Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sranda si číst hororové příběhy díky systému ukládání. Sice ten systém je hovadský ale abych se z toho vyloženě podělal jako někdo na oficiálním fóru to teda ne. Četl jsem, že nějaký chudák nemohl udělat boj na hřbitově a strašně mu vadilo, že musel pokaždé znova.
    Tam mně spíše, zarazilo jak jednal/nejdnal hlavní hrdina. Vypadalo to úsměvně. Prostě stojí nikde protivníci a nechá NPC dělat co si chce.
  • mne osobne by hraci doba 10 hodin nevadila, stejne delší hry vetsinou nedohraju a ostatní hráči podle pruzkumu taky nedohrají hry do konce
    • ono taky co čekat od hry za par dolaču, zbytek co se vyzbiral na kickstarteru šel na novy auta a baraky
      • No a co, tak mám nový fáro. Nikdo vás nenutil dávat víc.
  • 15min played nezaujalo ani vizual ani nic hm
  • Sledoval jsem Shadowrun od počátku. Vezmu v potaz nízkou cenu, je to příjemná hra. Linearita mi tady moc nevadí, protože zážitek ze hraní vyznívá dobře. Vidím v tom kus Final Fantasy VII, což není špatné. Do hry jsem nevložil tolik očekávání jako např. do Age of Decadence a Wastelandu 2, u nich nebudu tak schovívavý. Koupě jasná.
  • Kinet1c
    Hm, ja sklamany nie som, hra my priniesla slusnu detektivku, v herno kniznom podani, vela textu a vela vtipu, slusne suboje a tiez slusny pribeh, jasne nie je to hra na 200hodin ako niektore ine tituly, ale je to od zaciatku do konca, zabavna hra aj napriek linearnosti, mohlo tam byt kus viac vedlajsich questov, ale ako zaciatok my to postaci, snad bude nejake pokracovanie, aj ked ne priamo nadvezne na toto, novy pribeh a sirsi zaber sveta a moznost si cestovania kade sa zachce a bez najimania ludi aj ked neviem ci sa v tomto svete da tomu vyhnut, takze ja vidim buducnost svetlejsie
    • MickTheMage
      Jop, nepotrebujes hru na 200 hodin, aby si si ju poriadne uzil.
    • Tak bude to DLC Berlín a snad i předělávka hlavní hry jestli to nebude řešit patch.
      Já tedy prošel nemocnici lehce ve dvou (šetřil jsem prachy). Asi to půjde celé sólo ale to bude někde dost složité.
    • vlastne jediny, kde potrebujes wingmany je strileni brouku, protoze ty interdimensialni brokovnice maj jen dva naboje, jinak by to slo i tam bez nich, kdyby mely vic
  • tak skvela , uzasna, blizka tormentu..akorát je za 10 hodin konec..no snad tam někdo něco jako torment udela, když uz hraci dostali za 1.8m dolaru editor:)
  • Plocha, kratka, linearni. Cekal jsem vic, cekal jsem, ze kdyz se tito vyvojari nemusi ohlizet na masu mainstreamu, tak konecne zase jednou vytvori komplexni herni system. Nestalo se tak, pro me je to zklamani.
  • Co mně dost mrzí je jedna drobnost. Když udělali pěkné město kde je sice málo lidí ale jsou tam různé drobnosti a vypadá to věrohodně, tak proč se sakra nemění postava? Dal jsem si borce co má robotické oko a ve hře ho nemá. To samé když jsem si koupil kybervylepšení těla :(
    Mně to připadá, že se s tím tolik nepárali jak by to zasloužilo
    • ty implantáty jsou v tělě, takže moc vidět nejsou. ani kyberoko nemusí být na první pohled jiné než oko.
    • Co bys ty všechno nechtěl za pouhé 2 miliony. *1*
  • Škoda, že ten rasismus se tam více neprojevuje. Sice se tam píše o demonstraci Trollů a boje s orkama ale to je vše. Orka a Trolla klidně v partě můžete mít. Navíc přednastavená povolání jsou na prd. Když si to hráč uděl podle sebe je to vždy lepší.
    Kdyby nevěděl kolik vybrali tak bych bral jako dobrou hru ale za ty prachy? A to kdyby vybrali to co chtěli a nic navíc to aby asi opravdu byla hra na 3 hodiny a na telefon. Grafiku za ty prachy beru ale některé chyby jako super dovednosti atd to ne. Taky bych čekal delší hru více questů a nějaké ty volby. K čemu je charisma? Vydělal jsem pouze prachy navíc. Nic co by mělo dopad na úkol....
    • charisma, conjuring lvl6 -> haste mark IV, +2 AP navic, pokud nekdo chce udelat ze strelce terminatora, tak se to docela hodi *5*
      • Co ten summon? Mně dost mizel, když jsem si najmu šamana. Tedy je to pak o dost lepší?
        • to nevim, toho jedinyho jsem ani nezkousel... jestli se daj vyvolavat jenom v urcitych mistech (napr. z louze) nebo za litr ze sutru, a pak jeste v pulce boje zdrhne, to mi prislo moc random *7*
          • Tak, když dáš Alt tak vidíš zda můžeš vyvolat určitého summona zdarma. Jinak potřebuješ ten předmět který nemohu napsat protože to je zakázané slovo :). A když dám + 4AP tak a ten NPC šaman měl skill tuším kolem 4-5 tak dost mizel.
            • no prave, ze ja to kostnul jen s tema sulinama od zoldaku, a to bylo vetsinou po dvou trech kolech jen totem, haste, totem... k nicemu jinymu hosani nebyli *5*
          • jo a jeste ten shaman je u toho zkriplenej -AP, je to takovej fantasy rigger a ten mi prisel teda lepsi (ja teda nepouzival ty predvoleny, udelal jsem si svoje panacky pro ruzny povolani)
  • Cosi
    Obrázky ve větším rozlišení nebo kvalitě by nebyly?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit