Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Inquisitor
    A tady si zase někdo dovolil napsat že by rád češtinu. Jaká to hrůza, nekteří jedinci asi z toho dneska ani nebudou spát. Žijte a nechte žít. Nikdo tady nenadával, že to není česky, ale normálně to konstatoval a už se to na něj sesype jak vosy na bonbón.
    • XorxoxTalarius
      Ale aspon neni nuda mezitim co se mi instaluje prostredi :D
      • jojo to je fakt mě zase na druhém pc jede Xcom (v cz) *1*
        • XorxoxTalarius
          Tak to ja mam blby, to by mne neproslo :D Takze pouze fora :)
        • valna většina lidi starsich rocniku (1950-1970) anglicky neumi, a v tehle vekove kategorii jako exot spis pusobi ten kdo umi. Mlady povazujou angličtinu za standard coz není nic překvapivého, když se ji ucej od mala. Strasim lidem sice nic nebrani, se anglicky naucit ale vetsine by to k nicemu uz nebylo, takze se tim nezabyvaj. A mimochodem, jen i*iot jde na herni forum které 95% české populace vůbec nezajima, hlásat jak je dobrej ze umi anglicky:)
          • není to jedno, který cizí jazyk umíš (pro hraní)? Snad každá hra jde dneska nainstalovat v angličtině, němčině, španělštině, ruštině.... předpokládám, že pak i herní texty a všechno je v daném jazyku, nebo se mýlím?
            • Ne není, podle zdejších anglictinaru nemuzes hrat hry když neumis anglicky, tyhle hry si naplno uziji jen oni*2*
          • Jako exot taky pusobis ty. Nez stisknes to kouzelne tlacitko Odeslat, precti si po sobe cos napsal. Predem dekuji.
            • *8*
          • XorxoxTalarius
            Hadam ze jsi chtel reagovat jinam :D
            • ne nechtel, dole je moc prehusteno a nemá vyznam tam cokoliv pridavat:)
  • Hrál jsem to jen pět hodin .... ale ta ikonka na ploše mne varuje že pokud na ni kliknu dalších pět hodin nebude existovat nic jiného než Shadowrun :/ . Bohužel čas je drahý a nevím pak jak bych to zítra vysvětloval v práci ....
  • BoB.2
    Videorecenze to už jsem neviděl ani nepamatuju.
    • Tak to vis, udelat recenzi na kratickou hru moc práce neda:D
  • Co je špatného na lokalizaci do češtiny? *4*
    • Vsechno!!! Lokalizace do CZ je zlo!
  • XorxoxTalarius
    Kdyz uz se tu naclo tema jazykovych dovednosti, tak jsem premyslel co mne donutilo se ucit anglicky (respektive se dosti zlepsit). A byly to prave hry, jelikoz kdyz jsem zacinal hrat, tak se prilis nelokalizovalo. Tudiz jsem byl nucen, ale to neznamena ze si rad neco nezahraji v cestine, prece jenom si u toho vice odpocinu od denodeniho reseni veci v ANJ. Takze lokalizace vzdy vitam, i kvalitni dabing mne potesi.
    A na druhou stranu chapu treba Kim ze se mu uz nechce ucit anglicky, prece jenom clovek prijde z prace, postara se o deti/rodinu. Chvili si odpocine a je cas jit spat. Volny cas se totiz stava velmi cenou komoditou ... a clovek ve volnem case radeji odpociva aby pak mohl nastradanou energii investovat do zabezpeceni rodiny (prace).
    Jiste, urcite je standardem umet aspon jeden cizi jazyk, ale musime chapat ze pokud to neni nutne, tak clovek neinvestuje to nejdrazsi co muze, tedy cas, do neceho co vlastne krome her nevyuzije.
    • já myslel, že volný čas jsme si užili jen jako děti a znova si ho užijem v 60, až půjdem do důchodu :-)
      • 13_11
        MY už ne :-)

        dítě z '86.
      • Trisska
        V 60 do důchodu, fakticky vtipný... *15*
    • Robotron3
      Ale simtě, většina lidí co přijde z práce čučí na seriály a taky jim neni líto času *3* To je spíš takový věčný téma na konverzaci, jak nikdo nemá čas a co všechno musí stíhat, něco jako tlachání o počasí. Pak si sedne ale večer k bedně a už to jede *15*
      • XorxoxTalarius
        Jo to delam taky, ale pro mne je to soucast relaxe. Muj otec treba maluje, jenze to mne treba nebavi a radsi se podivam na serial. Ono se neco ucit neni relaxace, tedy aspon pro mne, jestli ty tak relaxujes, tak bud rad :)
        • Robotron3
          Budu asi za chytrolína, ale když už náhodou relax u tv, tak si stahuju z uloz.to dokumenty, je to relax a ještě se něco dozvim :)
  • Nuda oproti fallout 2 toje 0
  • počkejte až se za 50-100 let budete muset povinně učit čínsky *2*
    • Keyz
      Děsivá představa
      • smejki
        the horror!
        • The noční 蛾!
      • XorxoxTalarius
        Proc? Cinstina je naprosto v pohode jazyk.
  • Pěkná video-recenze až na jeden zásadní omyl - hra totiž i bez potvrzovacího kliknutí myší krytí ukazuje, a to naprosto spolehlivě - stačí jen mouse-over nad danou lokaci a krytí se zobrazí. Nevím jestli měl autor nějakou zvláštní verzi hry, nebo tuto vlastnost prostě neobjevil. Jinak je to opravdu výborná hra a můžu za sebe doporučit.
    • Trisska
      NJ to máš tak, když někdo recenzuje něco, co ani pořádně nehrál. *7*
      • janchor
        Hru jsem dohrál.

        Jinak je možné, že šlo o bug review verze - stěžovalo si na něj víc recenzentů. Jestli je fuč, tím pochopitelně líp.
        • závisí to na zapnutí/vypnutí tý položky "doubleclick" v nastavení (aspoň tuším, že tak nějak se to jmenovalo) - když bylo zapnuto, krytí se po najetí myši nezobrazí

          ale zkoušel jsem to jen ve verzi 1.0 a pak už ne, takže je možný, že s aktuálním patchem už to ukazuje všude...
          • janchor
            Právě že se nezobrazovalo nic i bez doubleclicku a až po jeho zapnutí měl člověk šanci zjistit stav krytí. Ale zjevně už to opravili.
    • Kinet1c
      pravdepodobne to prehliadol, lebo aj ja som mal celu dobu tuto moznost vypnutu, tzn potvrdzovanie a krytie sa ukazalo bez vecsich tazkosti a osobne zo zaciatku my autosave kus vadil, ale nakoniec som sa stym zmieril a dalo sa aj bez toho aby som musel pouzit normalne ulozenie
  • Vyzerá to super, počkám na čestinu a kúpim si to :)
    • bojim se že nebude

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit