Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Taky si rikam, ze tim duchem to podelali, ale vem si ze je to jen preview a dotycny to hral nejspis opravdu chvilku a ten duch muze byt jen na uvod, na seznameni s prostredim (nerikam, ze je to dobre), ale jeste je tu nadeje, ze ten duch po chvili treba zmizi a vsechno bude v pohode.
  • Hlavne je to asi zalezitost na chvilu pre animatora, nez grafika *1* a museli by este minimalne upravovat text, za zensku postavu.
  • BoB.2
    Zpátky ke kořenům a hned to poserou nějakym duchem co za vás všechno pobije a já se ptám prooooooč kur*a. *16*
    A já se tak těšil. *13*
  • to je tak hrozně sexistické, udělat postavu s ženskými animacemi je záležitost na chvilku pro zkušeného grafika, jak to vlastně odůvodnili že tam nelze hrát za ženu??
  • tomocz
    Gothic 1 a 2 jsem dojel až do konce, trojku zhruba do třičtvrtě, ale Risen 1 mi vydržel asi 8h no a Risen 2 sotva 2 hodiny. Nevím proč, ale už to prostě není ono a podle mě by Pyraňáci měli zkusit něco novýho...
  • Gothicu a Gothicz.net jsem věnoval několik dlouhých a krásných let. Bohužel s přechodem na Risen v mých očích Piraně lehce klesly a s každým dalším dílem klesají níž a níž. Bojím se, že pokud radikálně nezmění klíč, podle kterého tvoří hry, a nezkusí něco originálního, nebude to za chvilku nikdo hrát :(
  • samozrejme ze ne, tohle je gothic style.
  • Silne o tom pochybujem, nikdy to v tejto serii nebolo, ani v predchadzajucej, hlavny hrdina je pevne dany, osobne mi to ale neprekaza, ak mi je aj taka moznost ponuknuta, tak v 99% pripadov ju nevyuzijem.
  • cumpi3
    Já jsem byl dříve neskutečný zastánce Risen 1 i Risen 2, ale po delší době jsem hrál oba díly a nic moc...obzvláště s porovnáním se sérií Gothic...u R1 mě štvalo, že hra se postupem splošťovala, což pro mě bylo naprosto nepochopitelné, člověk už mohl hrát jen tu hlavní linii..dvojka si svou mainstream snahou odlákala své fanoušky, ale zároveň žádné nové pořádně nezískala...Titáni pro mě navíc nejsou ani zdaleka tak zajímaví a příběhově mě to tady příliš nechytlo...Gothic byl pro mě naopak po všech směrech zcela pohlcující a rozáhlejší zážitek...a do dneška to jsou právě hry ze série Gothic (Arcania tam pro mě nepatří), které hraji a na které vzpomínám *4*

    K trojce jsem skeptický, návrat ke kořenům zní fajn, ale pořád to bude Risen a ne Gothic...jako bych měl pocit, že vývojáři přesně nevědí, kde byl ten duch, kouzlo a ty kořený série Gothic
  • Krescz
    je mozne hrat za zenu? nechci cumet celou vecnost na zadek drsnakovi *15*
  • Femto
    hoho. Grafika a atmosféra jsou naprosto libové. Škoda, že je hrdina takový nesympaťak. Je možnost si ho upravit?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit