Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten se sesypal už dávno, ale ještě si toho nestačil všimnout, což tak nějak odpovídá jeho "myšlení" založeným pouze na setrvačnosti.
  • az vyjde Arma 3 budeme si uzivat plynule Armu 2 :-) jinak A.C.E mod je fantastickej (+Cold war rearmed a project reality). Hrani si s editorem je jako hrani si s vojackama, kdyz jsme byli mali. Po modech vyborny ovladani vsech moznejch helikopter, letadel... A hrani si na snipera se skutecnym pocitanim na prirucnim PDA + mechanickym nastavovanim miridel je bezkonkurencne bomba. Kampan jsem vzdal kvuli HW narocnosti, ale editor je skvelej...

    jeste by to chtelo doladit Carrier command, jak na tom s bugama asi jsou v tuto chvili?
  • Na buducom PC si dufam zahram A2 na plne detaily. A3 este pocka. *1*
    • Kein
      A3 nutně čekat nemusí. Podle mě je lépe optimalizovaná, než A2, tedy alespoň na mém PC jede plynuleji.
    • Mam iba e6600 a 4770. Upgrade snad tento rok. *3*
  • Musím říct, že mi k ARMě trochu nesedí ten částečný sci-fi koncept (rok 2030, částečně fiktivní technika). Nejvíc by se mi líbil návrat někam do dob studené války (klasika USA vs SSSR), ale na druhou stranu chápu, že se každý díl musí aspoň trochu posunout někam jinam...
    • Podle me se neni ceho bat, komunita dohle dodela :).
      Jinak ale souhlasim,taky preferuju soucasnou techniku a vyzbroj, i kdyz takovy Vietnam nebo 2sv bych si klidne taky dal (mody na Arma 2 to samozrejme nabizi).
      • Pravda, pravda, komunita vytvoří nejrůznější módy z různých dob, ale bohužel právě modérský tým, který vytvářel mod studené války prohlásil, že na Arma 3 se svými mody nepřejdou *9*
        • Vazne? To me dost prekvapuje, ze by nepresli. Je to snad kvuli bojkotovani Steamu?
          Arma 3 by snad mohla byt i snaze modovatelna, podle autoru, tak by mi to prislo jako velka skoda.
  • Chci se jenom zepta, je tam nějaká balistická křivka kulek?
    • A btw. dle někoho, kdo to hraje. Jaký mám tak šance na plynulou hru s: Intel i5-3570, 8Gb ram Kingston 1333Mhz, Sapphire HD 6870 vapor-x 1Gb.? díky za odpověď.
      • Kein
        Řekl bych, že dost velké. Mám, i5-2380, Gigabyte 7850 2gb ram, 8GB RAM. v rozlišení 1920x1080 a vše na ultra krom stínů (low) a PostProcesu (Normal) a AAx4 mi to jede na 40fps, dohled mám na 2000m, testoval jsem to na serveru na spawnu (základna s letištěm), kde bylo asi 8 vozidel, pár NPC vojáků a jedna heli, v krajince když jsem sám mám v poho 50+fps. Nejvíc mi ubírá fps dohled a postproces.
        • Nezapomínejte na to že se vykresluje pouze malý ostrůvek.Až budete běhat na hlavním ostrově tak se fps ještě sníží
        • smejki
          jo, dohled tentokrát žere fest, oproti dvojce.
          • To je fakt v arme 2 na plny dohlednost 8km ted se musim spokojit se 4ma :-D
            • já jsem si dal 12km dohled a moc se to nesekalo.Rozhodně míň než s 10km ve dvojce
          • Kein
            Paradoxně AA mi neubral prakticky nic a vizor hry o hodně zlepšuje. Low stíny mi příjdou pěknější než high, které mám zubaté(pruhované).
            • smejki
              To mně zas AA sežvejkal mou HD5850 celkem solidně. Ještě si s tim asi pohraju.
      • smejki
        předpokládám, že jedeš na 1080p monitoru. Viděl bych to na střední až vyšší detaily s 4xAA, případně vysoké bez AA.
        • No tak jedine diky mensimu rozliseni monitoru, hra je narocna to sem jeste nevidel a ani necekal za to ma ode me Arma 3 velke minus *16*
          • smejki
            aby nebyla náročná, kdy simuluje asi tři triliony věcí
          • Ale je fatk ze je to zatím alfa verze, ale myslim ze se to nejakzvlast nezlepsi *1*
        • Bohužel, monitor mám jen 19' širokoúhlý: 1440x900.
          • smejki
            bohužel? Jak z kterého hlediska.
            Z hlediska chodu aplikace je to jednoznačné plus (myslím, že dáš v pohodě vysoké nastavení s AA). Z hlediska pohodlnosti hraní je to dost malý, ale ne nepoužitelný.
            • Samozřejmě, že z pohledu na chod hry to je jedině +, ale není to takový požitek :)
          • To bud rad, budes mit vic FPS.
    • Ta je tam uz od prvniho flashpointu...
      • ...Díky. Já jsem OF hrál jako malej, takže tehdá jsem si toho nevšiml a pak jsem spíše hrával Battlefieldy+Counter Strike. Takže jsem to nevěděl:)
  • celoush
    --pls smazat--
  • Mám 2 dotazy na ty co hrají alfu.
    Podporuje hra stále TRACK IR (hadwarové rozhlížení)?
    A jak se teď hýbou postavy stále to jsou prkenný panáci s delšíma nohama nebo už někdo nasnímal kloudně pohyby jako jinde přes motion capture?.
    • Kein
      Co se týká samotného ovládání postavy a zbraně, je to daleko lepší než v ARMA 2. I do dveří se už člověk trefí. *5* A myslím, že fyzikou pohybovadel bude kdekdo překvapen, jen lítátka mi příjdou víc prkenější, než v ARMA2.

      Jsou problémy, ale se synchronizací v mulťáku, docela dost velký (vidíš jinou zbraň, než má druhý hráč vruce, polohy apod.), sem tam se zasekneš do textury,animace pohybu npc a hráče pořád sem tam divně přepne (leží najednou stojí apod.), animace nabíjení ve 1st person je hodně zjednodušená a světla v noci extrémně málo svítí - nevím jestli bug or feature, do některých pozicí ve vozidlech pak se nelze dostat (třeba poklop u Hunteru).

      Hrál sem alfu cca 2h před chvílí, tak jsem si to ošahal. Jestli vychytají bugy, hlavně pak v mulťáku, myslím, že se máme na co těšit.

      Hra mi jede líp jak ARMA2.
      • to svetlo je feature aby to vyzeralo realisticky a dynamicky teraz v tme nerozoznáš nepriatelského vojaka bez NV
    • Ghost47
      TIR funguje, akorát zatím Arma 3 není přidaná v ovladačích, takže si neumí sama přepnout profil.
      Změny v animaci a možnostech pohybu viz tohle video: http://goo.gl/rWuVt
  • Flashpoint a army su otrasne hry, mozno niekoho bavi furt dokola umierat, ale tak asi existuje velmi uzka skupina ludi co sa vyzivaju v obtiaznych hrach, a s realitou to tiez nemalo moc spolocne, skor by trojku mohli spravit s otvorenym svetom ako to bolo ale obtiaznost dat nieco na sposob battlefield, alebo COD, GTA ... :o( to by aspon niekto kupoval...a optmalizacia bola tiez absolutne nezvladnuta vo vsetkych dieloch na svoju dobu...holt ked sa pusti mala periferna firmicka do niecoho takeho tak to aj tak vyzera...ale to je len moj nazor...ten DAYZ ktovie ako na tom bude s obtiaznostou, ale kedze sa jedna o "scifi" tak aj obtiaznost by mohla byt "scifi" :)))
    • Arma hry nejsou pro každého, není to prostě střední proud a lehká rubačka. Kdysi jsem hrál Arma 2 a musim říct, že pro mě to taky moc neni. Mluvit o zabugovanosti a špatné optimalizaci Army 2 je zde nošení dříví do lesa. Problém byl hlavně podle mě v tom že se po celou dobu hry načítal obrovský svět, což ubíralo výkon a bylo to naprosto zbytečné. Upřímně musim říct, smířen s tím, že budu za vola, že si radši jako oddechovku hodim CoD hry, nebo battlefieldy.
    • Prosím tě, zalez si zpátky do Uherska a nemel.
    • co je na tom kua scifi ? nakej deebil to napise a pak se toho drzi i velky herni magaziny ? wtf ? jediny co je tam a neexistuje to je HAMOK a to tecko s railgunem....
    • Inquisitor
      To je právě hra pro ty co nechtějí hrát stý klon CoD. A když to hraješ jako CoD, tak se nemůžeš divit že pořád dokola umíráš. Zřejmně to není hra určená pro tebe.
      • kdybyste na takový vyloženě provokativní nesmyslný posty nereagovali, tak by je sem nikdo nevkládal... *7*
        • Že furt někoho baví tohle vyvrácene tvrzení o nekrmení tollů opakovat. Tak to bohužel nefunguje.
        • Taky mam obavy,ze jsme trola prekrmili. Treba mu ale bude spatne od zaludku a da chvili pokoj.
  • Keyz
    Jaká vliv vybavení vojáka na odolnost proti zásahům?
    Je to poznat anebo není? Ve starém Rainbow Six to bylo skoro jedno a zase jinde to je jako kdyby měli na sobě tunu betonu.
    - I když mají skvělé vesty tak by je to mohlo rozhodit atd. Na tohle jsme zde zvědavej.
  • Timto prosim pana Junga aby prestal psat clanky o Arme 3 kdyz evidentne nevi o armadnich vecech a vyzbroji atd. zhola nic a kopiruje nake nesmyli od lidi co napsali jednou ze je to scifi jenom protoze posledni co znaji je M4
    • Omlouvám se, ale prosbě pána anonyma nevyhovím. O zbraních toho vím poměrně dost, alespoň máme ten pocit, o Arma sérii a OF ještě více. Napadnout někoho na foru bez konkrétních výtek je jednoduché jako flusnout na někoho z okna paneláku a pak se schovat. :) Kritice se nebráním, ale musím být od věci

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit