Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trisska
    Vypadá to zajímavě a asi si to koupím. Ještě bi mě ale zajímaly dvě věci:
    1) jakej je vlastně cíl hry?
    2) má hra nějakej konec nebo se ty levely generujou pořád do nekonečna?
    Děkuji.
    • 1) měl by tam bejt nějakej konec, tzn. mega boss... boží na týhle hře je, že i když pořád umíráš, tak z peněz, co postupně sbíráš, si upgraduješ další generace, takže tvoji potomci mají víc života, silnější zbroj, lepší zbraně, takže nikdy nezačínáš úplně od nuly jako v jinejch roguelike
      2) levely se po každý smrti generujou znova, ALE je tam možnost uzamknout před vstupem do levelu tu úroveň a jít s potomkem do stejný úrovně, jako jsi probíhala s rodičem - akorát že ti ze všeho padá jen 70 % peněz myslím
      • no a cíl hry - prostě ten pocit, že se v další generaci dostaneš zase o kus dál, než kam se ti povedlo dostat dřív, když už začneš bejt tak dobrá a máš dostatečnou výbavu, že se ti podaří sejmout prvního bosse... atd :)
        • To není pravda, nechci spoilerovat, ale hra má jasný a epický konec a ano, je to boss, který se otevře po poražení prvních tří... Ale koncem to vlastně jenom začíná, protože pak následuje nová hra+, ve které hrdinové pokračují, kde skončili, ale všechna monstra mají o 50 lvlů víc... A pak je ještě nová hra++... a tu jsem doteď nedal.
        • Trisska
          Jo, to zní dobře. Jde se nakupovat... *4*
      • Trisska
        Bezva, děkuji za rychlou a užitečnou odpověď. *4*
  • BoB.2
    Pořád mrtvej.
  • Velké a milé překvapení. Vydrží dlouho, cena nízka, moře zábavy. Co víc chtít? Opět důkaz, že technologie nikdy nemůže nahradit hratelnost, i kdyby byl rok 3000. A i když je těchto her mnoho, každá pobaví trochu jinak. Letos jsem měl to potěšení užít si více než deset zajímavých her z indie scény, a pořád nemám dost... "Vidíš to, drahý casual odpade dnešních dnu?"

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit