Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je samozřejmě nesmyslný příměr. Obrazy jsou umění, TLG je jen hra, průměrná hra...
  • Já jsem se ale nezmiňoval o metacritiku, takže mě nenazývej lhářem. Děkuji pěkně PS: byly i horší recenze.
  • Nevím, proč lžeš nejhorší recenze tomu dal Olejník+ jeho partnerka

    http://www.metacritic.com/game/playstation-4/the-last-guardian/critic-reviews
  • The Last Guardian je v mnoha věcech lepší než ICO či SotC, hra za zprasené ovládaní a zprasenou technickou si zaslouží 8/10.

    Jedna z nejlepších her této generace, jen to vyšlo ne v úplně idealním stavu, ta hra by potřebovala remastr *1* *3*
  • Tak to jsme rádi, že to víme *14*
  • Jack1947
    Ta samá hra v lepší grafice na konzole kterou zatím ještě nevlastním ? hmm *7*
  • Ne, ja si nemyslim, ze si TLG zaslouzi 5/10. Spis tak 3.
  • Jde vidět, že do galerií asi nechodíš moc často, protože když koukáš na obrazy typu Noční hlídka nebo Guernica, tak od nich nemůžeš stát 2 metry, ale musíš si kapku odstoupit a tam už ti to ta špinavá podlaha rušit bude, takže tento příměr se ti úplně nepovedl *1* Ale je pravda, že mnohem horší než špinavá podlaha jsou lidi, proto doporučuji chodit brzo ráno a nebo si počkat až do zavíračky *3*
  • Já klidně, kdyby tam byly pěkné obrazy. Holt nejsem tak povrchní.
  • Ta hra byla sice fajn zážitek, ale ovládání a spolupráce s Tricem fakt katastrofální. Takže se vůbec nedivím, že to někomu nessedlo a považoval to za 5/10. Já si to chtěl jeden volnej víkned dát podruhé a sám přiznám, že už jsem to prostě nevydržel.
  • Tak v tom případě se na tu hru vydělala spousta recenzentů, když všude ta hra dostala 5/10 a někdy i míň a psali přitom skoro to samé.
  • galerie se špinavou podlahou, fuj, kdo by tam chodil
  • Jak bych to jen... už vím. Je to jako kdyby šel do galerie a místo prožitku z obrazů tam řešil, že mají špinavou podlahu.
  • Opravdu si někdo myslí, že si TLG zaslouží 5/10? A nejen to hodnocení. Ta recenze je prostě úlet. On nejen že to nepochopil, ale doslova se na tu hru vydělal.
  • Co na něm nepochopil?
  • Tak ono to tak všeobecně bývá, že hry je lepší hrát a ne na ně koukat na videu :-D Když bych měl hodnotit hry podle toho "jak mě baví je pasivně sledovat", tak jsem v životěp řišel asi o hodně zábavných her.
  • Děkuji Šárce za pěknou recenzi. Její sloh je nápaditý, svěží a zábavný. Vždy dokáže hru popsat velice přesně, vypíchne její důležité aspekty a nepotřebuje k tomu deset stran textu. Dobrá práce!!!
  • Neřekl bych že Honza Olej. nepochopil Guardiana, jen se na to díval i po technické a mechanické stránce. Dobře to popsal/a Babgushka níže. A třebas verdikt na hrej je taky trefný. Prostě je to o přístupu..
  • Lukass
    Hrat to fakt nebudu, zajimalo me z ceho sou vsichni tak nadseni, pustil sem gameplay a ten mne dokazal za pul hodiny znudit vic nez treti ceska fotbalova liga. Takze me zajima nazor cloveka podle kteryho je to skvely. To je cely. Odpovedet mne stejne nikdo nedokazal, jenom urazky a prispevky mimo tema.
  • Tak nejvíc super na té hře je to, že ji nemusíš hrát :-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit