Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No a nie je to parada moct si zvolit k+m alebo Olejnikov "realistickejsi" gamepad? Proste PC plaftorma, sloboda volby. ;-)
    • Olejnik má úplnou pravdu. Je to přece jenom hra z konzolí, takže na myši to samozřejmě působí moc jednoduše. Myš je vhodnější pro hry, kde se její přesnost, rychlost a intuitivita líp využije. *3*
  • Draken69CZ
    Jak vypadá rozlišení 2560x1440 na 4K monitoru?
    • Dobře. Lara má sice 30 000 vlasu ale škoda že nezustal výpočetní výkon na AI a hra je porad naskriptovaný tunel..
      • Tady zase nekdo nechape ze AI nebude jine, nebo si nezahrajes. To AI potrebuje byt tupe.
      • Veskoslav
        Všechny hry tohoto typu jsou si podobné. A pokud nová Lara má stejně kvalitní příběh a samotná hra jako z roku 2013, není co řešit.
  • Já sem moc často nechodím, ale asi začnu, uživatel hehe to je nějaký místní vtipálek nebo prudič z konzolista.cz, který čeká na občanku? Hej prý realita :D Jj možná tak pokud jsi důchodce co se sotva hýbe a všechno mu strašně trvá, ty jsi strašný případ, až je mi tě líto, pokud to tedy není nějaký sofistikovaný trolling :/
    • Rekl to Honza Olejník v recenzi. Taky si uvedom že v reálu musíš držet napjatou tetivu luku, to není jen tak jako když pohneš myšítkem o 1 cm na podložce a myslíš jaký si frajer.
      • Zaprve se podivej sem treba https://www.youtube.com/watch?v=BEG-ly9tQGk a zadruhe ty uz opravdu nevis jaky hloupy argument by jsi pouzil, s mysi luk nenatahujes nebo co, ty se v realu nedokazes s napnutym lukem rychle rozhllizet? Mas parkinsona? Krom toho Lara pouziva ruzne zbrane, ty jen placas pate pres devate podle toho jak se ti to hodi aby jsi ve svem zvlastnim mozecku zivil tu svoji skvostnou myslenku o nejlepsim nejrychlejsim nejpresnejsim a nejbozejsim gamepadu. Mozna tak v nejakem jinem vesmiru chlape.
        • koukni se na videa z olympijske discipliny strelby z luku, tam miri i nekolik vterin, ne jak ten šašek co strili z par metru
        • Veskoslav
          Hlavně si to proklikej, IQ bahna:) Aspoň někde v životě něco "znamenáš", když v tom reálném budeš dost smutná nula:)
        • takový skill vyžaduje dlouhy trenink navic když ti jde o život hraje roli i psychika
          • Podle tebe je Lara málo trénovaná chudinka s narušenou psychikou? Ty jsi vážně ztracený případ, jdu se věnovat něčemu příjemnějšímu, než tu něco psát nějakému zamindrákovanému chudákovi.
      • Veskoslav
        Je vidět, že jsi například z kladkového luku nikdy nestřílel....
        • Lara nemá kladkový luk...
          • Ale má, hrál si to vůbec?
          • Veskoslav
            V minulém díle ho měla.
  • oin.odin
    ajajaj čichám čichám problémy ... som si práve kúpil 970 a 25 palcový monitor s 1440p ...
    • si udělal docela hloupost, já mám kartu stejnou, ale monitor 27 palců 1080p, přece jenom 4k filmy ještě nejsou tak rozšířené a na hry zatím nemá smysl mít víc než fullhd, protože musíš obětovat něco v nastavení a je jedno jestli máš Titana nebo furry X
      • 4k hlavne neni 1440p to je 2k. Inak mam tiez 27" a 1080p a popravde chybu nespravil, pretoze FHD rozlisenie je na 27" uz dost nizke a aj ked sa na to pozerat da, tak akonahle zbadas rovnaku obrazovku v 1440p, tak ti to uz take normalne nepride.
        • sorry myslel jsem pochopitelně 2k, což nic nemění na faktu, že starší hry si zahraješ, ale i na 2k je 970 slabá, sorry tak to je, kdybych měl 2k tak mi TR fachá tak 15-20 FPS, karty, které jsou schopné utáhnout moderní AAA hry ve 2k jsou úplně jiná cenová kategorie, tak jasně že kartu může vyměnit, ale před vydáním nové generace nemá smysl dneska 970 kupovat, smysl to mělo před rokem, dneska stojí furt stejně, ale 980 trochu zlevnila, kdybych kupoval kartu dneska, jako že nemám důvod upgradovat - šel bych do 980ky nebo radši počkal, jako jsem si počkal na 970 - původně jsem chtěl čekat na 960 a jsem rád, že jsem byl nedočkavý *1* LV podle mě udělal chybu, 960 není fail ale už to některý věci nestíhá, tahle devítková generace zestárla rychle, ale to neznamená že naběhnu do obchodu pro GTX1700 hned jak výjde
          • -achjo samozřejmě že to 4k tam mělo být, protože jsem psal o filmech a filmy se nedělají ve 2k, už aby byl pátek, nedostatek spánku si vybírá daň, ale drahý železo se musí využívat, i když poslední dobou hry víc kupuju než hraju
    • pc waiting race quote #44
  • To je zase zbytečná debata, KLM je pochopitelně lepší prakticky na vše kromě třeba bojovek nebo plošinovek, pokud někdo tvrdí, že hry z třetí osoby jsou lepší na gamepadu, tak asi na myši nikdy nehrál. Laser/Optiku a z toho plynoucí přesnot, rychlost, intuitivnost nikdy analogem nenahradíš, to je jako tvrdit, že kazetu přetočíš rychleji, než cdčko.
    • lepší ano, ale ne realnejší
      • Veskoslav
        Realita? Podívej se někdy na záběry z válečných ovlastí, jak dokáží vojáci rychle "máchat" zbraní" ty realisto....Ve skutečném světě AA není jako u konzolí. Proto lamu v FPS poznáš na pc hodně snadno a rychle a v 80% případů jsou to hráči z konzole, co zjistili, že tady za ně nikdo nemíří.
    • Veskoslav
      Nevím, jak je to v tomto díle, ale v minulém z roku 2003 jsem se snažil mířit nepřátelům vždy na hlavu. Většina měla jistou smrt. Ale představa, že toto dělám bez AA s gamepadem, to si neumím představit. By mě dřív zabili než bych to zaměřil.
  • Tohle ja rikam porad ze hrani s gamepadem je diky nizsi presnosti vic realisticke, jenze hraci CS realizmus nevysvetlis
    • Ako prepac, ale toto sa enda citat *1* Ja hram stiriedavo na tom, co mi na akej konkretnej hre viac vyhovuje, ale pisat o tom,ze gamepad je realistickejsi? Wau! 30fps je filmovejsich, spomalene mierenie a ovladanie kamery je realistickejsie... ja mam dost
    • Nižší přesnost je realističtější? I úplnej amatér, kterej to drží v ruce prvně, bude mít z AKčka na 50 m 8 z 10 ran v terči. Ve většině her musíš na takovou vzdálenost vzít optiku. Většina herních protagonistů je vlastně ve střelbě dost levá, když tak nad tim uvažuju...
    • Mám dohráno na PC (29 hodin docela slušný herní čas) střídal jsem gamepad i k+m, na klávesnici se mi hraje líp = je to pohodlnější a nebolí z toho ruce(podložka u klávesnice, ergonomická herní myš) a víc mě to baví ale to někomu kdo vyrůstal na gamepadu nevysvětlíš. Na gamepadu mě baví bezduché rubačky typu X-blades, ale na stealth hry vždycky k+m neb nejsem masochista
      • Veskoslav
        Ještě některé plošinovky (Ori, Rayman) a když se mi nechce vytahovat volant, tak závodní hry:)
      • Beitrel
        S gamepadem byl ještě výborný Brothers, kvůli tomu jsem si ho k PC vlastně pořídil a nelitoval jsem :)
        • Já si ho kupoval kvůli street fighterovi a občas na něm závodím, ale třeba v GTA V se mi jezdí líp na klávesnici, nově na gamepadu pařím tuhle úchylárnu:
          http://store.steampowered.com/app/263620/?l=czech

          to je jediná hra, kde dokonce gamepad mít musíš, protože ano, je tam ovládání na klávesnici, ale někdo si dal s portováním takovou "práci" že nemáš na výběr a pokud chceš hrát a ne umírat, tak gamepad je nutnost, neříkám že by to nešlo udělat na klávesnici, třeba jako to má x-blades z tohoto typu her a nebo, aby to nebyl úplně offtopic - Rise of the Tomb Rider a jeho předchůdce - takhle, alespoň z hlediska ovládání má vypadat multiplatformní titul. Vždyť nikdo nikomu nezakazuje si k tomu vzít gamepad, ale ovládání na klávesnici musí fungovat, u mě je jednička za 9/10 a ROTR bych s klidným svědomím dal taky 9/10 protože ty hrobky mají opravdu zajímavá puzzle, ale klidně by těch hrobek mohlo být víc. Jinak ač jsem sběratel a mám sebrané skoro všechno, tak nemám upgradované některé zbraně a některé nemám ani odemknuté, jako poslední luk a útočnou pušku, změn mohli dát klidně víc hlavně co se týče zbraní, klidně exotika jako bolaso, bumerang, foukačku atd. to bych si přál v dalším díle

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit