Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to asi těžko ulhaný trollíčku, je to jediná hra, která byla uznána jako umění :)

    Můžeš se rozčilovat, ale SotC je celosvětově považovaná za zásadní titul a jednu z nejlepších her historie.

    http://whatculture.com/gaming/9-reasons-why-shadow-of-the-colossus-is-a-video-game-masterpiece
  • "dobře víme, že jsi to nehrál, tak přestaň lhát"

    Dobře vím, že absolutně nedáváš, když má někdo jiný názor na tvojí hru (opět opakuji - hromada 6 a 7 na meta od profíků - fakt, tzn. můj průměr není daleko od recenzí), tak mi přestaň cpát tyhle svoje fantasmagorie, že sem to nehrál.

    A měl bys taky o sobě přestat mluvit v množném čísle (dobře víme...). Je mi jasné, že si snažíš zvednout váhu svých blábolů, když se opřeš o imaginární dav, bohužel to v korektní debatě nefunguje a působíš pak spíš jako pacient.

    Závěr je jednoduchý. Přestaň tady lidem cpát svoje subjektivní názory. Je to hloupé.
  • mnoho zásasních titulů je postavenou na jedné nebo druhé stránce, takový Torment má ve skrz průměrný gameplay i na svou dobu, ale příběh+setting+ dialogy+ narace to tahá na jednu z nejlepších her historie, kdyby jsme hodnotili Torment na základě gameplaye, tak to nemá ani na 5/10...
  • dobře víme, že jsi to nehrál, tak přestaň lhát, pokud tedy chceš, dám ti tu PSN, můžem se pobavit na PS4.
  • ne, použil bych pojem, že jsou nadprůměrné. 92% pro Witchera 3 a 95% pro Last of Us značí, že jsou to nadprůměrné hry.
  • Vzhledem k tomu, že takový Witcher 3 nebo Last of Us má asi 20x víc GOTY, než TLG a 9.3/9.4 na meta, tak podle tvojí logiky jsou to nejlepší hry min. 2 generací - podle tvojí logiky samořejmě - všimni si, že používám jen tvoje "kvalitní" argumenty. U takových her bych asi slovo "průměrné" nepoužil, ale u hry, co má hromadu šestek a sedmiček - proč ne. A nemusíš mě přesvědčovat o opaku, je to hloupé a nemá to smysl...
  • "přitom to u mě vyvolalo takové pocity, že to považuji za jednu z nejlepších her generace."

    Každý to má holt jinak. Ve mě ta hra zase vyvolala takové pocity, že jí považuji za průměrnou. Holt je to subjektivní.

    "S MT jsem ti fakty vyvrátil ten tvůj průměr, takže maximálně průměr."

    Ne, vyvrátil si kulové. Pokud chceš vyvracet osmičkou z meta můj subjektivní dojem, že je to průměrná hra, tak zároveň vyvracíš i svůj subjektivní dojem, že je to jedna z nejlepších her. Není to tak složité pochopit. I když tvůj problém spíš bude, že to nechceš chápat, protože pak by se ukázalo, že si kálíš na hlavu.

    Pokud si myslíš, že jen ty máš právo tvrdit, že hra, která má "jen" 8 je jedna z nejlepších her, zatímco pro někoho jiného to nemůže být průměr, tak bys měl vyhledat odbornou pomoc. Očividně trpíš nějakým komplexem.
  • ve všech směrech(recenze profíku, uživatelů, vyhlášení GOTY). Je smutné, že musím vše vysvětlovat jak pro blbé.
  • Ve vsech smerech? Jakoze ma nadprumerne zpracovane a funkcni ovladani? Ale jdi ty.
  • Odpověď jsi dostal bez urážek, můžeš si také přečíst bambilión recenzí. Tobě ta hra poetická nepřijde, máš prostě jiný vkus. Nic víc.
  • Nemluv o sobe v mnoznem cisle - tak dulezity nejsi.
  • já si ničím neodporuji, ta hra nemůže u mě dostat více než 8/10, když je to technický zmetek, přitom to u mě vyvolalo takové pocity, že to považuji za jednu z nejlepších her generace.

    S MT jsem ti fakty vyvrátil ten tvůj průměr, takže maximálně průměr u tebe, u hráče který to nehrál. Nemusíš mě přesvědčovat o opaku *3*
  • Pán je filozof, takže když ti v tý galerii někdo zláme hnáty tak si to užiješ stejně?
  • ano, jsi lhář, děkujeme, že jsi se ztrapnil, teď vypadni trolle.
  • Hrál sem to a absolutně mě to nebavilo jako hra, takže si bohužel mimo. Že se neshoduju s 8 u recenzentů je irelevantní, řekl jsem jen svůj názor. Nakonec, těch 8 není nic, z čeho bych tady dělal drama.

    Mimochodem, je úsměvné, že v mém případě se řídíš 8 z meta, abys mě "vyvrátil" můj názor, že je to průměr a přitom si tím sám o několik řádků nahoře odporuješ, kde tvrdíš, že je to jedna z nejlepších her této generace (což je samozřejmě jen tvůj názor, stejně jako ten můj). Ono 8.2 fakt na jednu z nejlepších nejlepší her této generace není - bráno podle tvojí logiky samozřejmě, kterou si tady právě předvedl...
  • A na to abych něco dokazoval očividnému fanboyovi jsem unavenej a línej. Hlavně mám lepší věci na práci.
  • Tak promiň no, tak jsem se spletl a jsem lhář, omlouvám se, že říkám, že tvá, očividně, oblíbená hra je sr*čka.
  • Problém je v tom, že hry nejsou buď zážitkové nebo mechanické, jak sis tady právě definoval. Můžou být obojím. Nic z toho se nevylučuje. Můžu mít hru, která má obojí. Samozřejmě, že když se "omezíš" jen na ten zážitek, tak to holt někoho nemusí bavit - vzhledem k tomu, že hry jsou primárně o zábavě/hratelnosti.
  • Průměrná hra dle tebe, člověka který to nehrál, jinak fakta 8,2/10 od profíku, 8,0 od uživatelů a 15 ocenění jako hra roku. To znamená, že hra je ve všech směrech nadprůměr.
  • "Tak v tom případě se na tu hru vydělala spousta recenzentů, když všude ta hra dostala 5/10 a někdy i míň a psali přitom skoro to samé. "

    Ta hra dostala všude 5/10 a méně, můžeš to někde něčím dokázat lháři.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit