Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trávníček a Valerie Zawadská.
    • ... a Marcel Vašinka.

      https://www.youtube.com/watch?v=HeYLmo8JgwI
    • na chlapy nejsem vubec, radsi Stanislavu Jachnickou *5*
  • Brian DIVE Blessed *14*
  • Hezky kluci, je to hezky. Tak jeste aby vam to fungovalo i mezi cut scenama, to je totiz pro hrace mnohem dulezitejsi. Tedy alespon pro mne. *3*
  • Mexičan nic jsi ještě nehrál,ale kritizovat umíš !!!! Takové osly miluji ...
  • nocs
    Všechno je sice moc pěkný, ale už by to chtělo nějaké datum.
    • Pan_Klobouk
      Ale ta hra ma datum. Na Kickstarteru stale sviti release date: Q4, 2015 ;)
    • Já osobně radši počkám do Vánoc, když to bude kvalitní, než dostat nedodělanou hru.
      • Mart9
        *1* Ty děláš, jak kdyby to mělo vyjít dřív a do Vánoc seš ochoten počkat. Jenže ono to bude nejdřív o těch Vánocích, ale velmi pravděpodobně po nich během příštího roku.
        • jamar28
          Já jsem po Andromedě fakt rád, že na ně nikdo netlačí s datem vydání. Raději si zahraju skvělou a vyladěnou hru za rok, než nedodělek plný chyb dnes.
        • Klid, o nepsal o konkrétních Vánocích… *1*
    • není kam spěchat
  • Žabomyší války o kvalitě české herecké scény? Na webu, kam chodí obdivovatelé Adama Sanderse? No to ani omylem...
    • Rejsek
      Já obdivuji zásadně jen Arnolda Ševardnadzeho *5*
      • Stejně je to divný, jmenuje se SchwarzeNegger -> "černý negr" a přitom je bílej jak bílááá jawa 250... *7*
        • SchwarzeNegger znamení černý oráč ty negře *7*
    • Adam Sanders co hrál Zoltana kadetníka?
  • nevim, proc porad nekteri jednotlivci resi, at je to nadabovane cesky pro autenticnost apod. Jak uz k tomuto tematu nekdo dodaval, mit to autenticke, tak polovine veci prd rozumime s dnesni moderni cestinou ;-) dale druha vec je, ze dalsi cesky dabbing by neco stal. Ano proc ne, jsou hry s ceskym dabingem. Ale na tom to nestoji. Nas trh je podstatne mensi nez dalsi trhy, kde se to bude prodavat a kupujici budou urcite z X dalsich zemi. Proto anglictina. Nemam s tim problem. Sam kdyz jsem se kdysi pokousel cist starsi texty a to opravdu ne ze stredoveku, ale uz treba z RU nebo pocatku 20. st, necetlo se mi to uplne dobre. Stejne tak i na poslech by to bylo obtiznejsi. Takze za me, chapu anglictinu, nemam s tim problem a at je vse kvalitni. Neustale odkladani je sice otravne, ale radsi at to odkladaji a vydaji v kvalitnim stavu a nedopada to jako spousta dnesnich her, kdy po vydani prichazi jeden patch za druhym. Rad si pockam a do te doby je spousta veci, jak se zabavit a to nejen herne :-)
    • Paulcz
      Copak angličtina bude dobová?

      A protiargumenty ani moc neexistují, občas někdo plácne blbosti typu malý trh nebo pochybnosti o provedení dabingu a pak to všichni opakují atd. Podstata proč to mít u takové hry je snad jasná, navíc se k tomu i Dan Vávra několikrát vyjádřil. Já doufám, že příjemně překvapí.
  • Jako, kdyby hlavni postavu nadaboval Alexej Pysko, vubec bych se nezlobil :-) Podle me nejlepsi daber
  • Co takhle udělat kickstarter na český dabing, když má někdo potřebu to pořád řešit. Fakt moc nechápu.
  • Jediné co mě zajímá,kdy!
    • Jestli se nic nezměnilo, tak 2036
      • frag.ment
        Pokud mé zdroje nelžou, tak až po HalfLife3.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit