidi starsich rocniku (1950-1970) anglicky neumi, a v tehle vekove kategorii jako exot spis pusobi ten kdo umi. Mlady povazujou angličtinu za standard coz není nic překvapivého, když se ji ucej od mala. Strasim lidem sice nic nebrani, se anglicky naucit ale vetsine by to k nicemu uz nebylo, takze se tim nezabyvaj. A mimochodem, jen i*iot jde na herni forum které 95% české populace vůbec nezajima, hlásat jak je dobrej ze umi anglicky:)
  • jojo to je fakt mě zase na druhém pc jede Xcom (v cz) *1*
  • XorxoxTalarius
    Ale aspon neni nuda mezitim co se mi instaluje prostredi :D
  • Inquisitor
    A tady si zase někdo dovolil napsat že by rád češtinu. Jaká to hrůza, nekteří jedinci asi z toho dneska ani nebudou spát. Žijte a nechte žít. Nikdo tady nenadával, že to není česky, ale normálně to konstatoval a už se to na něj sesype jak vosy na bonbón.
  • Robotron3
    Budu asi za chytrolína, ale když už náhodou relax u tv, tak si stahuju z uloz.to dokumenty, je to relax a ještě se něco dozvim :)
  • já myslel, že volný čas jsme si užili jen jako děti a znova si ho užijem v 60, až půjdem do důchodu :-)
  • XorxoxTalarius
    Jo to delam taky, ale pro mne je to soucast relaxe. Muj otec treba maluje, jenze to mne treba nebavi a radsi se podivam na serial. Ono se neco ucit neni relaxace, tedy aspon pro mne, jestli ty tak relaxujes, tak bud rad :)
  • Jaký paragraf 50? Paragraf čeho? Ty tajtrlíku, když už tu rozdáváš rozumy, o které tu nikdo nestál, tak si dříve zjisti, že to je vyhláška a jde o její §5, 6 atd.
  • Robotron3
    Ale simtě, většina lidí co přijde z práce čučí na seriály a taky jim neni líto času *3* To je spíš takový věčný téma na konverzaci, jak nikdo nemá čas a co všechno musí stíhat, něco jako tlachání o počasí. Pak si sedne ale večer k bedně a už to jede *15*
  • XorxoxTalarius
    Kdyz uz se tu naclo tema jazykovych dovednosti, tak jsem premyslel co mne donutilo se ucit anglicky (respektive se dosti zlepsit). A byly to prave hry, jelikoz kdyz jsem zacinal hrat, tak se prilis nelokalizovalo. Tudiz jsem byl nucen, ale to neznamena ze si rad neco nezahraji v cestine, prece jenom si u toho vice odpocinu od denodeniho reseni veci v ANJ. Takze lokalizace vzdy vitam, i kvalitni dabing mne potesi.
    A na druhou stranu chapu treba Kim ze se mu uz nechce ucit anglicky, prece jenom clovek prijde z prace, postara se o deti/rodinu. Chvili si odpocine a je cas jit spat. Volny cas se totiz stava velmi cenou komoditou ... a clovek ve volnem case radeji odpociva aby pak mohl nastradanou energii investovat do zabezpeceni rodiny (prace).
    Jiste, urcite je standardem umet aspon jeden cizi jazyk, ale musime chapat ze pokud to neni nutne, tak clovek neinvestuje to nejdrazsi co muze, tedy cas, do neceho co vlastne krome her nevyuzije.
  • No ja měl Tes.M. v cz .Nevim jak ty hraješ ani mne to nezajimá.Znovu upozorňuji že jsem si jen povzdechl nad tim že tahle hra by mne zajimala v cz.neb jsem Shadovrun četl i hrál JAKO hru na hrdiny.
  • Však jo, lidi jako ty vždy pobaví (i když je to spíš tragický). Taky jsem začal tím, že jsem měl puštěný TES III - Morrowind, před klávesnicí slovník a už to jelo. Hry co jsem si vychutnal v CZ byly tak Polda :-)
  • XorxoxTalarius
    Jo, holt ja a cestina jsme si nikdy prilis dobre nerozumeli :)
    Ovsem to nemeni nic na tom ze je to pravda a standard (doufam ze jsi spokojen) by mel byt alespon jeden cizi jazyk.
  • a už necestuji mám jiné koničky a svou rodinu.teď už je to nanich

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit