Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co ten summon? Mně dost mizel, když jsem si najmu šamana. Tedy je to pak o dost lepší?
  • mne osobne by hraci doba 10 hodin nevadila, stejne delší hry vetsinou nedohraju a ostatní hráči podle pruzkumu taky nedohrají hry do konce
  • 15min played nezaujalo ani vizual ani nic hm
  • Uz vznikly nejake dalsi mise? Hlavni dej jsem uz dohral :(
  • Sledoval jsem Shadowrun od počátku. Vezmu v potaz nízkou cenu, je to příjemná hra. Linearita mi tady moc nevadí, protože zážitek ze hraní vyznívá dobře. Vidím v tom kus Final Fantasy VII, což není špatné. Do hry jsem nevložil tolik očekávání jako např. do Age of Decadence a Wastelandu 2, u nich nebudu tak schovívavý. Koupě jasná.
  • vlastne jediny, kde potrebujes wingmany je strileni brouku, protoze ty interdimensialni brokovnice maj jen dva naboje, jinak by to slo i tam bez nich, kdyby mely vic
  • Kinet1c
    Hm, ja sklamany nie som, hra my priniesla slusnu detektivku, v herno kniznom podani, vela textu a vela vtipu, slusne suboje a tiez slusny pribeh, jasne nie je to hra na 200hodin ako niektore ine tituly, ale je to od zaciatku do konca, zabavna hra aj napriek linearnosti, mohlo tam byt kus viac vedlajsich questov, ale ako zaciatok my to postaci, snad bude nejake pokracovanie, aj ked ne priamo nadvezne na toto, novy pribeh a sirsi zaber sveta a moznost si cestovania kade sa zachce a bez najimania ludi aj ked neviem ci sa v tomto svete da tomu vyhnut, takze ja vidim buducnost svetlejsie
  • tak skvela , uzasna, blizka tormentu..akorát je za 10 hodin konec..no snad tam někdo něco jako torment udela, když uz hraci dostali za 1.8m dolaru editor:)
  • charisma, conjuring lvl6 -> haste mark IV, +2 AP navic, pokud nekdo chce udelat ze strelce terminatora, tak se to docela hodi *5*
  • Plocha, kratka, linearni. Cekal jsem vic, cekal jsem, ze kdyz se tito vyvojari nemusi ohlizet na masu mainstreamu, tak konecne zase jednou vytvori komplexni herni system. Nestalo se tak, pro me je to zklamani.
  • Co mně dost mrzí je jedna drobnost. Když udělali pěkné město kde je sice málo lidí ale jsou tam různé drobnosti a vypadá to věrohodně, tak proč se sakra nemění postava? Dal jsem si borce co má robotické oko a ve hře ho nemá. To samé když jsem si koupil kybervylepšení těla :(
    Mně to připadá, že se s tím tolik nepárali jak by to zasloužilo
  • Jo. Mohlo to dopadnou hůře. Dobrá lineární hra která není moc složitá ani propracovaná. S editorem OK. Taky bych to viděl na 7
  • Škoda, že ten rasismus se tam více neprojevuje. Sice se tam píše o demonstraci Trollů a boje s orkama ale to je vše. Orka a Trolla klidně v partě můžete mít. Navíc přednastavená povolání jsou na prd. Když si to hráč uděl podle sebe je to vždy lepší.
    Kdyby nevěděl kolik vybrali tak bych bral jako dobrou hru ale za ty prachy? A to kdyby vybrali to co chtěli a nic navíc to aby asi opravdu byla hra na 3 hodiny a na telefon. Grafiku za ty prachy beru ale některé chyby jako super dovednosti atd to ne. Taky bych čekal delší hru více questů a nějaké ty volby. K čemu je charisma? Vydělal jsem pouze prachy navíc. Nic co by mělo dopad na úkol....
  • Cosi
    Obrázky ve větším rozlišení nebo kvalitě by nebyly?
  • spis prijemny nez velky, ja bych tomu dal 7, funguje to, ale je to moc linearni a tudiz kratky
  • Viktor_H
    Pro mě osobně dost velké překvapení!
  • Ne, ale dala se udelat mnohem, mnohem horsi.
  • nedala se ta grafika udelat lepší?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit