Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vypadá to velice pěkně a nadějně .. jen si dovolím plácnout malou poznámku na hru, kterou vyvýjel Petr Vochozka ve zlínském studiu ještě asi před 6 lety a troufám si říci, že už v té době vypadala asi tak 3x lépe než tyhle ukázky *škoda jen, že enemy in sight bylo zrušeno!
    • jendabek
      Zase tak dobře to nevypadalo, spíš jako poloviční Arma 2. Ale třeba takové animace rukou na volantu jsme tam měli (pracoval jsem tam) :)
    • Prosim tebe takovyto veci nejsou o tom jestli to modelari a texturari dokazou udelat. Takovy tech dema kde se zapalena cigareta po odhozeni do louze uhasi a kolem ni cakaji kapicky deste nevypovidaj vubec nic krome toho co zvladaji technologie. Pokud pan Vochozka delal neco podobnyho s nadeji ze nez se hra dokonci se stane zazrak ve skokovem narustu vykonu pak se evidentne mylil. Prototyp se dela jenom jako maly vysek kde se testuje co engine zvlada. Skutecna podoba hry s tim nema moc spolecne. To pak nastupuji kompromisy a ty jsou silnej protivnik ver mi.
    • Bohuzel zminovat kvality nedokoncene hry neni moc prukazne.
      Neni problem zbastlit krasnou, ale velice omezenou, ukazku hry a pak byt nemile prekvapen,jak shitozne by full verze vypadala.
      Vzdyt i Aliens:Colonial Marines, mely celkem ok vypadajici demo a jak to dopadlo...
      • jendabek
        on byl i ten trailer naskriptovaný, ale AI tam už v té době bylo a celkově to vážně bylo propracované hodně, hlavně editor ... a základali si na svobodě a detailnosti, skutečně by to bylo nejméně na úrovni Flashpointu, ale v lepší grafice, s fyzikou, Motion Captury atd. Bylo toho hotového překvapivě hodně.
  • Docela mě zklamala ta fyzika, do které jsem dával větší naděje. Buď jsou u ni špatně nastavené parametry pro gravitaci, nebo celkově nefunguje tak, jak by měla, gravitace mi opět připomíná spíš Měsíc než Zemi, shoďte si auto ze vzduchu a sledujte, co bude dělat *7* Zrovnatak vozidla opět (to už je u Army tradice) nezatáčí podle nápravy a mají pohlou osu otáčení někde dozadu.... Vím, že tohle jsou celkem prkotiny v tak velké hře, ale čekal jsem, že za ty roky se v BI poučí a tyto věci budou umět udělat správně
    • Máš pravdu, ale myslím si, že to mohou ještě opravit. Vždyť se ARMA skoro řídí komunitou. Takže doufejme, že poslechnou komunitu.
    • Shaker
      s tim zatacenim vozidel si nejsem jistej, hral sem to zatim jen asi hodinu, ale je to daleko daleko lepsi nez v arme 2
    • Víš že je to alpha verze viď:)
    • celoush
      Tuní ten engine co to jen jde, ale asi zatím nedokáží úplně vše, co by jsme my či oni sami, rádi.
  • tak neviem, mam z toho rozporuplne pocity.Chapem ze je to alfa verzia, co je mimochodom divny krok, ale aj tak. Nechapem preco to vydali, pretoze je tam docela dost drobnosti ktore nie su sice az tak zasadne (az na par veci) ale clovek ich vnima. BI dost riskuje ze si takto odpudi zakaznikov, alebo moc veri svojej komunite. Priznam sa cely tento krok vydania alfa verzie mi pride divny a podozrivy. Jedna toto neni alfa, vecsinou alfa verzia nema kompletne vsetky systemy, grafiku a podobne. Proste bezne alfa verzia sa neda normalne hrat a je to skor tech demo, ukazka hernych mechanizmov a tak. Toto vypada skor ako interna beta ktoru vydali medzi hracov akoze to je alfa. A teraz je len otazka ci si nepovedali ze po minulych Armach skusia chyby odlatit takto pomocou hracou alebo je v tom nieco dalsie.
    Co sa tyka samotnej hry tak tam chybaju niektore animacie, sem tam su zaseky, ako bolo spomenute trava pre AI neexistuje. Tak isto celkova grafika nie je sice zla ale napriklad vegetacia vyzera ako stromceky napichane vo vlacikovej diorame. Proste tam uplne nesedi. Ako keby mali mierne posnutu farebnu paltu. Modely su pekne hi res ale mohol by sa niekto pohrat aj prave zladenim celkovej grafky.
    • Myslim, ze Bohemka udelala chytry tah. Nabidla komunite moznost zahrat si uz alfu a zaroven si zakoupit plnou hru se slusnou slevou. To se ji podle me vymstit nemuze, vzdyt je to krok, kterej kazdej fanda jejich her muze jen ocenit. A ArmA byla vzdycky hra predevsim pro fandy.

      Mimochodem, Supporter edice za nejakych 70 euro nabizela pro prvnich 500 zajemcu i jmeno v zaverecnych titulkach. Hned po odstartovani prodeje se pro velky zajem pretizily weby BIS a byly pomerne dlouho nedostupne. Podle me je to hlavne diky zajmu o tuto edici, protoze klasicke verze byly k zakoupeni i na Steamu. A kdyz sem se na jejich web dival druhej den po zahajeni prodeje, bylo uz vsech 500 mist davno vybranych. To jen svedci o tom, jak velky zajem ze strany komunity je i o nedokoncenou hru. Takze podle me nikoho pripadnymi bugy neodradi, naopak mu nabidne moznost podilet se na jejich odstraneni.
    • Kein
      Já s tebou nesouhlasím - z alfy se stane plná verze, takže na tom, že si hráč může koupit hru v alfa verzi nevidím nic špatného. I kdyby ji kvůli bugům nehrál, tak pořád má plnou hru za pár éček.
      Jediná věc co se bohemce může vymstít, je to, že všichni si koupí alfu a málokdo pak plnou hru, za plnou cenu.
    • Nie je tam ani zďaleka všetok herný obsah, práve ako si spomínal, je to skôr ukážka herných mechanizmov-konkrétne pechoty. ALFA má zatiaľ skvelý ohlas, myslím že to je dobrý krok. :-)
      • Omyl, vo vydanej verzii nie je vsetko vlozene ale realne je z hladiska assetou, grafiky, modelov, hernych mechanizmov pravdepodobne na 100% (ok 99%) vsetko hotove. V takto pokrocilom stadiu (ved to ma vyst na jesen) uz musia mat vsetko hotove inak by to nemali sancu tento rok vydat. Momentalne sa ladia parametre v internych enginoch, logike a doladuju sa mechanizmy. Ale uz nehrozi ze by si zrazu vymysleli novu zbran,vozidlo a pridali ho do hry. To je podla mna velmi malo pravdepodobne. Realne je toto skor beta ktoru ale, z mojho pohladu vydali medzi hracou ako alfu aby sa vyhli prilisnej kritike na bugy. Samozrejme je simpaticke ze to spojili s moznostou predobjednania plnej verzie, ale priznam sa cely tento krok mi pride ako som spominal dost podozrivy. A skor mi to pripada ze bud BI stale nema nejake rozumne QA/Testing oddelenie alebo na to kaslu a hadzu to na hracou.
        • Ale veď v tejto alfe predsa stále chýbajú tie najzakladnejsie mechanizmy (zatiaľ), nie je tam ani len first aid support module a mnohé ďalšie. Pravda že už majú zrejme väčšinu modelov hotových. Alfu iste vydali najmä z testovacích dôvodov, aby mali plynulý gold štart vydania :-), čo je podľa mňa super lebo za túto pomoc máš skvelú zľavu a možnosť hrať hru v obmedzenej forme pred vydaním. Možno som ti úplne neporozumel. Každopádne sa zdá že sa zhodneme že sa nezhodneme ;-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit