Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Náhodou by to mohlo bejt dobrý. Už se těšim na hry typu Survive The Famine! z Ukrajiny 30. let, Viva la Revolution (fakt bych si chtěl z Aurory vystřelit na Zimní palác, i když se to možná nikdy nestalo) a pro budovatele Gulag Tycoon. Když teda chtěj bejt historicky přesný. Ale vážně, doufam, že Rusové zachovaj aspoň trochu soudnosti a kdo ví, třeba se časem dočkáme kvalitní strategie z první světový, nebo dobrýho RPG, vycházejícího třeba ze Slova o pluku Igorově. I když vzhledem k tomu, že je to dostali befelem o tom dost silně pochybuju.
    • Nebo tankové ostřelování vrchního sovětu, kterej se zabarikádoval v Ruským White Housu *14* Come get some
    • XorxoxTalarius
      Tak ono to znamena ze je vetsi sance ze takova hra vznikne. Jestli tim navic mysleli ze ty vyvojare podpori, tak proc ne. Jelikoz tak muzes udelat hru ktera bude dobra a nemusis se bat ze umres hlady

      Note:
      Tim chci rici ze ta hra bude mit uzkej profil zajemcu, napriklad strategie z prvni svetove atd... tedy by se normalne nezaplatila
  • mdkGT
    Ja chci nejakou hru s Putinem!!!
    • Wolfenstein 4D a poslední boss bude Putin?
    • ales.smutny
      Už brzy bude bojovat se zombiemi v You Dont Mess With Putin! http://news.yahoo.com/blogs/sideshow/putin-fights-zombies--in-a-video-game--172716137.html
    • Třeba jak jde na výlet a najde sv. grál, cestou zabije 100 rytířů, co říkají Ni, nakope do zatku frantíky a pak pohledem zabije i "krvelačnáho zajíčka". Závěrem by ještě mohl skotičt na Mt.Everest, a s ruskou vlajkou v zadnici rogalem dolítnout k babičce na oběd.

      Zatím se zdá, že rybaření a potápění mu jde :-)
      • Tilwaen
        Proč tento příspěvek nemá tak o +100 víc? *15*
  • celoush
    Už to vidím.

    První mise: Lokalizuj loď Greenpeace a pochytej všechny "grínpísáky"
    • MickeyMutant
      Špatná sémantika. Má být: Lokalizuj loď teroristů a pochytej všechny piráty.
      • Ten vas jednoduchy mozocek si asi tazko vie predstavit ze ti grinpisaci mozno naozaj veria v to ze ich skutky su pre nieco dobre.. Ono mozno by stacilo vytiahnut hlavu z Klausovho zadku :D Ale dam ti radu do zivota: Pravda je vacsinou niekde medzi, nic nie je ciernobiele ako ti to prezentuju tvoje oblubene media :)
        • MickeyMutant
          Do Klausova zadku bych se mohl dostat tak maximálně kdybych šel sedět, protože "v mých představách" měl ten pán bručet v base už od poloviny devadesátejch let.
        • XorxoxTalarius
          Pravda ze je nekde mezi? Ale jdete, lod Greenpiss jela zcela vedome blokovat ropnout plosinu a oni se zcela vedome nani pokusili dostat, to jsou fakta
          To jestli jim nedoslo ze v Rusku se snima mazat nebudou jako vsude ve svete je uz jenom jejich vlastni blbost, kdyz pojedu do SA taky nebudu pobihat nahej po ulici
          • A největším paradoxem je obsazovat ropnou plošinu lodí, která musí užívat ropné produkty pro ten svůj diesl motor *15*
      • celoush
        A shodou náhod se bude jmenovat: "Rainbow Warrior" *3*
  • Robotron3
    Patriotismus je blbost pro pitomce. Nikdo ale nebrání rusákům dělat hry, kde budou vypadat jako největší borci a amíci jako looseři. Mohla by to bejt i sranda :)
    • XorxoxTalarius
      Co je na tom spatneho byt patriot a mit rad svoji zemi? Byly snad cesti legionari pitomci?
      • Tikov
        Z výslechu Fráňka Josefa- v Omsku, 25.2.1919: " 'Češi v R(usku) jsou volové a pitomci koupení spojeneckou buržoasii a spoj(enci) kapitalistů. Je to lumpárna a ne demokratická armáda. Masaryk se dal podplatit několika milionáři a př(e)tvořil armádu pro vybíjení dělnictva. V Rusku se vybíjí dělnictvo, aby doma buržoasie měla s ním menší práci.'
        Než by vstoupil do českého vojska, půjde raděj do lágru anebo k bolševikům"
        Aneb i legionářká akce se dala a dá pojednávat různě.
      • Robotron3
        Na tom mít rád svou zemi neni nic špatného, ale patriotismus byl vymyšlený pro to, aby lidi šli za svou zemi zabíjet jiný lidi, i když nikdo nevěděl proč by to měl dělat. Jsme jedna planeta, hranice už nehrají roli. Tak by lidi měli přemýšlet jako jedna Země, ne jen v rámci států sami pro sebe.
        • XorxoxTalarius
          Ano a diky tomu mysleni co rikas mame pulku evropy plnou muslimu kterym nakonec vadi i vanocni stromecek
          • Tikov
            Vánoční stromeček nikomu nevadil. Bruselská radnice si jen postavila modernový stromeček z nějakých obrazovek... pak se toho chytil nějaký katolický aktivista, že to je kvůli muslimům. Na co snad žádné zprávy neupozornily bylo, že vedle modernového stromečku (děsně to podstatný odkaz našeho katolictví, bo Ježíšek byl ukřižován na jehličnanu, že :) ) stál úplně normální betlém *3*
          • Robotron3
            Kdyby tak přemýšleli právě ti muslimové, tak s nimi nikdo problém nemá *3*
            • XorxoxTalarius
              Ale proto si je nemusim prece cpat do vlastniho hnizda :)
            • Robotron3
              Proč bych nadával někomu do extremistů? To ty se proti něčemu pořád vymezuješ, já ne. Ano. Jiný kultury mě zajímají. Ale to je asi normální stav u lidí, kteří nesedí na zadku ve svý rodný hroudě, ale s těmi obávanými cizími kulturami se normálně setkávají. :)
            • XorxoxTalarius
              Robotrone, Robotrone ...
              Ty jsi multikulti z presvedceni, tebou pohne snad jedine nejaka osobni zkusenost z takoveho obohaceni jinou kulturou
              Ani by mne neprekvapilo, kdyby jsi mi rekl ze vsichni kdo protestuji proti ciganum jsou extremisti, jelikoz cigani prece nic spatneho nedelaji, mel jsi lajknute stranky "Cechy v CR nechceme" a myslel jsi si ze je spravne sem dopravit co nejvic utecencu z afriky
            • Robotron3
              No dyť všechny národy a rádoby rasy jsou jen přizpůsobení daným zeměpisným podmínkám a odlišnost izolovaného vývoje komunit. Je už dávno dokázaný, že všichni lidi jsou de facto příbuzný z Afriky :) Takže i takhle je blbost se vymezovat jeden národ oproti jiným.
            • XorxoxTalarius
              Diky boji to ano, ale je mi uplne jedno koho kvedlili, ale jak je kvedlili a co dokazali ...
              A tato zeme ma plno pristehovalcu, ukrajincu, yugoslavcu a tak dale ...
              A ja kulturni obohaceni nepotrebuju, kdyz ho budu chtit, tak si tam zajedu a podivam se na nej zabijaci to nejsou, samozrejme jen do doby nez jich je dost aby meli vlastni ghetto a pak mohli palit po nocich auta :)
            • Vojtzech
              Nemesus: Neměl jsem na mysli žádnou extrémní podobu patriotismu, ani tlučení do hlavy a rozdělování dle rasy a národa, jak ty říkáš. Nejde mi ani o nařizování vyznání, ač osobně považuji náboženství za sice původně dobrou myšlenku (vštěpení základních hodnot), ale která se později vlivem lidí proměnila v nástroj fanatiků.
              Patriotismem jsem měl na mysli ctění si hodnot, které tu zůstaly po našich předcích a nenechat se posunout o pár století zpět zpátečnickým vyznáním, jako je Islám. Křesťanství svou moc ztratilo, ustoupilo od fantaismu, ale Islám zatím do takového stádia nedospěl.
            • Nedefinoval jsi mi Evropskou kulturu. A jaký jsou ty podobný rysy, co nás Evropany tak moc spojují, že ještě před generací jsme se tu stříleli seč nám kulky stačily? Jsme všichni lidé, to nás spojuje, to ano, ale stejní lidé jsou i ty vzdálenější kultury. ;)
            • No zmínil jsi naše legionáře. I přes jejich nepopíratelné kvality..seš na ně hrdej díky jejich vojenským zásluhám - díky boji. V kterým zabíjeli ostatní, díky čemuž jsi na ně hrdý. protože zabíjeli někoho jinýho, kdo ti není kulturně tak blízko :)
              Ne, tato země nemá plno, má tu jen plno balíků neschopných příjmout cokoliv, co se byť jen částečně odlišuje. A to ani z třetiny na základě vlastních zkušeností, ale jen z doslechu, co říkají stejně primitivní lidi, co s největší kulturní odlišností přišli do styku s cikánama v televizi nebo na ulici. A to je kapitola sama pro sebe. Přitom stačí navštívit snad každou druhou směnárnu a máš tam ty zabijácký, nepřizpůsobivý a terorismem nasáklý muslimy.
            • XorxoxTalarius
              Evropska kultura jako takova z krestanstvi vychazi, proto ma velmi mnoho podobnych rysu napric evropskymy zememi
              Krestanstvi do toho neplet, jelikoz tu zije nejvic (procentualne) ateistu na svete
            • XorxoxTalarius
              Nemesus:
              Co ma sakra patriotismus spolecneho s vrazdenim ostatnich?
              Chces prijet do CR, prijed bud nas host, jako turisty si te budeme vazit. Ale neni tu mozne se tu usadit, tahle zeme uz ma plno a pokud nenabizis neco co nemame, tak neni zajem a muzes jit zase zpatky
            • Definuj "Evropskou" kulturu. Evropa není jeden stát, je to hromada států, některý z nich spojených pod Evropskou unii, každý z těch států má svoji vlastní kulturu. nebo myslíš spojujícím prvkem křesťanství? Kde to jsme? Ve středověku? Křesťanství tu už dávno nemá takovou moc, aby rozhodovalo, která víra je blízko bohu a která ne a proto jsou jejich věřící něco méně. Navíc ani samo křesťanství si není mnohdy samo sebou jistý.
            • XorxoxTalarius
              Evropa se tim ridila az do druhe svetove valky, chces prijit k nam, klidne prijd ale respektuj nase pravidla a zakony, kdyz se ti neco nelibi tak vypadni
              A to neni o nesnasenlivosti, je to ciste o touze po preziti a ziti ve spolecnosti bez cizich rusivych prvku, ktere jsou pro ni nepotrebne
              Pokud ti prijde zpravne do evropy tahat neevropske kultury a prijdou ti zbytecne hranice, tak doufam ze se ti nikdy nestane zadne multikulturni obohaceni
            • Miluju týpky, co se schovávají a drandí za státní vlajkou, že je to něco víc s pocitem sounáležitosti a cti, kterou hrdě nosí a budou s ní tlouct do hlavy všechny, kdo nezapadají do jejich měřítek českého občana. Primitivní. Nikdo ti žádnou zem do pléna nesvěřil, nevybral sis, kde se narodíš, jen ses v té zemi narodil a máš v ní žít, je zvláštní být hrdej na činy neživé kombinace hranic, kultury a obyvatel, když to dokázali opět různí jednotlivci. A být hrdej na to, že "jménem" té housenky někdo někoho někde střílel je ještě podivnější.
              Raději se starej o to, abys něco dokázal ty a abys tu život trochu svým jednáním vylepšoval, ne se schovávat za stát a rasu, což jsou věci, které neovlivníš.
            • Robotron3
              Řídila se Evropa celou svou existenci? To jako myslíš ve středověku ne? Jako fakt, že ještě má někdo v dnešní době po celý historii Země sílu a chuť nesnašet jiný národy a kultury protože jsou jiný a co je jiný představuje hrozbu. To je o inteligenci a vzdělání o ničem jinym.
            • XorxoxTalarius
              A to je to cim se ridila evropa celou svoji existenci, bohuzel diky nejakym multikulty humanitnim pomatencum kteri nam rikaji ze zeme je vsech a ze patriotismus je pro pitomce to pak vypada jak to vypada
            • Robotron3
              Tohle je přesně to, podle čeho se řídí Muslimové. My musíme být chytřejší...
            • Vojtzech
              Ale oni tak nepřemýšlí, proto je potřeba patriotismu i u nás, pokud tu nechceme v budoucnu uctívat Aláha.
            • XorxoxTalarius
              A nebo my bychom meli spis byt patrioti a budovat zemi kterou nam sverili nasi predkove pro nas a pokud budeme moci, tak tem muslimum muzeme pomoci, ale u nich a ne tak ze si je budeme tahat k nam
    • uvědomuješ si vůbec, že každá druhá americká střílečka je patriotistická a lidem to nevadí?
      • XorxoxTalarius
        No mne uz to treba docela silne leze krkem a tak je nehraju kdyz nemuzu strilet amiky (takze je nehraju :D )
      • Robotron3
        Lidi ve hrách hlavně žádný patriotismus vůbec nezajímá. Prostě chtěj po někom střílet, a aby to tam vybuchovalo. Jak říkám, na tohle si rusové vůbec nemusí stěžovat, ať prostě dělají hry podle svých patriotických představ. To by mohlo být právě zajímavé. V tom jim ale vůbec nikdo nebrání :)
    • Stormangels
      Tak třeba ve War Thunderu něco takového je :-) Ruská letadla tam jsou většinou nejlepší a nebo tam měli na ruská letadla slevu protože měli v rusku svátek.
  • Konečně nějaká protiváha proti americké propagandě?
    • MickeyMutant
      Aneb blbostí proti blbosti!
      • XorxoxTalarius
        No spousta americkych filmu mela primou podporu armady, moderni strilecky maji taky podporu armady (ikdyz neoficialni) kdyz ukazuji vse jak ma byt
        • boze, ty hry delaji americani...asi tezko v nich budou Ameriku zobrazovat jako tu zlou a prohravajici. Na to zadnou podporu nepotrebuji. U takovych cechu bych tomu veril, ze se budou sami vinit z kazde blbosti a vsechno obracet na tu horsi stranu a libovat si v depresi, sebeponizovani a ublizenosti.
          • XorxoxTalarius
            Cimz tedy nepopiras ze je to minimalne castecna propaganda
            • XorxoxTalarius
              No rikaji na rovinu to co se v tech americkych hrach dela bezne
            • jenze ucelem te hry neni glorifikovat ten konflikt...ucelem te hry (pro vyvojare) je prodat co nejvic kopii. Proto tam z USA udelaji hrdiny a z Iranu padouchy - prodaji tak vic kopii nez by tomu bylo naopak (mozna :) Ale tady Rusove primo rikaji, ze ucelem tech novych her by mela byt propagace ruskych vojaku...
            • XorxoxTalarius
              Jiste ze je to propaganda, jelikoz glorifikuje konfilkty jako takove a rika hraci ze to dela pro "vyssi dobro", ted jsem nedavno hral singl BF3, hned tam byl utok na Iran, proc? No protoze jsou to zli teroristi a maji jaderne zbrane :)
            • nemyslim si, ze to je propaganda ve smyslu toho slova, myslim si, ze to je zkreslene...propaganda je prave to o co se snazi rusove - podle tohoto clanku a to je dost velky rozdil
  • Jack1947
    Souhlas vice her s bojovniky SSSR , nebo spetsnaz ci NKVVD... ruskeho tematu je pramalo , chtelo by to hezky rychle napravit. *3*
  • Takový jako střev-o znám velice dobře. Jednoho mám přímo jako kolegu a vycházím s ním velice dobře. Za minulého režimu se jim dařilo a současný jim ublížil. Nelze popírat jisté kvality ruské federace, ale kdykoliv se začne omýlat, nasadí si takoví lidé růžové brýle a brání až do roztrhání těla. Sami pak jsou schopni vyjmenovat hromadů podležených dokomuntů ke svému tvrzení, ale zásadně odmítají jakýkoliv oportunitní názor (at již je podložený dalšími fakty).
    • Ano... za minulého režimu se naše rodina měla tak dobře, že musela emigrovat chytráku
      • Nikdy bych nepřál nikomu nic špatného, ale tupcům jako Ty, bych celkem přál návštěvu od STB a potom několika měsíční pobyt v pracovním lágru...Ale seš mladej a o světě víš ještě kulový, takže tě chápu
        • Jo mladej a blbej, já vím. Děda byl terčem konfiskace statku pro armádu a jelikož se mu to nelíbilo, skončil ve vězení. Co by o tom ale takovej zajda jako já mohl vědět...nebo třeba ty.
          • Jack1947
            Ted se ale priklanim na stranu tvoji , pac strev-o sice toho hodne zna atp... jenze se neumi nak rozhodnout je tedy cechoamerican , je ale i pro rusy hmm. Nehodlam nikoho urazet ale nehranici to s nejakou poruchou osobnosti (nenarazim rovnou na schizofrenii, tak se nikdo nemusi hnevat.)
            Nebo treba jen rad, prechazi z jedne strany na druhou, za valky by to byl ukazkovej priklad Kolaborantstvi Jedna strana prohrava, proc se nepridat k te vyhravaci, jak jiz jsem psal nikoho se nechci dotknout a lidi jako je strev-o a perun58 by jsme si svym zpusobem i vazit jaksi meli. I kdyz nesouhlasime uplne s jejich nazory.
          • Poslouchej frajírku naditá, proč potom soudíš ty mne a mojí rodinu, když o nás víš naprosté houno? Vlastní medicína ti nechutná? A pokud si ve 30 říkáš zajda, měl by jsi konečně dospět chlapče.
            • Taky se stydim, že jsem čech. Soudil jsem tě za tvé fanaticky proRuské názory, které zdaleka nejsou střízlivé.
            • Dokonce se začínám stydět, že jsem Čechoameričan, raději bych byl jenom Amík
  • Správně USA nemá žádnou propagandu...|Doporučím si najít senátní slyšení s Hillary Clinton, ve kterém se naštvaně vyjadřuje, jak USA prohrávají masmediální válku
    "Hillary Clinton: US Losing Information War to Alternative Media "
    • C-BEAM
      rôzne alternatívne médiá plné konšpiračných teórií tiež nie sú žiadna výhra.
      • Nejsem zástáncem nějakých ještírků, octování, orgonitu apod. ale pojmem konspirační teorie kolikrát zabíjíte hodně zajímavých faktů. Viz případ Iránského převratu v 53´, šmírování NSA, Bilderbergu atd. A pokud máte nějakou alternativu, tak můžete aspoň filtrovat data z obou stran.
        "Whenever I hear the words "conspiracy theory" it usually means someone is getting too close to the truth." ex-CIA Michael Hasty
    • Vono se staci podivat kdo vlastni media v usa, nechapu jak nekdo muze radit usa pred rusko
  • střev-o je normálně Putinův dvorní rozkuřovač..
    • Ubožáčku co je ti, že nemůžeš skákati ....
    • A jéje :) První signál prohrané diskuze je příklon k osobním urážkám.
    • Díky mistře, argumenty žádné, takže přistoupíme k urážkám. Fakta, holá fakta Vám smrdí, když WorldBank a WTO vydá prohlašení, že Rusko je finančně OK tak je to konspirace. Když uvedu, že se v USA ztrácejí bilióny dolarů je to konspirace. Když uvedu to, že banky v USa jsou ze zákona nepostižitelné, což nám sdělil samotná nejvyšší státní zástupce Eric Holder v senátním slyšení, tak je to konspirace. Za nejlepší blábol diskuze považuji onu zábavnou větu, že v Rusku vládne oligarchie. Zástupci oligarchie nevykřikovali v Ruské dumě, že pokud nedostanou svoje BAILOUT money, tak potopí ekonomiku a zařídí stanné právo, jak nám řekl kongresmen Brad Sherman
      "But why are we bailing out the Bank of China? Why are we bailing out the Saudi royal family?...

      The only way they can pass this bill is by creating and by sustaining a panic atmosphere...
      http://www.youtube.com/watch?v=p6KRXnYgu5I

      A few Members were even told that there would be martial law in America if we voted ``no.''
      • Půjdu po dvou cestách uvažování: první je, že těm tvejm "holejm faktům" nebudu věřit, viz. co napsal kolega nademnou... druhá cesta je, že tomu budu věřit a porovnám si to s úrovní chudoby, která prostě tristní je v porovnání s Evropou. V Rusku je to opravdu téměř všude mimo Moskvu (čímž nechci říct, že by určitý části Moskvy nebyly zahlceny chudobou) a několik dalších větších měst. Jak je teda možný, že občané tak prosperujícího stát, podle tebe očividně dokonce ekonomickýho ráje na zemi, se maj tak špatně?
        A PROSIMTĚUŽKURVAFIX přestaň do toho plíst USA, vo tý sem se do teď vůbec nebavil a ty jen vkládáš do úst ostatním nějaký vymaštěný kecy a děláš ze všech fanatiky a ještě se opovažuješ je nazývat konspirátory, když přitom sám jsi nejvíc brainwashed tady ze všech. Já jsem projevil v týhle diskuzi jen kritiku k Rusku, nikoliv sympatie k jiným státům/národům, zato ty jsi ukázkově předvedl naprostej fanatismus v podpoře ruska a hanobení USA, na kterej nemaj ani fanboys a hateři vůči svejm oblíbenejm či nenáviděnejm herním platformám a to jsme prosím na herním webu...
        Ale jsem rád, že jsi svojí rusofilii a antiamerikanismus opět a tentokrát už napevno potvrdil..

        A prosimtě, vykej si na novinkách nebo na idnes.. tady s tim dojem intelektuála na nikoho neuděláš.. howg
        • Podívejme ho, mladého demokrata, jak nám kádruje. Kde jsem projevil nenávist k USA? Já tam jezdím několikrát do roka, přátel tam mám jako zrní, ale on mě bude napadat že hanobím USA? Synu hanobím pouze Federální vládu SSA, stejně jako jí hanobí podle posledních poolů kolem 65% občanů USA. Jak jinak si potom vysvětlit poslední výzkumy od Gallupu
          http://www.gallup.com/poll/164663/americans-trust-government-generally-down-year.aspx ? Co je tak antiamerického říct to, že to prostě US vláda posrala vskutku gandiózním stylem?

          Jak je možné, že v oné superprosperující ekonomice USA je přes 45.mil lidí pod hranicí chudoby a více než polovina domácností závislá na programu Supplemental Nutrition Assistance Program (SNAP) lidově na potravinových lístcích. http://cnsnews.com/news/article/terence-p-jeffrey/23116928-20618000-households-food-stamps-now-outnumber-all-households
          Ještě jednou se zeptám kolikrát jsi byl v oněch zmiňovaných státech jinač, než prstem po mapě?

          Kdyby jsi aspoň jednou jedinkrát navštivil USA a zajel se podívat 50km z centra nějakého města, tak zažiješ stejný pocit jako na Ruském venkově. Chudoba, chybějící služby, infrastruktura v dezolátním stavu. A zatím sem nikdě v při svých cestách Ruskem neviděl obdobu Detroitu...

          Víte proč do toho tahám USA, protože si nejste schopni ve svém dogmatu přiznat, že USA udělaly za posledních 20 let obrovských skok dozadu, mezitím co Rusko jde kupředu lehkým krokem. kdybych tady však kopal za Obamu, SSA tak bych byl hrdinou dne !
          • Ty jsi vážně primitiv... Ano když už do debaty o USA chceš zatáhnout i mě, tak si můžeš poslechnout, jak nadávám na jejich vládu i já, ač sis jak imbecil do teď myslel, že jsem nějakej jejich fanoušek. Pro mě je momentálně celá liberalistická (čti socdemácká) skvadra v čele s Obongem taky pěkně na pováženou a jejich momentální snaha o zvednutí dluhovýho stropu je jen další známkou, že socan Obama a jeho přátelé už asi ani neznají podstatu slova dluh a to, že dluh je od tu od placení a né od prohlubování... Stačí? Ano mohl bych pokračovat, ale doufám, že už jsem ti ukázal dostatečný příklad, abys pochopil, že když někdo kritizuje Rusko, tak neni automaticky fanoušek USA, což jsi tu předváděl celou dobu ty, akorát opačně..
            Já nevim jestli s tak vážnym braindamage dokážeš vůbec pochopit, že to takhle může fungovat a že né všichni uvažujou čenobíle. Absence názorový plurality jednotlivce nebo dokonce absence schopnosti o ní usilovat je mimochodem obří známka primitivnosti.
            BTW v USA jsem strávil hodně času. V Rusku podstatně méně, ale viděl jsem věci, který jsem vidět chtěl a stačilo to na to, abych si udělal obrázek.
            Hodně štěstí ve zbylym černobílym životě, plnym voleb pouze A nebo pouze B.
            • Okrsek Dearborn - Detroit- stát Michigan. Otec má malý domek v Piedmont street. A je tam takovej problém s muslimama že tomu místní přezdívaj Muslimborn nebo Dearbornistan. Tátu budem stěhovat do Pittsburghu, tam je zatím celkem klid. Zeptám se, ty seš nějaký studovaný psycholog nebo psychiatr? Takové internetové soudy by si nedovolil ani Pan Doktor Koukolík. Jestli máte rád rád Rusko, USA nebo ne, je mi absolutně u zádele :) Mám tolik slušnosti narozdíl od Vás, abych nesoudil...
            • Ty fakt argumentuješ a obhajuješ věci, vo kterejch nikdo nemluvil, tak se prosimtě uklidni a možná se na to i vy*er. Já se s tebou nehodlám dál bavit, páč prostě ty píšeš jak robot nějaký kecy, který jsou absolutně chaotický a mimo strukturu diskuze. Jsi naprosto fanatickej mentál a fanatickýmu mentálovi by věřil jen ještě fanatičtější mentál, takže těm tvejm kecům o tom, jak jsi div nevyzpovídal všechny občany Ruska a USA a procestovals světakraj ti taky nežeru, možná jsi v nějakym svym fanatickym tantrickym záchvatu u obrázků USA a Ruska na googlu nabyl přesvědčení, že jsi tam byl...
            • Chlapče já narozdíl od tebe, nezačal někoho urážet slovy jako antiameričan, rusofil apod.
              Z oněch videií z kongresových a senátních slyšení, Ti mohlo docvaknou to, že tam vláda nehraje žádnou roli. Je to jenom komparz pro chlapce z okolí Brzezinského a kluků kolem CFR.

              V USA jsi byl maximálně prstíken na glóbusu, jinač by jsi veděl o věcech, které jsem zde postoval. O tom Rusku pochybují taktéž. Můžeme si udělat vejlet na další Moskevskej MAKS, Ten poslední byl úžasnej. Jo tak Ty jsi koukal na věci, které jsi chtěl vidět...ahááá
              Dej si prosím komentáře pod článkem McCaina v komunistické Pravdě, aby jsi aspoň z části zjistil jak se Američanům začíná zajídat jejich vlastní vláda http://english.pravda.ru/opinion/19-09-2013/125705-McCain_for_pravda_ru-0/
      • Konspirace jsou jen tvoje slova. Recko taky bylo podle vsech instituci OK a kazdemu muselo byt jasne, ze to tak fungovat nemuze. Stejne tak to je s Ruskem - znas nejaky obor nebo prumysl, ktery je tam na takove urovni, aby ho to financne nakrmilo kdyz nebude moct vyvazet plyn a spol. ? Jedine zbrane, proto se taky Putin angazuje v akcich jako Syrie a podobne, protoze pokud rusove prijdou o zakazniky pro sve zbrane, tak uz jim nezustane nic. Rozhodne ne v meritku jaky by potrebovali aby to nebyla jen kapka v mori.
        • Kdyby jste se více zajímal o to jak to skutečně v Řecku bylo, co tam prováděl Goldman a Sachs a jeho slavné toxické deriváty. O tom jak se chlapicí z FEDu zmocnili ECB, kde výsostné místo dostal Mario Draghi se také moc nepíše. Rusko stejně jako čína úspešně transformuje svůj domácí trh. Hlavní je stále ropa a její rafinované produkty, ale reformy které proběhly daly obrovský prostor IT sektoru, výzkumu nanotechnologií, mikrovln či obrovský hype ve vojenském výzkumu. Ale tam nepatří jenom zbraně. Plivete na to, že Rusko má svoje hlavní příjmy z ropy a zemního plynu, ale o tom, že celá US ekonomika bude podle Ministerstva Energetiky stát na vývozu levného břidličného plynu, to už je košer, protože Amerika. Víš Rusko, to je země, kde probíhá obrovské množství základního výzkumu a z toho se dá težit více než z ropy. Stejně to dělají Izraelci...
          • Tyvole dokážeš prosím pochopit, že vo Americe se tu nebavíme proto, že to neni předmětem článku ani diskuze? Bavíme se prostě o Rusku, už ti to píšu postý tak kurvafix prosím, fakt moc prosím, přestaň argumentovat stylem "Rusko je skvělý a úžasný, protože v USA se děje tohle a tamto..." to prostě nedává smysl, chápeš to, nebo jsi skutečně tak vymletej?
            A jak vůbec můžeš vědět, jakej máme na US názor my vostatní, když seš jedinej, kdo vo ní dokola furt mele?
            • Fajn Rusko- obrovský BOOM ve vývoji nejmodernějších technologií (grafen, mikrovlny, IT, jaderný výzkum, vlastní výroba. Ekonomika podle World Bank, WTO, IndexMundi, CIA FactBook na neustálém vzestupu i přes drobná zpomalení (kdo by se divil v časech krize) Vzrůstající počet dobře placených dělnických pracovních pozic a jako bonus Centrální Banka Ruska je plně ovládána státem
              Co se týče těch Vašich oblíbených svobod: v Rusku není umožněné bez řádného soudního procesu zadržet osobu na dobu časově neomezenou, protestovat v Rusku můžete po klasickém ohlášení akce, jak se Vám zalíbí, dokud nezačnete dělat bordel. OMON při protestech neužívá nelethální munici ve velkém.
              USA - vývoj moderních technologií se smrknul do oblasti zbrojařských firem, prakticky veškerá civilní výroba byla outsourcována na dálný východ, ekonomika SSA ? Pokud se v D.C. mluví o defaultu měl by jste sakra zbystřit. Pozice které bylo tímto outsourcingem ztraceny, byly znovuvytvořeny z nějakých 25% a i finanční ohodnocení těchto pozic je nižší, než před outsourcingem. Centrální Banka SSA je plně v soukromých rukou.
              Co se týče svobod, Patriot Act, National Defense Authorization Act, H.R. 2900, H.R. 3166, praktické zrušení Posse Comitatus a stovky dalších.
              Systémy sledování vlastních občanů jako Trapwire, PRISM atd. jsou už jenom třešničkou...
              Víte proč o USA pořád melu, protože je mám stejně rád jako Rusko. Tudíž nevím, jak mohu být nějak antiamerický...
    • XorxoxTalarius
      Stve te ze to co rika jsou jednoduse overitelna fakta? :)
      • jaká fakta? blouzní tu o úžasné ruské ekonomice a když ho někdo vyvedl z jeho mokrého snu, začal urážet, ty fakte:)
        • Neumíte si to vygooglovat? http://www.worldbank.org/en/country/russia/overview
          Dokonce je Rusko tak silné, že je hlavním členem v nové rozvojové bance uskupení BRICS, která má za úkol konkurovat MMF a právě zmíněné WorldBank.
          http://www.reuters.com/article/2013/09/01/us-brics-bank-idUSBRE9800FB20130901

          Proberte se už:) Rusově provětrávají multimiliardové investice celým světem a západ se nemůže vyhrabat z krize dluhových derivátů. Kdo je tady mimo?
          • a zase mínusy? Copak nejsou argumenty? Vytáhnu z wiki, sic ji nepovažuji za nějaký extra důvěryhodný zdroj

            Under the presidency of Vladimir Putin Russia's economy saw the nominal Gross Domestic Product (GDP) double, climbing from 22nd to 11th largest in the world. The economy made real gains of an average 7% per year (1999: 6.5%, 2000: 10%, 2001: 5.7%, 2002: 4.9%, 2003: 7.3%, 2004: 7.2%, 2005: 6.4%, 2006: 8.2%, 2007: 8.5%, 2008: 5.2%), making it the 6th largest economy in the world in GDP(PPP). In 2007, Russia's GDP exceeded that of 1990, meaning it has overcome the devastating consequences of the recession in the 1990s.

            During Putin's eight years in office, the industry grew by 75%, investments increased by 125%, and agricultural production and construction increased as well. Real incomes more than doubled and the average salary increased eightfold from $80 to $640. The volume of consumer credit between 2000–2006 increased 45 times, and during that same time period, the middle class grew from 8 million to 55 million, an increase of 7 times. The number of people living below the poverty line also decreased from 30% in 2000 to 14% in 2008.
            http://en.wikipedia.org/wiki/Economy_of_Russia
            A aby ekonomika Ruska jela ještě na více obrátek, byly v roce 2009 zahájeny rozsáhle ekonomické reformy
            Ale Putin moc vadí, protože se raději stará o stát a né o milióny menšin, bailouty oligarchii a různé "neziskovky" . Dokonce vadí tak moc, až vřískají chlapíci Foreignaffairs *15*
            • Copak pepíci, místo argumentů mínuska?
        • XorxoxTalarius
          Jsou to fakta, rusko si vede dobre a bavit se o tom ze ted momentalne je to kvuli plynu a rope je scestne, jelikoz se bavime o tom jake je rusko ted. Muzes namitat ze za xy let az jim to vsechno dojde tak budou namydleni, jenze to bude za xy let a kdo vi jak bude svet vypadat
      • Mě neštve absolutně nic, rozhodně nic, co někdo napíše na internetu. *15*
        • XorxoxTalarius
          No obcas mi prijde ze to nekteri az prilis prozivaji ... ikdyz osobne mne dokaze vytocit fakt, kdyz nekdo odmita fakta kvuli svemu presvedceni
          Ale na druhou stranu mantra Adeptus Astartes rika "Veskere argumenty musi byt rozdrceny silou presvedceni!"
  • MickeyMutant
    To je marné. Blbost nezná hranice, je mezinárodní.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit