Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mám dojem, že tohle bude daleko lepší benchmark PC než Crysis 3...
    • Heh to asi s prehledem. Crysis 3 hraju s dobryma FPS na vyssi stredni nasteveni, v Arme 3 ted mam kolem 15-20 FPS v misi Escape from Stratos.
      Sakrys ta i5-760 3,3 Ghz, byt je to fyzicke 4 jadro, nejak nestiha :-/.
      • nemaš si kupovat Intel, ja mam AMD Phenom I X4 965 na 4Ghz a nemam problem.
        • O tom pochbuji. AMD se s Intelem ve výkonu rovnat.
          • Driv sem mel amd a mel jsem tuto znacku rad avsak po takovem debaklu jaky ted predvadi dam prednost intelu i kdyz nerad podporuji monopol *1*
        • Jasne a kousek nahore sam pises ze "a když už je někde FPS horší, čapnu ovladač a jdu k TV kde to není s ovladačem tak znát".
          Inu nekomu ke stesti staci nejakych 20 FPS, me az tak moc ne.
          • Protože se mi nechce menit nastaveni z Very High na nižší a ani vypínat AA... btw i se všim na Very High a AA i FXAA mi jede procesor tak na 50-70%
    • smejki
      Crysis je benchmark grafiky, u Army se zapotí i CPU. Díky bohu.
  • takto sa robia hry k*rva, f*ck you EA !!!
  • Na kluky z Bohemky su pyšnééé *14*
  • zatim to vypadá že arma 3 překoná svoje předchůdce s nadhledem :)
  • šmarjá já se těšíím
  • Chlapi brzděte... Tolik článků o Armě, vždyť se z toho joe zesype *8*
  • Jsem rad, ze se Arme 3 dari. Aktualne je dokonce nejprodavanejsi hrou na steamu, coz je vzhledem k tomu, ze jde jen o alfu, docela uspech. I novej Tomb Raider je az na druhem miste. V prvni desitce jsou dokonce jeste dve dalsi army. Kdyz se na to clovek tak kouka, nemuze se divit, ze se BIS pred casem rozhodlo distribuovat armu vyhradne pres steam.
  • smejki
    Děsně mně štve, že tráva je opět kulisa, kterou AI ignoruje. Člověk si opět musí dát terén na low, pokud chce hrát férovou hru. Stejně tak mi nejde na rozum, proč je tam ještě furt ta neuvěřitelná *doplňte ošklivé slovíčko dle vlastního výběru*, kdy plazící se voják vstane, jakmile narazí na nerovnost. FFFFUUUUUUUUUUU...
    • To me fakt mrzi :( Reseni slibovali uz u Army 2 pokud si dobre vzpominam...
    • Nemluvě o tom, že jakmile vypneš tu trávu, tak hra spadne graficky o několik levelů níž... Prostě buď bude mít člověk velmi nefér hru se super grafickou kulisou nebo fér hru, která bude vypadat úplně stejně jako Flashpoint s reálným stínováním
      • to jsi asi Flashpoint dlouho nehral ;)
        • dva měsíce zpátky jsem dohrál kampaň 1985 a Resistance, nelidsky jsem si to užíval ;)
        • Ok, přehnal jsem to... Nicméně musíš uznat, že vypnutí trávy neskutečně degraduje celkovou grafiku
    • Keyz
      Tak to tedy moc nepokročili. Tohle mně taky štvalo. Pamatuji moment kdy mně někdo trefil skrze hustý porost a sotva jsem vylez. Dokonce myslím,že mně trefil nějak skrze zem.
      To bylo v ARMA 2
  • Arma3 Alfu sem si prosel a musim rict ze zatim vylepsili presne to co mi u Arma2 chybelo. Jen tak dal =D Doufam ze DAYZ bude sdilet engine s A3 a ne A2 az ro bude ten standalone.
  • Ví se, kdy tato hra přesně vyjde? (Full verze)
    • Q3 letošního roku
    • celoush
      Přesně se to neví...
    • Nikdy...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit