Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ktore rpg ? nemam kedy sa prehrabavat kickstarterom tak len pre info aby som vedel na ktore sa tesit :)
  • Krescz
    tez a hned potom si dam Risen jednicku...damn you guys
  • Lukyz
    Jinak Vám moc děkuju, jdu to opět nainstalovat *1* *14*
  • Kozy
    Díky moc oběma, takhle když to člověk vidí tak se s tím asi dá souhlasit, v tý době jsem to nevnímal, ale je fakt že i přes pěknou grafiku jsem u trojky strávil nejmíň času. Třeba souboje se skupinou nepřátel byli úsměvný, bugy se mi naštěstí vyhnuli. Ten CP vyzkouším. Nevim jestli to bylorozsáhlostí ale trojka postrádala správnou atmosféru předchozích dílů, až na Vagrant, ta poušť byla hrozně fajn.
  • Lukyz
    Když pominu věci co vyřešil CP nebo vypsal Tanbou tak mě osobně vadilo následující:

    - slabý příběh a motivace hráče, protože 1. třetina hry byl v podstatě quest osvodobit Myranu od Orků
    - osvobozování měst, to bylo dle mého hodně špatný. Řež jak blázen, většinou jsme to musel řešit pomocí bugů nebo metodou útok / úprk
    - Nordmar a Varant mi přisli vzhledem ke svojí rozloze pusto prázdné
    - oproti předchozím dílům jsou města / NPC málo "živé" (denní režim, lov, hospoda, m*čení na rohu)
    - slabé audio jako např. déšť v interiérech a jeskyních a jakkoli považuju soundtrack za nádherný tak dát do hry na destíky hodin pouze jediný "combat music" mi přijde na hlavu a ke konci hry mi to fakt drásalo nervy *16*
    - pak ještě glitche které nevyřešil ani CP což je třeba prolínání equipu hrdiny - zbroj, meč, štít luk. Nejhorší na tom je, že to má člověk na očích pořád, protože na nic jinýho než na záda hrdiny nečučí.

    Určitě bych toho vymyslel víc, ale musím taky něco dělat *1* Ale i přes to co jsem napsal, jsem si hru náramně užil, ale je to škoda, protože potenciál tam byl neuvěřitelný...
  • kotty
    Proto je nejlepší vydržet s koupí pár měsíců - hra už bude opatchovaná, koupíš ji ve Steam výprodeji za zlomek původní ceny a často ještě s DLC.
  • Kozy, třetí díl byl vydaný před řádným dokončením na nátlak ze strany vydavatele (byla to společnost JoWood Entertainment) a podle toho taky vypadal:

    - některé vlastnosti a bonusy vůbec nefungovaly (OrcSlayer)
    - procento úkolů které vlivem nejrůznějších chyb nešlo splnit bylo neúnosně vysoké
    - NPC postavy a potvory zabíhaly pod terén a opět se z něj vynořovaly
    - soubojový systém vypadal jako solidní základ, na kterém by ale bylo potřeba ten "opravdový" systém teprve postavit
    - vyváženost soupeřů a potvor byla vlivem nedokončené AI katastrofální - lidští a skřetí oponenti se povětšinou jenom kryli a nechali se usekat spamováním základního útoku, naopak divoká zvěř útočila jako nezastavitelný dieselagregátový robot a tak jeden zásah od např. divokého prasete znamenal na 99% smrt, protože to prase už hráče nepustilo ze stunlocku dokud nezemřel

    Community Patch naštěstí drtivou většinu neduhů odstranil a dokonce se povedlo i některé featury přidat.
    Gothic 3 bez CP bych osobně hodnotil 4/10 (produkt má technické nedodělky a jeho hraní je spíše za trest), Gothic 3 s CP bych osobně hodnotil 8/10 (engine fandové přepsat nedovedou, ale jejich trpělivá látací práce zachránila neuvěřitelně moc).
  • N7N7
    To záleží na osobních prioritách. Někdo je pracovně vytížený a přesto svou trochu volného času stráví u TV sledováním podřadných seriálů a reklam. Jiný si zahraje nějakou plošinovku nebo solitaire a je spokojený...
    Já jsem dospělý, mám spoustu starostí, a přesto jsem ochoten věnovat stovky hodin vzácného volného času hrám jako Dark Souls, pokud ten zážitek stojí za to. A nelituji toho ani trochu.
  • Johnny
    Pokud to bude jako jednička, a nebude to v nicem jako dvojka, tak to beru
  • N7N7
    To mě taky napadlo, jen mi tam nepasovalo, že bys sis těch věcí které vytýkáš Risenům všiml až při druhém hraní. Ne každá hra se na opakované hraní hodí a je fakt, že třeba Gothic 2 lákal projít znovu mnohem víc než Risen. Oba Riseny jsem si výborně užil - jednou, hrát znovu nevidím důvod. To už by mě taky asi nebavilo.
  • a bude jim to prochazet tak dlouho, dokud to budou hraci akceptovat...tak nejak si nekteri lide nechteji uvedomit, ze jsou vlastne zakazniky, a kdyby se jednalo o jiny produkt, tak by reklamovali o106, misto toho se rozplyvaji radosti nad tim, jak rychle se to opravuje a prostrednictvim DLC doplati majlant, ktery by za to v jednom kuse nedali.....
  • Kozy
    Co je vlastně na tom třetím díle tak špatný? Vim že mě to dost bavilo a nějakejch negativ jsem si tam nevšiml, pravda, gothicu slušel víc ten uzavřenější svět v bariéře ale stejně. Spíš mi vadil ten datadisk, docela o ničem.
  • Nebo je to možná tím, že třeba pracující člověk i s jinými záležitostmi než jen hraní, nemá čas strávit u hry 4 hodiny než ho začne bavit, takže potřebuje / vyhledává spíš hry, kde se něco děje od samého začátku. U rozmazlených 15ti letých harantů, které živí rodiče to chápu, u dospělého člověka se starostma už ne. A proto je tak skvělý, že her je spousta a každý si má z čeho vybírat.
  • cumpi3
    tak tak *4*
  • N7N7
    Některé hry nejsou přístupné ihned od samého začátku. V Dark Souls se za 4 hodiny nestihneš ani pořádně naučit ovládání, nic neumíš, daleko se nedostaneš. Zábavnost se dostaví až postupem času, až pochopíš aspoň základní principy hry, zabiješ prvního bosse a hra se ti dostane do krve. Problém je v tom, že dnešní rozmazlení hráči chtějí všechno ihned po zapnutí hry. A když to nedostanou, tak přestanou hrát, chodí po fórech a fňukají, jak je ta hra špatná a jak strašně je nebavila.
  • Musím říct, že co jsem nedávno Gothic 3 s komunitními záplatami dojel (konečně), je mi až líto toho, jak byl skvělý potenciál této hry promarněn. Pohrát si ještě s příběhovou linkou, která je v současné chvíli více než chudá, tak se z té hry stane výborné pokračování.
  • Lukyz
    V originále ano, ale s tohle a tunu dalších problémů vyřešil community patch *3*
  • Zatímco v gothicu 3 ses bál na 50 levelu s nejlepším brněním abys nepotkal skupinky vlků nebo prasat po tom co si solo vyčistil celé město plné skřetů.... sad.
  • Tak snad to nebude tak hrozné jak to vypadá. Na Risen 3 jsem se možná těšil stejně jako na Zaklínače.
  • Dočkej času, taky jsem byl rozčarovaný. Ale ta hra je podle mě dost nemastná, neslaná - dungy super, craft super, ale třeba takové PvP je hrůza a balanc ještě větší. Ale offtopic.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit