Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kozy
    Ten poslední odstavec- přesně. Nezapomenu jak jsem v noci plaval tim potokem ze starýho tábora do novýho a celou cestu jsem měl za zadkem číhače, podobnou atmosféru jsem zažil až u DS. Nebo když člověk zašel trochu hlouběji do lesa a potkal stínovou šelmu.
  • No zrovna ovládání byla jedna z mála věcí, co mi na gothic vadila. A ve třetím díle, kde už ovládání vychytali, mě štvalo, že mě sejmul gobliní šaman jedním fireballem v nejlepším paladinském brnění a to jsem byl na sakra vysokém levelu a gobliní šaman je ta nejzákladnější potvora. Ano, šlo uskočit, ale on mě viděl skrz slušný křoví, přesto mám třetí díl nejradši- skvělá atmosféra a super hudba, příště ale hraju za skřety
  • A pak ten moment hrůzy, kdy si člověk uvědomí, že se do toho tak zažral, že zapoměl ukládat hru každých 5 minut.... *1*
  • Co psa, tam tě rozsekalo prase. *1*
    Dodnes si pamatuji ten moment čiré hrůzy když jsem v Gothic 2 narazil v jeskyni před městem Khorinis na skřeta, který mě oddělal asi na dvě rány.
  • nezlob se,ale prostě gothic má pro mě 10/10....jeho ovládání bylo naprosto genialně vyřešené,příběh....všechno to pro mě bylo naprosto geniálně vyřešené a parádní
  • tonnymontana
    Tak na to si zvykam uz poslednich par let u hodne her mam pocit ze misto finalni verze je to spise Beta. Nasledne patche ktere maji velkou velikost a 5dlc kde pridaji obsah co by tam uz mel byt je jen hrabickem do rakve. Clovek si koupi hru kterou sotva muze hrat, musi cekat na opravu a nakonec aby si kazdy druhy mesic koupil dvouhodinove rozsireni kde nekdy obsah nedosahuje kvalit prumerneho moddera. nerikam ze je to u vsech her ale je toho porad vice. kde jsou ty doby co hra mela prvni patch az za pul roku a opravoval nejaky font..:D
  • Chudaci musi zjevne uspechat vydani hry a do obchdu poslat nedotazenou a nedomyslenou verzi. To vsechno kvuli vlne opravdovych RPG z Kickstarteru, ktera se nas ke konci roku chysta vsechny smest.
  • KIMCID
    uvidíme
  • tonnymontana
    Tak asi se tehle hre vyhnu a pockam si na zaklinace 3. koukam jsem na video i obrazky a i kdyz obcas v tom risenu je interier hezkej tak venku je to hruza zem jako by mela jednu texturu a 2 kytky. Nejspise bych se tam necitil dobre a i kdyby to bylo upravene asi moc vody nenazenou. Oproti tomu zaklinac je s kazdym infem hezci a hezci:) pauza mezi 2-3 byla fajn clovek si stihl precist vsechni knizky a kouknout na skoro nekoukatelne telkevizni pokusy :D

    k te obtiznosti. Hraju Wildstar a uz dlouho jsem tolikrat neumrel za dve hodiny:D diky obtiznosti si to uzivam a polovina veci ktera je ve hre se mi jeste neotevrela. kazdy level je prijemne rozdelovani bohu a craft asi nejzajimavejsi co jsem zkousel za par let singlu a mmo her. hra ale nesedne kazdemu diky mesicnim poplatkum nebo stylizaci grafiky. a hlavne tam nejsou pandy:D
  • Wildstonecz
    Mluvi o tom kdyz si je zahral podruhe s odstupem.
  • maros.goc
    Preane s tym strachom v lesoch, to mas teda pravdu :-)
  • zdá se, jakoby největší problém pro nové hry byl panický strach vývojářů udělat hru těžkou. dovolit jí zabít hráče, naštvat ho, zdeptat ho a přinutit vyvinout nějaké úsilí aby se dostal dál. což mi přijde smutné.

    já sám jsem (přiznám se) už taky dost rozmazlený tou lehkou obtížností v současných hrách. onehdá jsem si nainstaloval první mafii a strašně jsem se divil, jak je to těžké a že pořád umírám. ale abych neodbíhal, v prvním a druhém Gothicu se mi líbilo, jak jsem byl vystrašený a jak jsem se neodvažoval zaplout hlouběji do lesa abych snad nepotkal nějakou příšeru co mě zabije (konkrétně šlo o skřetího psa haha). tenhle strach jsem v současné rpg scéně už nezažil.. *7* *4*
  • No nic, tak já jdu zase čekat na Zaklínače 3 *9*
  • Psychotic
    Čtyři hodiny na posouzení zábavnosti hry stačí bohatě, nevím, proč mu to předhazuješ. Pokud mě hra nedokáže zaujmout ve čtyřech hodinách, pak ji nemá smysl dál hrát. Dvě hodiny jsou hraniční, ale nic hrozného.
  • N7N7
    Hrál jsi Risen 2 sotva 2 hodiny a už víš, že to není ono? Kam ses za ty necelé 2 hodiny dostal, kolik ses toho naučil? Nejsi ty náhodou ten samý týpek, co tu nedávno rozhlašoval jak stojí Dark Souls za h*vno a pak z něj vypadlo, že to hrál jen 4 hodiny?

    EDIT: Teď se dívám a vidím, žes to byl opravdu ty... *2*
  • Psychotic
    Jestli mají meče mít v tý hře dvacet kilo, tak si stejně asi na realitu moc nehrajou :-) Průměrný obouručák neváží ani tři kila.

    Ženy-šermířky by ani tak neměly problém s váhou a objemem meče, jakožto spíš s váhou a objemem svého hrudníku.
  • N7N7
    Nejprve jsi byl zastánce Risen 1 a 2, pak sis je zahrál a nic moc? Tomu nějak nerozumím... Já jsem dohrál všechny tři Gothicy, následně i oba Riseny a naopak jsem byl z Risenů nadšený, protože duch a kouzlo série zde zůstalo zachováno, ne že ne. Pořád to byl ten starý dobrý Gothic, jen na trochu jiné téma. Pirátské období bylo příjemnou změnou, i když jednou to bohatě stačilo a už bych se k němu nevracel. Nejlepší díl série byl pro mě Gothic 2.
  • Hnisavec
    znie to strašidelne pre mňa ako fanúšika série...inak prvý Risen bol fajnový návrat ku koreňom...konečne by som prijal origoš pokračovanie alebo remake Gothic 2....
  • Gothic 1 měl dabing v horší kvalitě, no Gothic 2A měl dabing perfektní (jak anglický, tak německý) *4*
    A mě na dabingu záleží dost... Bez polského dabingu by byl zážitek ze Zaklínače poloviční, proto doufám, že v AC: Unity bude francouzština (protože italština byla u ACII a AC:BH geniální) *4*
  • maros.goc
    nuz :) hej :D dvojka je evidentne slabšia, a ked bude slaba aj trojka, potom boze chran aby dalsi diel Gothicu dostali práve pirane :( je to smutné konštatovanie, ale pravda je niekedy krutá

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit