Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    Nebyl tam zmíněn komický elfí tanec v Seamstresses Union. Kde vedle tancuje na pódiu ženská a ten elf co tancuje vedle má tak debilní tanec nebo co to, že to je prostě něco.
  • Trisska
    NJ to máš tak, když někdo recenzuje něco, co ani pořádně nehrál. *7*
  • Thorleif_cz
    Pěkné. Děkuji.
  • Kinet1c
    pravdepodobne to prehliadol, lebo aj ja som mal celu dobu tuto moznost vypnutu, tzn potvrdzovanie a krytie sa ukazalo bez vecsich tazkosti a osobne zo zaciatku my autosave kus vadil, ale nakoniec som sa stym zmieril a dalo sa aj bez toho aby som musel pouzit normalne ulozenie
  • Pěkná video-recenze až na jeden zásadní omyl - hra totiž i bez potvrzovacího kliknutí myší krytí ukazuje, a to naprosto spolehlivě - stačí jen mouse-over nad danou lokaci a krytí se zobrazí. Nevím jestli měl autor nějakou zvláštní verzi hry, nebo tuto vlastnost prostě neobjevil. Jinak je to opravdu výborná hra a můžu za sebe doporučit.
  • Neni sci-fi jako sci-fi.
    Jako žánr to má spoustu subžánrů. Jedním z nich je cyberpunk, což právě Shadowrun je ;)

    A není to žádný nový výmysl .. shadowrun existuje ve formě role play už hodně dlouho. Není to ani první hra z tohohle typu. Myslím, že první shadowrun byl už na super nintendu.

    A co se systému ukládání týče, je to varianta na ironman mode, což bývalo u těhle "oldchool" isometrických rpg celkem běžná věc .. pokud se nemýlim.
  • BoB.2
    Zatím nikde nic ale diky a připomenutí. *14*
  • BoB.2
    Videorecenze to už jsem neviděl ani nepamatuju.
  • Trisska
    Já vim, ale jen tak pro zajímavost. Že třeba aspoň můj kamarád Bob.2 bi moh mít radost. *4*
  • shefield2
    Co tě zajímá čeština, když to stejně hrát nebudeš? *2*
  • Trisska
    Já nevim, ale přijde mi to nějaký divný. Tahy nutný i mimo souboje a nemožnost ukládání, csss... A co tam dělaj ti elfi, trpaslíci a trollové, když je to sci-fi? Pěknej gulášek teda, to bich asi nehrála. Bude aspoň čeština?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit