Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • walltar
    Osobně si myslím, že by to s 400K vůbec nezvládli. Myslím, že podcenili co ta hra bude vlastně stát ...
  • Páni, jak by ta hra vypadalä, kdyby vybrali jen tu původní částku? Bylo by to snad kratší než CoD a s podobně plytkýma rozhovorama..brrr. Teda..ne že by mě to nebavilo, mám rád podobný hry, jen mě vážně nutí přemýšlet, jak by s tím naložili
  • stejne nechapu tech par sulinu, co tu rozebiraj, ze udelali malo za hodne penez

    vzdyt tu mame solidni hru + editor, za cenu nekolika minut tv reklam na sragory typu cod

    kdyz to zvladnou lip, at zalozi vlastni ks kampan, a muzou za tech 20 000 dolaru (ktery si to udajne zaslouzi) udelat neco omracujiciho *1*
  • Kallessin183
    Předem upozorňuju, ještě jsem hru nehrál. Přesto dle několika recenzí a rozhovorů s mými kamarády, kteří to už dohráli, musím říct, že jsem čekal víc a bál se že toho bude míň.
    Pokud se komunita pustí do editoru (ještě jsem ho ani neviděl) má hra potenciál se tu nějakou dobu udržet. Už jen proto, že i dneska někteří hrají Shadowrun (jako třeba já) a možnost projít se virutálními ulicemi Seattlu je sen, který si nenechají ujít.
  • Nemá, protože inflace by výraznej vliv mít mohla, kdyby tu hru dělali pět let.

    Prostě se s tím nepiplali tak, jak si to fandové přáli. Je to jejich právo, dodali to, co slíbili, ale ne nic navíc. Až příště přijdou s prosíkem na kickstarter, tak jim prostě nedáš prachy a bude.
  • me cutsceny primo otravujou, je casto preskakuju i pri prvnim hrani, ale tady jsem si to s chuti procital, protoze tam byly popsany i grimasy atp., coz jsem jako spravnej detektiv musel vlozit do mozaiky pripadu *5*
  • walltar
    Hej uvědomuješ si ty vůbec do čeho jdou peníze při vývoji hry? ...Oni si prakticky všechno rozdělili ... na hru nepotřebuješ kupovat žádné suroviny (max kafe) tam jsou lidi co buší do klávesnice a těm musíš platit ... kdyby dostali 400K tak by prostě měli mnohem menší team a dělali by to buď dýl a nebo by to mělo taky míň obsahu.

    Taky když zvětšuješ team tak se ti snižuje efektivita ... znáš ten vtip s devíti matkama a dítětem za měsíc ne?
  • hodnota je porad stejna, porad je to 10 dolaru, akorat si za to koupite ruzne mnozstvi stejneho zbozi.
  • Aha, tak to pak jo, pokud se ten kikstarter vybral v roce 1999, tak to už by se mohla projevit.
  • Jezuskote, tady nekomu bylo zpusobeno utrpeni, tak sup, všichni se rustovi omluvit, trpi chudacek, trpi.. *14*
  • Počítám, že to bude 2D textura na které je pseudo 3D objekt ? Když se umístí do scény, tak je vidět 3D objekt který nelze rotovat ?
  • ucho
    no on neví, co je to ta inflace, tak se na to ptal :)
  • davidBray
    na to jde odpovědět asi jen jedno, neblej to tady, ale jdi se zeptat tvůrců hry. hawg
  • ucho
    a vypadalo to plus mínus stejně... to je samozřejmě hloupost.
  • Ty by měli umět udělat to pořádně jako bylo na přednášce WH. Tedy zadělat rohy a mít co nejvíce odpovídají předloze. Jako bahno co tam bylo.
    To beru, že běžný studen po VŠ nemusí umět a platit za zkušené borce, který sedne a maká a více co kde najít je normální.
  • Asi na tom makalo moc lidi a dohromady toho moc neudělali.

    Chtěl bych vidět co těch 25 lidi (jestli to bylo tolik) dělalo. Kecy, že tam je super editor a je to vlastně celé strašně pokročilé a 3D hra kde jsou pokročilé efekty a animace je vlastně stejně náročná udělat jsou logicky špatné. Hlavně když člověk čte jak je složité udělat aby 3D model se pohyboval, aby se pohybovali hadry, xicht atd.

    Když člověk čte blogy během vývoje her anebo vidí co dokázalo podobná skupina lidí za zruba stejný čas, tak tohle vypadá opravu, hůře. Proč tam není více NPC, když mají modely? Proč se NPC na ulici nehýbou, když mají animace? Proč hrdina nemění vzhled po výměně kybervylepšení, když to NPC mají?...
    Zde bych čekal zrovna více textů, když nemají prachy na jiné věci.
    Jestli někde maká 30 lidí a mají 100M anebo 10M je celkem jedno. Když těch co mají 100M to bude dělat celkem mnohem déle a využijí řadu externích společností. Ale prográmátor, grafik tam stejně musí makat. Tedy za 25M korun, když vezmu, že použili zhruba 70% je vlastně lineární RPG, které je navíc krátké vlastně a svět tam moc nežije je OK. Vsadím, se že lidi zdarma udělají lepší a svět v editoru jako tomu je u TES.Zajimavé, že staré malé/velké RPG měli hodně textu a svět tam žil více. Pak je otázka proč to neudělali tvůrci? V nějakém bodě již měli město modely a mohli to udělat lépe. Asi je 25M strašně málo a normálně museli jís chleba s vodou. Tohle nevidím jako klasického nezávislého tvůrce, které tomu obětuje všechno možné a často sám anebo s pár lidmi a málo financemi udělá odpovídající hru. Zde tomu tam jistě nebylo. Pak to je tedy zaběhlé studio a mělo by vědět co a jak udělat a co kolik stojí atd. Nezávislé je z podstavy ale ne vedením.
    I když může to být taktika, vydáme editor a se*em na to. Proč ne.
  • 13_11
    Můžeš. Snad nevadí, že odpověď sem hodím sakumprásk *1*
    3D Textures
  • Už toho nech prosim tě ty d3bile...sledovat, jak se z toho snažíš vykecat je utrpení...
  • ja bych řekl ze kdyby vybrali 400k vypadalo by to plus minus stejne. A jo mas pravdu, o vyvoji Shadowrunu tady skutecne nikdo nevi naprosto nic, jak by mohl..nikdo ho tady nedelal..
  • davidBray
    10 dolarů v roce 1999 má jinou hodnotu než 10 dolarů v roce 2013, stačí to takhle polopatě pro lopaty nebo se mám rozepsat?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit