Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • řeší dabing a vše kolem ale ne hru a gameplay samotnej, koho zajímá např dabing známých osobností v ME Andromeda ..... nejlepší dabing co tak asi znám Soul Reaver
    • Když zapojíš mozek, tak zjistíš že to je pouze jedno z mnoha videí, kde každé řeší jiné záležitosti. Nezajímá tě dabing, tak nekoukej na video kde popisují tvorbu dabingu *6*
    • Jenže tohle je středověká detektivka, forma vyprávění hraje velmi důležitou roli.
  • Desítky hodin práce? Spíš tisíce hodin, a hromada hodin přesčasů.
    Jinak už jsem se vsadil o 2000,- kdy hra vyjde, tipnul jsem to na 15.9. a kámoš na 5.10.
    Na jaký datum by jste vsadily vy??
    • Fordzy
      Optimální by byl Únor 2018. Počítám, že to stihnou tak do konce roku, ale jít proti velkým značkám by byla sebevražda, tak to odloží.
    • 15.9.2020 *1* open beta navic *3*
    • Můj odhad? Nejdřív 2018.
    • frag.ment
      Až Vávra dosáhne důchodového věku.
    • 2018-2019
  • flash789
    jako vypada to opravdu pekne, ale porad si nemuzu zbavit pocitu ze to bude nuda...kazdopadne drzim palce..

    PS: Dan tu anglictinu zvlada cim dal tim lip *3*
    • tohle nemůže být nuda už tím settingem. Doporučuju si přečíst Vondruškovu Husitskou epopej, alespoň první knihu, až víš do čeho jdes. (odehrává se v době Václava IV). Krásná grafika zachycující tu dobu, přizvaní historici, hrady, kostely. Pravděpodobně solidní příběh.
      • Inquisitor
        Jo to se čte jedna báseň, zatim mám přečtený všechny a netrpělivě čekám na další. Čekání si krátím čtením Přemyslovské epopeje. Jsou to slušný bichle, ale Vondruška píše velice čtivě, takže to člověk přelouská jako nic :)
      • flash789
        tak samozrejme exkurze do dob husitu to urcite bude dobra, o tom nepochybuju, me spis jde o samotnou hratelnost..pusobi to strasne suse..
        • Veskoslav
          Protože tam nepobíhají emaři se zbraněmi velikosti dopravních značek a za miliardy výbuchů nezabíjí bosse velikosti planety?
          • a nenaskakujou cislicka nad hlavama a neni tam za kazdym rohem schovanej aspon jeden pokemon, to je ta prava nesucha originalita
          • Presne tak. Jeste tam musi byt spousta achievementu a premium vybava za stovky euro v ingame shopu. Pak to bude 10/10.
  • Fresh horse!
  • jetkeyz
    Jen doufám, že to rozběhám.
  • 4h cutscén? Nebo 4h doiny dialogů, kde na sebe dvě postavy nehybně koukají a čtou repliky? Docela zásadní rozdím mi, že to Vávra trošku zaměňuje :-D
    • Fordzy
      Spíš ty máš problém s ušima. Cutscény a normální dialogové scény jsou velký rozdíl a Vávra mluví předně o cutscénách.
  • hlavne aby ty cut sceny sly rychle preskocit
    • Já teda nevím jak ostatní, ale pro mě jsou cut scény příjemné doplnění hry. Člověka to více vtáhne do příběhu a vybuduje si určitý vztah k postavám. Na nějaké mlácení a bezhlavé odklikávání úkolů si mohu zahrát spoustu MMORPG her, kde příběh je většinou pár řádků textu, aby se neřeklo.
      • no ja zase radsi hry hraju, kdyz se chci koukat na film jdu do kina. cut scenu jsem ochoten pretrpet pouze pokud je to jinak nenahraditelny spojovaci clanek deje mezi odlisnou casti hry. A preskocitelna MUSI BYT KAZDOPADNE protoze pri opetovnem hrani fakt nechci hodiny stravit cumeni na neco co jsem videl Xkrat
  • Jack1947
    Co český dubbing ? bo vlastně ehm... není potřeba a i bez titulek prosím *4*
    • Zdejší knedložrouti přeci žádný dabing nepotřebu-jí.Raději anglický,aby hru skazili všem lidem(nejen čechům),kteří by si rádi zahráli hru trochu autentičtěji.
      • češy evydentně stejně neumý čezky, takše nemá cenu ze ani obtěžovat s nějakou autentičnoztí, ty lide....
        • Kam tím směřuješ vtipálku,ten můj jeden překlep?A příště to stačí napsat normálně a né dělat ze sebe ještě věršího retardíka,než jsi.
  • To snad neni mozny.
    Udelejte si vlastni hru prosim!
    Garantuju Vam ze bude do tydne nejprodavanejsi na steamu, coz znamena, ze se budete do konce zivota valet kde budete chtit!
    • dejte mi miliony od danovych poplatníku a udelám hru jakou jste ješte nevideli!
  • TheGGG
    ale jo, vyjde na to GoT mod a je to hratelný... křižáky předělat na lannistery, husity na starky, žižku na jona a bude to dobrá pařba... *3*
    • Hlavne tam budou zachody a stropy v hradech nebudou rovny, to me vzdycky kazilo zazitek z hrani.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit