Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Koko°1 Nejsou střízlivé? Soudí člověk jež v Rusku nebyl ani jednou? Potom onen střízlivý odhad nemá 65% obyvatel SSA, jež podle poolů Huffington Postu také chválí Rusko více než Státy. To víš, u nás lidí netrpí kognitivním biasem, jako většina obyvatel ČR. V tom je ten rozdíl, v ČR budou plivat na Rusko a vymlouvat se na komunismus ještě za 1000 let
    • Nejvíce jsou lidi, kteří žijí jen statistikami a hrami s čísly. Na to naše civilizace dojede, at již to bude za 100 nebo 300 let. Nikde jsem netvrdil, že ruská ekonomika nazažívá boom, naopak když zalistuješ, tvrdil jsem že posiluje a také proč. Pokud ale půjdeš hlouběji, myslím si, že taková jižní amerika je jen nafouklá bublina která časem splaskne a na Africe se nabagruje spíš Čína, nežli Rusko. A když srovnám zážitky studentů, kteří využili "Gaudenamusu" (nebo jak se ty studenstký programy jmenujou), rozhodně vychází líp Amerika, nežli Rusko.
      • oprava, myslím že Gaudeamus.
  • Zayl
    Rusové dostávají "psí hlavu" naprosto zaslouženě. Jeden z mála rozdílů mezi němcema a sovětama bylo to, kdo skončil na vítězné straně konfliktu.
    • Uvedomujes si, jaka vekova katergorie jsou v soucasne dobre Rusove, kteri byli ve 2. sv. valce? A dokazes si to spojit s tim, jake skupine tu "psi hlavu" nasazujes?
    • Tohle si sebou nosí celé lidstvo, bez rozdílu země původu. A neodsuzoval bych ani náboženství. Vždy záleží na úrovni vzdělání. A negramotnej američan je stejně tupej jako negramotnej rus.

      Zůstanme ale u tématu. Jsem rád, že jsou hry od 1C nestranné a bez patriotismu.
  • Pilgrim66
    Zapaluje granatometem domy? CoH 2 hraju jenom MP, ke kampani jsem se zatim nedostal. To tam fakt je?
    • Tikov
      Ne granatometem, ale plamenometem a tedy ano- je to tam. Likvidace domů by nikomu nevadila, ale autoři to přehnali a nechávají vybíhat hořící obyvatele ven, načež v té samé misi nechávají ještě zapálit pole s vlastními vojáky (aniž by tím byl zasažen nepřítel).
    • XorxoxTalarius
      No udajne neco v tom stylu (nechavas taktiku spalene zeme). Byla to skupinka par rusu co si na to stezovalo, ale jelikoz protiruske je in, tak se to celkem nafouklo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit