Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zayl
    Osobně mě to po pár hodinách přestalo bavit. Začátek je hodně těžký a možná se i vám do rodiny dostane nějaká černá ovce co chcípne v druhé místnosti. Jde totiž hodně o to jaký dungeon vám hra vygeneruje a někdy je to prostě zhola nemožné. Jakmile se podaří sehnat nějaký ten lifesteal na hrdinu hra se stává okamžitě jednodušší, ale bossové mi furt připadali jako soutěž kdo najde lepší cheese kterým se dají zabít. Při releasu myslím bylo populární zastavení času + manasteal z útoků.

    Nevím, s devítkama se nám nějak roztrhl pytel. Za mě to 9 určitě není, ale určitě bych doporučil počkat na slevu na steamu a nějakých těch 10 euro za to dát.
    • zas je to ten typ hry, kdy umřeš (třeba kvůli blbýmu dungeonu nebo jiný smůle), ale okamžitě jedeš znova - je to rychlý, díky náhodnýmu generování pokaždý jiný, prostě takový to "tak ještě jednou to zkusím a jdu spát"

      člověk to nesmí brát tak, že se potřebuje dostat co nejdál - ono bohatě stačí nasbírat aspoň tolik peněz, aby sis mohl odemknout nějakej minoritní skill nebo koupit kus vybavení... chce to prostě trpělivost, kousek po kousku se přibližovat vysněnýmu cíli, ač je v nedohlednu :)

      a pak se fakt začneš zlepšovat, sám sobě se občas divím, jak se mi podaří proskákat celou místnost bez pádu nebo sejmout tři šmejdy, který do mě šijou ze všech stran, aniž by mi něco ubrali...
  • 9/10 *7*
    • tak koho zajimá u her nějkaká grafika žejo.. oh wait *1*
  • Jack1947
    Mam ( respkt mnel jsem v planu) zkusit diky recenzi v Levelu, jenze to platilo pred vydanim ( BUreau,SC:BL,SR4) ted jedine kdybych je doparil ( tahle hra neni asi jako jednohubka na chvily pred vydanim ) *15*
    • Překlad: Mám, tedy měl jsem, v plánu zkusit tuto hru, díky recenzi v Levelu, jenže to platilo před vydáním her Bureau,SC:BL,SR4, teď bych si tuto hru zahrál jedině kdybych dohrál Bureau,SC:BL,SR4, jelikož tahle hra asi není jen jednohubka ke zkrácení nudy před vydáním další mnou očekávané hry. *Dusím se smíchem, takže mám fialový obličej*
      • zabils :D
        • Překlad: Zabil jsi.
          • Jack1947
            Jeste kdyby jsi byl (staly) prispevatel, tzn registrovany a mnel by jsi nas respekt.
  • New Game +6, level 507. Vylepšovat už není co a obtížnost je na hraně únosnosti.
    *5*
    Společně s The Binding of Isaac je to největší žrout času!
    *3*
  • Rhulad
    780 GTX a prostě nestíhá. FPS dropy, freezy.. Jde vidět, že nextgen dorazil dřív než samotné konzole.
    • musíš si k te graficke karte dokoupit ješte pc
    • To bude mezi klávesnicí a židlí.
    • GlaDOS
      Promiň, ale vtipný nejsi.
    • Tak to máš blbý *7*
  • s takovouhle ty konzole neporazíme *7*
    • pb_historic
      Je nějaká soutěž, která mi unikla?
    • A kdo chce konzole porazet? Mame vlastni hry, ktere jsou alespon originalni s nekonecnou zabavnou hratelnosti, ne jen ctyrhodinova kampan ve filmovem stylu a vymakane grafice. Ostatne i PC hraci maji moznost cucet na filmy. Takoveto PC hry jsou hrami vic jak ty konzolove.
  • Mortuus
    Mám level 424, jedu už New Game +6 a pořád mě to baví. Jen už je to tak těžký, že mám na zdech díry od ovladače, takže nic pro slabý nátury :-)
  • Keyz
    Pořádná HC pařba.

    Člověk si vzpomene na staré plošinovky, kde to nešlo ukládat a aby to šlo dohrát bylo potřeba se to skoro naučit. Ještě, že PC bedny byly odolné proti nárazům *4*
    • No spíš to byl odolný HW než bedna, teda alespoň u mě, jedna moje case byla celkem, no, řekněme pokřivená *15* *9* vlastně i druhá *7*
      • Keyz
        Já měl nějakou odolnou. Pokaždé když jsem do toho vrazil jsem si málem něco urazil *15*
        Ale HW byl taky odolný.
  • mdkGT
    Ja to par hodin hral, vzdy jsem chcipnul temer okamzite a nejdal sem se dostal tak na treti obrazovku. Prestalo me to bavit asi u 50teho vygenerovaneho hrdiny.
    • tak to jsi buď měl absolutní smůlu na těžký vygenerovaný levely, nebo jsi prostě levej :D

      což není nic špatnýho, mně plošinovky taky vůbec nejdou... ale u týhle hry tam tak nějak je ta motivace pozitivní - třeba supermeatboye jsem odinstaloval snad po 15 minutách a vůbec netoužím po tom ho znova zkoušet :D
      • kubi-wan
        A zrovna Super Meat Boy mi nepřišel zdaleka tak hardcore, jak všichni hlásaj... navíc mi to šlo mnohem líp na klávesnici, než na samotnýma autorama "vysoce doporučovanym" gamepadu...
      • mdkGT
        na gamepadu by to bylo urcite lepsi a plosinvky neumim to priznam, posledni kterou jsem hral byla asi Contra na NES :D
      • Rogue Legacy je těžká hra a chyby neodpouští, pokud mu to nešlo, tak budiž, ale po nějakém čase se naučí, jak které potvoře uhnout.
        • nejstrašnější jsou pro mě levely s těma plošinkama, co musíš rozseknout, abys na nich mohl stát - ty když potkám, tak jdu hned radši jinam, a pokud to jinam nejde, spáchám sebevraždu :D to už radši místnost plnou vraždících obrazů a slizokytek...
          • s ovládáním mezerník a šipka dolů, nebo jak to je, mi to taky nešlo, ale v nastavení jsem objevil zjednodušená ovládaní, kde to jde udělat jen šipkou a od té doby to zvládám v pohodě
            • ne, ani jen šipkou dolů mi to nejde, na načasování skoků jsem jelito :D
  • Hraji už od recenze v levelu, každý den si musím projít aspoň párkrát hrad a nepamatuji si, u které hry mě naposled takhle bolely ruce. Závěrečného bosse už jsem jednou dal, teď jedu pokročilou verzi hradu. Jak už jsem psal jinde, měli by hru zakázat, než někoho zabije vyčerpáním.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit