Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak již také hraji za 235 korun. Ještě že zde na Ukrajině máme tak levné hry! Ten download manager a Windows Store celkově jsou ovšem katastrofa, to si řekněme upřímně.
    • Tak akce už ale neplati, ze? Včera večer jsem to zkoušel a už tam byla cena přes 200 hřiven.
      • Spades
        Hřivna je míň jak koruna, takže to tak odpovídá
        • hřivna určitě není míň jak koruna
          • Lukyz
            1 ukrajinská hřivna = 0,969194958 českých korun
            • Jj mas pravdu, Ted jsem si to overoval, ale moje předchozí otázka zůstává - zkoušel to někdo uspesne dnes, aby potvrdil, ze to ma cenu ještě večer zkusit?
        • Tak to je asi fail z my strany, ja si někde včera našel prepocet 1hrivna=4 Kč a dal jsem po tom nepatral. Zkoušel to někdo dnes - je to ještě aktuální?
  • Nixxes dělaj vždycky dobrou konverzi, viz Deus Ex: HR a další věci od Square Enix
    • Lukyz
      Nixxes dělali spoustu portů od Legacy of Kain přes "prostřední" Tomb Raidery po Hitman Absolution a posledního Thiefa a víceméně vždy na výbornou.
  • prx1200
    Mám na GTX 970 odehranou zatím jen hodinku, vše mám na max pro full HD a jelo to naprosto bez problémů.
    A super článek, díky.
    • Odulin
      No čoveče bacha až vyležeš na otevřenější prostranství, tak by mohl přijít VRAM cuking (jako mě s 970tkou). Snižení textur na High to vyřešilo.
      • nightborne
        Hmm, takový ty "loadovací" záseky, myslíš? Ty u mě vyřešilo smazání hry a reinstall na SSDčko, z mechanickýho disku to bylo později ve hře téměř nehratelný.
      • Asi tak.
        • nejlepší je testovat výkon v cutscénách, ty žerou nejvíc
  • P.Olejníkovi díky! Jak už tu padlo, tohle by se mohlo stát dobrý železným zvykem na Games.cz, věnovat se v maximální míře i vyšlým PC portům. Super práce, díky za článek, rád čtu, že nového TR v portu opět nezprasili, tak teď už jen nějaká přiznívá cena mimo šedivý trh a bude to fajn :)
    • Zagro
      Souhlas, jen šedivý může být tvůj děda, ale trh ne, ten může být jen šedý *3*
    • Olejník má ban, odvážil se zmínit že ho cenzor smazal *1* *1*
  • Původně jsem uvažoval o Xbox 360 verzi, když to byl excelentní port, nakonec jsem vzal za těch 240 Kč Windows Store verzi, tak snad to rozjedu.
  • presiel som, framrate si poletuje nechutne od 30 do 50 a prave tie prepady citit, mne osobne sa viacej pacil predosli tomb.., tu je jemne posahane ovladanie pre klavesnicu+mys, lara obcas neposlucha, casto sa zasekne..atd
  • Nevite nekdo jak je to s prodanim pouzite hry? Rise of the Tomb Raider, ale asi jenom v pripade ze po dohrani to dale prodam. Planuji koupit krabicovou verzi, ma s tim nekdo zkusenosti? Diky.
    • Ak ma ta krabicova verzia byt PC verzia, tak predat mozes akurat tak samotnu krabicu za povedzme 2 eura
    • no a co ti neni jasny ? Pokud potrebujes navod:
      1. koupis hru
      2. dohrajes hru
      3. prodas hru

      pokud potrebujes poradit podrobneji, napis na: info@zemanmilos.cz
  • Gamepad je prostě sympatičtější. A obzvláště u filmových zážitků jako je např. The Order:1886 *4*
    • Ve filmech vypadají všichni bossové stejně?
      • většinou ano, často nosí drahý černý oblek, kravatu, jsou upravení, sportovní postavy, v naprosté většine je to můž ve středních letech a běloch, bossové od mafie pak mají povolené i barevné obleky, případně fousy či zlodušský knír, pokud je to navíc boss od nakromafie, připouští se aby vypadal zpustle, protože drogy

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit