Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zase Rusáci už mě začinaj vadit..proč třeba nikdo neuděla něco o Německu a patrionismu? proč jen Rusáci a Američani už to je fakt trapné
    • Inquisitor
      Němci by měli držet hubu a krok po tom co způsobili.
      • rusové zavraždili mnohem víc lidí, než němci. Co by pak měli dělat oni?
        • Mnohem víc lidí než Němci :D aha a kolik prosím vás? 100 000 000? nebo snad 300 000 000? Slyšel jsem už taková čísla, že by vyvraždili celý Rusko..

          http://www.nybooks.com/articles/archives/2011/mar/10/hitler-vs-stalin-who-killed-more/?pagination=false
          • Zkuste si mimochodem projet údaje o populaci SSSR v průběhu času a berte v úvahu, že Rusko ztratilo 25 000 000 lidí v druhé světové válce. A pokud za války nebyla výrazně větší porodnost (což asi ne) tak i těch 20 000 000 co se říká že Stalin zabil je dost nadsazené číslo. Mnohem reálnějších je 5-9 milionů lidí a celý Stalinismus (30 let). Což je vedle Německých 13 milionů jen na holocaustu + berte v úvahu, že vyvolali válku, kde zemřelo 62 000 000 lidí (minimálně za 20 000 000 z toho nesou Němci přímou zodpovědnost) a to vše během pěti let docela směšné srovnání.

            A ty odhady typu 100 000 000 mrtvých za Stalina by v součtu s obětmi druhé světové války znamenali, že by v SSSR žilo jen asi 20 000 000 lidé po válce. Takže prosím neplácejte nemysli a zapojte mozek (nebo alespoň zkuste matematiku základní školy) Němci zabili mnohem více lidí než Rusi a to za podstatně kratší časový úsek.
            • Navíc pochybuji, že vůbec víš co komunismus je a jak vznikli levicové strany. Kdyby jsi to věděl, tak by jsi nevypustil z huby takovou kravinu, že jsou možná ještě horší než nacisti. Mimochodem pravicové strany jsou historicky oligarchické (stejně jako vláda Mao Ce-Tunga a Stalina) proto mají i vlády těchto "komunistů" mnohem blíž ke klasické monarchii a s komunismem mají pramálo společného.

              Navíc jsem nepřišel projednávat otázku, zda-li je horší nacismus nebo komunismus tak pro prosím tě neobracej. Já jsem pouze podotknul, že Němci zavraždili více lidí než Sověti, nic víc, nic míň.
            • Nebavím se o komunistech ale o Rusech a to je sakra rozdíl, protože drtivou většinu lidí zabitých komunistickým režimem zabil Mao Ce-Tung.

              Mimochodem čel jsi vůbec ten odkaz, co jsem postoval? Asi ne že? Proč taky. Lidi se své "pravdy" hold neradi vzdávají. Jak jsem řekl. Sověti nezabili za druhé světové války víc lidí než nacisti. S ohledem na tehdejší populaci to není matematicky možné
            • Komunisti zabili více lidí než nacisti. To je fakt, netahej do toho nějakej antikomunismus.
              Komouši jsou naprosto stejní zmetci jako náckové (možná i o něco větší).
            • Samozřejmě nezapírám, že Stalin byl zmetek a zabil miliony lidí atd. ale víc než Němci? Lidi proberte se a nehltejte ten antikomunismus tak.
            • Nezapomeňte někdo napsat, že jsem bolševik, protože snižuji čísla zabitých lidí Stalinem na matematicky a fakticky uvěřitelnou hodnotu, která není v rozporu s daty o populaci.
        • Inquisitor
          To stejný
          • Tady Zase někdo neumí rozlišovat mezi Nacisty a němci. Né Každéj němec byl nacista.SS byly převazně nacistické oddily to je pravda ale nějde !!! dávát rovnítko mezi SS a Wehrmacht.
            Tady je to jak Muslim=Terorista a Němec=Nacista.
            Krucifix už
            • Inquisitor
              Hlavně se zbytečně nerozčiluj, to chce klid a nohy v teple :)
            • A ono je to snad jinak? :D http://www.youtube.com/watch?v=U-PjyRwfedk
  • Jinak svět a zlí rusové... to co předvedli v Gruzii bylo zvěrstvo. Fakt, že zastavili invazi do Sýrie svět spoustu zvěrtstev ušetří. Každá mince má dvě strany.
    • Zvěrstvo bylo co předvedli v Čečensku. Proti tomu je akce v Gruzii naprosto korektní a je dobře že Saakašvili dostal přes držku.
      • Cílem žádný armády by neměly být civilní objekty a civilisti, pokud chceš dosáhnout politických, nebo vojenských cílů. S Jugoslávií taky nesouhlasim. Přezto že Chorvati přes držku zasloužili.
        • Tak nevím co toho víš o srpnové válce v Gruzii, ale z ruské strany to byla obrovská změna v přístupu k vojenskému plánování. Prakticky všechny napadnuté cíle byly vojenského charakteru a pokud byly nechtěné civilní oběti, bylo to vinou rozmístění samotných gruzínských vojsk v civilní zástavbě.
          Oproti Čečně, kde se uplatňovala taktika: na jednoho skrytého odstřelovače v civilní zástavbě použijeme dělostřeleckou baterii, civilisté, co jsou ve špatném okamžiku na špatném místě, mají prostě smůlu, je to obrovský pokrok.
        • Ok takže začnem rovnou z ostra ok? Dám Vám informace vyhledejte si to už sám. Oficální zpráva EU, kterou psal tým vedený Heidi Tagliavini označil za agresora toho Gruzínského kravatožrouta. Jaká byla náhodička, že se Gruzínci z Tshkinvali stáhli den před útokem Gruzínských ozbrojených složek. Už samotná název operace "Čisté pole" je více než výmluvný. A třešničkou na pověstném dortíku, bylo zahájení palby v čase zahajovacího ceremoniálu OH

          K tomu Čečensku, ano to bylo svinstvo, ale jak chcete postupovat proti řezníkům, kteří se z Čečny stáhli do Sýrie a řežou o 106? Zkuste navštívit web s názvem Kavkaz Center, potom možná změníte názor
          • čerpáš ze zdrojů které nejsou nestranné a nesledují etnickou a historickou podstatu. Dneska se už s nezaujatostí nesetkáš ani na BBC. Všechny informační média někdo vlastní, živí a zajištuje bezpečí. Já soudím z útoků tak, jak byly provedeny ruskou armádou (ne že by gruzijská byla bůh-ví jak svatá). Nežil jsem tam a netroufnu si odsuzovat.

            Ruský útok byl ale přesně takový, jak se to naučili takoví Syřané. Vzali pár elitních brigád, kvalitně vyzbrojených, kteří využili místní pro-ruské polovojenské hordy (kozáci). A to je svinstvo. Stejně jako bombardování měst. Co si na tom mám nastudovat, aby to vypadalo oprávněně? Ta situace se tam asi nevyhrotila z měsíce na měsíc, že jo?

            Ale jinak díky za poučení, jsem již o něco osvícenější.
            • ale chápu, bojovat proti vzniku Islámského chalifátu, který zhusta propagují islamisté z Kavkaz Center je špatná věc, přímo hrdelní zločin *15*
            • A pokud mohu, trošku rozvedu onu Čečnu a zarověň Vám snad docvakne spojení s onou Gruzií. Ona ta tzv. studená válka nikdy neskončila. Jak známo CIA v Afgánu v rámci NSDD 166 financovala vznik Talibánu, Al-Qaedy a také plně financovala příliv wahhábistů ze Saudské Arábie. Celou dobu nejde o nic jiného než vytvoření totálního chaosu na jížní hranici Ruska v rámci nikdy neukojených choutek po Ruském nerostném bohatství. Že nejde o nějaké konspirace, svědčí i kniha Z.Brzezinského - Mezi dvěma věky. Jaké bylo překvapění, když GRU zjistila, že onen Kavkaz Center je financován ze zdrojů napojených na profláklé organizace jako USAID či National Endowment for Democracy. A ještě překvápko čekalo v J.Osetii, kde byl zadržen HUMVEE s komunikačním nádobíčkem co užívá NATO
            • Naopak měl sem možnost v J. Osetii i Gruzii strávit nějaký ten pátek. Kdyby jste zažil jak Gruzínci protestovali proti Saakashvilimu, asi by jste se divil. Nápisy jako fašistické prase byly ještě ty slušnější. Koukám, že jste celou zprávu IIFFMCG dokázal přečíst za 5 minut, vskutku výkon. Tolik k Vašemu osočovaní z nějaké nestrannosti zdrojů.

              Asi Vám nedošlo, že vedení bojových operací v boji proti terrorismu je naprosto odlišné o konvečního vedení boje. Obecně se tomu říká asymetrický konflikt. A neustále se odvolávat na nějaké historické okolnosti, no nedivím se, že lidé v ČR jsou tam, kde jsou...
    • Máte na mysli konflikt Gruzie vs J.Osetie?
      • XorxoxTalarius
        Myslim si ze tu myslel urcite, jen jaksi zapomnel na Jizni Osetii :)
        • To je jako válka Československo vs. Sudety...
          • XorxoxTalarius
            A nebo Jugoslavie a Kosovo ...
  • Jen blázen by hledal v takových to hrách historii.
  • Me fascinuje jak se tu dokazete hadat o tom co bylo.Ted je dulezite co se deje ted ne?
    americani taky nejsou zadni svatousci hlavne jejich firmy cile obchodovali s hitlerem az do vstupu do valky.Hrozil jim i soud.Jeste me vysvetlete jak chcete zvitezit s armadou ketra nema takove technicke vybaveni v roce 1942?Takze proste nepritele umlatite cepicema jinak to nejde.
    Ja putinovi v soucasne dobe fandim.
    Coh 2 hral jen betu a smazal protoze je to nehorazna blbost oproti zlate coh 1 a modu blitzkrieg.
    Nehlede ze to ma zase miliony dlc balicku
  • Ruske hry skoro zadarmo, kupte a budte patrioti:)
    http://groupees.com/1cmb
  • Keyz
    Jak by to vypadalo? Když v mnoha případech pod totalitními šílenci museli být patrioti.

    Jo, to by byla zajímavá hra.
  • Jack1947@tiscali.cz
    Alan Grayson se ptá vykonné vrchní inspektorky z FEDu Elizabeth Coleman, kam zmizelo 9 biliónů $. Coleman odpovídá, že neví. A ani momentálně nic takového nevyšetřují. V jednoduchosti se o to nezajímají.
    http://www.youtube.com/watch?v=nE3BmhhWFFQ
    klapka číslo 2
    Opět Alan Grayson tentokráte smaží samotné velitele FEDu Bena Barnakeho.
    http://www.youtube.com/watch?v=n0NYBTkE1yQ
    klapka č.3
    Dalších 2.3 biliónů $ zmizelo z Pentagonu. Nekonspiruji, při útoku na Pentagon byl zabit tým účetních a vyšetřovatelů. Cynthia McKinney smaží Donalda Rusmfelda ohledně těchto peněz !
    http://www.youtube.com/watch?v=dgY7D0--KbM
    Tohle se stát v Rusku, tak sedí celá vláda ! *15*
    • Keby sa niečo takéto stalo v Rusku. Teda ,že by sa novinár dostal na verejnom fóre k Putinovi/už to je sci-fi/ tak po takejto položenej otázke by mu Putin vynadal a novinár profesne skončil. Inak tí američania musia byť neskutočne neschopný. Za prvé ukradnúť pre seba niake tie miliardy lebo 2,9 biliona je proste len 2,9 miliardy dolárov rozhodne nieje problém v štátnych zakázkach, rozpočte načo by to kradli priamo?, a za druhé oni navyše aby to jednoducho ututlali tak spravia monštruóznu akciu ,ktorá sa rovná použitiu atomky na ľadového medveďa čo sa zatúlal do mesta.... Neskutočný hlupáci.
      Tie videá len ukazujú na slobodu v USA , lebo na takom Slovensku by sa ten týpek s takými otázkami k Ficovi ani nedostal a pokial by sa o to pokúšal na niakej verejnej akcii tak by ho rovno zatkla polícia alebo by dostal od Kalouska rovno facku...
      • Omyl, Jedná se skutečně o 2.5 a 9 biliónů $ . Pro místní jsem už raději přeložil US trilión na u nás užívané bilióny. Krátká US škála vs Evropská dlouhá škála. Hned jsou ty čísla zajímavější viďte? Jo, takže to, co se děje v konresu a senátu, budeme vydávat za všeobecný stav svobody v USA. Bravo *15*
    • No jistě, co mají taky odpovídat, když na ně nějakej pomatenec vytáhne podobnou blbost:D Jestli tohle není konspirace, tak už nic:D Nesmíš hned věřit všemu, co se najde na netu. Ty máš o Rusku asi hodně naivní představy. Tady se snad sešla všechna placená rudá úderka.
      • Co je konspiarce ty jelito? Jednání v US kongresu jsou konspirace Běž se umejt studenou vodou *15*
    • Jack1947
      Diky , kazdopadne mi prijde ze se z nejakeho duvodu. Priklanis na jednu ze stran nic proti. Kazdy necht ma vlastni nazor, jen mne to neprijde taky uplne idealni. ( Navic ted nevim ci si s amiky ci Rusi.)
      • Neboj, v Rusku je taky pořádnej bordel, ale daleko menší než ve Státech. Našince možná sere, že nedošlo k rozkradení Ruska, jako se tomu u nás a k moci se dostali skuteční politici jako Putin a Medveděv. Největší sranda však je, jak našinec žačne vytahovat Putinovo členství v KGB, ale to, že Putin v Rusku nejvíce vadí komunistům raději přehlížejí. *15*
        A ten armádní bordel ve které se ztracelo nejvíce peněz byl šílený. Proto také Putin nechal vyměnit několik významných armádních mozků a celou armádu postihlo zeštíhlení a specializace.
        Proč se všichni ptají, jestli je někdo s USA nebo s Ruskem?
        Jsem s tím, kdo se jeví jako lukrativní obchodní partner, což jak všichni víme, USA momentálně skutečně nejsou. Neříkám, že máme lézt do recta Rusákům, ale musíme koukat po zemích BRICS a SCO ve výše uvedeném zájmu.
        • daleko menší? Ty máš o Rusku informace leda z halo novin. Z ruského rozpočtu se každý rok ztratí 460 miliard. Stačí se podívat na olympiádu v Soči. Tohle se nikde jinde stát nemůže. A Putin skutečný politik?:D Ten záprdek, co si hrae na superhrdinu už si nakradl tolik, že by z toho mohla žít čr celý rok. Rusko že nebylo rozkradený? Dnešní Rusko ovládají oligarchové. Ale máš pravdu, ono toho totiš v Rusku nebylo moc co rozkrást. Rusové byli v 89 vještě větší žebráci, než my.
          • XorxoxTalarius
            Vidis, ztrati se 460 miliard a presto jim klesa verejny dluh :)
            • XorxoxTalarius
              Jelikoz pokud mi nechteji verejne vynadat za fakt ktery nespada do jejich svetonazoru a tim ze sebe udelat blbe, tak mi daji minus (nic jineho mi udelat nemohou)
              Holt pravdolaskari jak vysiti
            • Proč mu dáváte mínusy? Vždyť má pravdu
              Veřejný dluh Ruska : http://www.indexmundi.com/g/g.aspx?c=rs&v=143
              Veřejný dluh SSA : http://www.indexmundi.com/g/g.aspx?c=us&v=143
              Zdroj pro IndexMundi CIA FactBook
          • Dnešní Rusko ovládají oligrarchové? Chlapče...tady není co dodávat *15*
  • Tikov
    Kdyby z toho vylezla hra na způsob vietnamského 7554 vůbec bych se nezlobil (sice kvalita horší, bugy občas strašné, ale edukativní hodnota byla skvělá (intro začíná v 19. století, první mise v roce 46). Potíž je, že státem financované projekty končí jako ždímačka na peníze a za hodně peněz bývá málo muziky.
  • MickTheMage
    Takze...ako tak pozeram s Ruskom to ide dole vodou, aby sa nam tu za par rokov opat neprehnali tankami po strednej Europe (ako to predpovedal Shadowrun ;))
    • Kdybys ty jenom věděl. Rusko na tom začíná být lépe než většina západních zemí. Počet lidí pod hranicí chudoby úspěšně klesá, ekonomika Ruska je jedna z nejsilnějších na světě, úspešně snižují jak domácí, tak zahraniční dluh a dokonce technologický vývoj tam zažívá nebývalý BOOM. Jo a místo prohánění tanků ve stř. Evropě, prohánějí miliardové investice v Africe a zemích stř. a dálného Východu.
      • To jsi si chlapče spletl s čínou (díky uměle udržovaný hodnotě měny, což ale do budoucna může zůstat výhodou).

        Čína před 20-ti lety byla úplně jinou zemí, než je dnes.
      • Tohle je hodně idealizovanej pohled. Ruská ekonomika právěže začíná brzdit. Ano, je na tom stále poměrně líp než většina Evropy, jejíž jednotlivý ekonomický subjekty se do nedávna na Ruskej trh orientovaly víc a víc. Poslední třeba čtvrt rok i dýl ale vyvstávají pochyby, páč čísla jasně ukazujou velký zpomalení ne zas tak velkýho růstu.
        Počet lidí pod hranicí chudoby může klesat a je jasný, že ten fakt budou omílat raději, než fakt, že situace s průměrnou chudobou je v Rusku (převážně mimo Moskvu) stále tristní. Nemluvě o postupný fašizaci celýho systému, cenzuře, zavírání členů opozice a podobně. Putin si vybudoval kult osobnosti, kterej nejprve fungoval a lidé ho volili naprosto upřímně. Jakmile ale mezi lidma začal ztrácet na popularitě, nezbývá mu, než se začít uchylovat ke kdejakejm téměř až diktátorskejm praktikám.

        EDIT: Mimochodem, když si porovnáš právě tu úroveň ekonomiky a průměrnou úroveň chudoby, dojde ti, že Rusko asi nebude ideálním příkladem státního uspořádání a národního hospodaření. *15*
        • Než začneš plácat, ověř si fakta např. v CIA FactBook, či na stránkách IndexMundi. Rusko, jakožto jeden z členů rozmáhajícího se tygra BRICS je natolik v pohodě, že jim neublíží ani ono zpomalení, které je nyní zasáhlo a které jde ruku v ruce se současnou krizí celosvětové ekonomiky. Nedávno se na stránkách The Diplomat (zpravodajský server zaměřený na Asii) psalo o tom, že WTO a WorldBank uvedly, že ono zpomalení růstu Ruské ekonomiky bude naprosto minimální,
          Nechci ti kazit iluze, ale skutečná fašizace jak tady popisuješ probíhá z vesela v USA. Oproti USA, Rusko nevyhrožuje majitelům soukromých společností, že pokud nevydají šifrovací klíče uživatelů jejich služeb, tak půjdou sedět. V Rusku žádný zákon neumožňuje zavírání lidí bez soudu na neomezeně dlouhou dobu. A jen tak z plezíru, v Rusku nemají vůbec ŽÁDNÉ "Free Speech Zones"
          Bylo srandovní pozorovat, jak ve stejném čase kdy OMON celkem poklidně sázel protestující do policejních antonů, v NY dávala NYPD plnou sadu demokracie neletální municí... A co se táká nějakého zavírání či kontrol neziskových organizací, byl prostě napsán stejný zákon jako už před dlouhou dobou v USA. A abych nezapomněl, v USA a GB jsou protestující označování jako domestikovaní terroristé a samotné protesty jako Low-Level-Terrorism.
          • Čekal jsem nějakou pádnou argumentaci na to téma fašizace ruského režimu, ale ty jen mektáš něco o USA, o který jsme se tu vubec nebavili. Ale alespoň mi došlo, že se bavim s rusofilem a anti-amerikanistou v jedné osobě. Obhajoba ruského režimu stylem "..ale v USA se děje tohle a tohle" neni obhajoba.. *3*
            • Za komunistama taky stálo přes 99% lidí. Prej.
            • přál bych ti vidět chudé oblasti Amerického středozápadu, Detroit, oblast kolem Saint Louis. S Ruským venkovem je to naprosto srovnatelné. Ale veškeré informace co máš o USA a Rusku máš z masmédií nemám pravdu? Zajeď si tam kamaráde spoludiskutére, realita je naprosto odlišná od toho co ti předhazují v TV.
            • Blahopřeji, další ..... který dokáže určit zda-li je člověk amerikanofob či rusofil. Mám to štěstí, že do obou zemí jezdím celkem často pracovně a tak mohu srovnávat.
              Jak mi vysvětlíte, že za Putinem stojí naprostá většina obyvatel Ruska? Jak mi vysvětlíte obrovskou podporu nedávným zákonům namířenou na ony neziskovky, gay lobby a další? Jak mi vysvětlíte že z nějakých 140mil. obyvatel Ruska a 11mil. obyvatel Moskvy jich tam proti Putinovi protestuje tak max. nějakých 200.000? Většina z nich k tomu všemu přizvukovala stranám které dostávaly finanční "dary" od USAID či NED. Byl jste svědkem naprosto stejně zaplacených protestů, jako těch které probíhaly ve Venezuele v roce 2002
              V USA tomu místní říkají "Washingtonský konsensus"
              A největší překvápko následovalo v Café Grind na 10th Ave, kde se člověk doslechnul od většiny lidí to, že Rusko, šílenej Putin maj u Amíků větší kredit, než celá jejich federální vláda s Babrackem Odumbou v čele. Je holým faktem, že Rusko předbíhá USA jak v ekonomice, vývoji, tak i co se týče práv občanů. Dneska můžeš v Rusku protestovat celkem svobodně, jaké překvapení bylo, když jsem v D.C. viděl "Free Speech Zone" Kousek betonu pod dálníčním nadjezdem směrem na Langley, ohraničený žiletkovým drátem. Na otázku "what the hell is that?" bylo odpovězeno : tady nám vláda dovoluje protestovat. Pro prostoduchého jako ty sdělím už jediné, velice mne švtve, kam se Amerika za 20. let dostala a i když bych to nikdy neřek, tak musím obdivovat Rusko a jeho vývoj za posledních 20.let. To nemluvím o tom, že v Rusku jsou banky postižitelné zákonem. V USA, jak nám vysvětlil nejvyšší státní zástupce Eric Holder jsou banky nepostižitelné, neb by to mělo negativní vlivy. Udelěj si někdy aspoň dovolenou do obou zemí, ale nečuč po památkách. Zkus mluvit s lidma.
        • Ruská ekonomika nebrzdí ani omylem, táhne jí ted z části Čína, hlavně Indie a okolní státy. Nezanedbatelná je i Jižní amerika. A jestli budou moct těžit v arktidě nerostný suroviny, tak to tam pofrčí ještě dlouho.
  • rusové mají zas jen plnou hubu keců. To oni dokážou nejlíp. Vsadím se o cokoliv, že žádná hra, o který ten ochlasta žvaní, do deseti let nevyjde. Naopak cenzura ta bude, o tom žádná

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit