Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Doporucuju jen pro lidi s pocitacem od NASA nebo jine vyzkumne organizace. Pokud ovsem chcete hrat multiplayer se stabilnimi 60 FPS budete si muset postavit stroj casu prinest si PC z budoucnosti.
    • frag.ment
      S tím počítačem z NASA už je to fakt trapná hláška hodná loFASA :-D
  • ok tak ja ji zitra smazu ;)
  • no nevim mam tu hru uz nejakou dobu a porad me udivujou jeji brutalni naroky ackoliv ta hra na to ani zdaleka nevypada BF3 hraju na ultra s 68FPS tady hraju na HIGH a mam tak 35FPS je to nejaky cely divoky
    • rancor1223
      Jak v čem. Částicový efekty má BF3 jednoznačně lepší. Pak samozřejmě mapy jsou detailnější, je tam víc poházenýho bordelu, beden atp. ale to je logický, nemuseli dělat desítky kilometrů map. Arma III má lepší modely postav, techniky, zbraní a těchhle věcí. A detaily na dálku maj líp zvládnutý a scenerie obecně. Ale taky se to všechno projevuje na náročnosti, že?
    • na optimalizaci se moc nekoukalo, to by měli začít pořádně dodělávat až v Beta verzi, jinak srovnání s BF3 rozhodně není na místě už jen rozlohou map nebo počtem objektů na mapě ;)
      • nevím o čem mluvíš, hrál jsem nekolik bet, treba starcraftu, diabla, dawn of war 2, coh 2 a to je prakticky jako hotova hra. pokud neni optimalizovana beta, nebude ani plná hra
        • walltar
          Já sem třeba hrál betu Guild Wars 2 a tam byl dost propastný rozdíl od začátku do konce bety co se fps týče. Když začínala sem měl kolem 25-30FPS a ke konci kolem 120FPS

          Ono je to jak u které bety ...
        • http://25.media.tumblr.com/tumblr_llh9ju35Lh1qf10xso1_400.jpg
    • walltar
      Tak mě arma připadá celkem o dost lepší, než BF3 jak po stránce grafické, tak po stránce grafiky ... s FPS taky nemám problém, na high kolem 70FPS. Doufám, že ale ještě trošku zaoptimalizují ... rád bych tam těch 60FPS na ultru viděl.
    • Ta hra totiz vypada lip nez BF3.
      • Sice nejsem fanda BF3, ale ten je graficky přecijen úplně jiná liga než Arma
        • Ale ten prostor, počasí (čas), fyzika ....
          • Třeba takový War Thunder má mnohem větší mapy, lepší grafiku, propracovanější fyziku a všechno a borcům se to podařilo udělat tak, že i na mojí 5 let staré šunce to valím skoro na plné detaily
            • Veskoslav
              Prosím ne. Když už chceš něco takové "tvrdit", tak to tvrď někde, kde k těmto hrám nemají lidé přístup a nemůžou srovnávat.....
            • LOL ted jsi me fakt pobavil :D
      • zalezi na co koukate
  • Kdyby to byla skutečná beta, a za normalni cenu a ne jako kickstartr, tak proč ne? Ale obávam se žo oni to mají posunuté a beta je u nich alfa a plná hra je beta.

    jinak ted jsem kouknul cenu na steamu a je to lidovych 25€ a k tomu pristup i do plne verze, to by se i oplatilo.
  • No nevim, predem bych jim nedal asi ani korunu, kdyz vidim jak to dneska delaj. Je jedno jestli je to bohemka, radsi si pockám.
    • Prave proto ze je to Bohemka - bude to jako dycky, mozna za dva az tri roky to bude ve stavu, kdy se to bude dat i hrat. A v ty dobe si to koupis za kilo.
  • 15k3
    "Arma 3 beta zítra vstoupí do bety"
    Tak proč ne? *8*
    • 15k3
      To je snad poprvé co je můj komentář hodnocený kladně... *8*
      • 15k3
        Já jen, že pokud mi dáváte mínus, tak to znamená, že se mnou ještě více souhlasíte a těch příspěvků jsem měl více. Pokud bych byl v plusu, znamená to, že ten příspěvek je jen jeden. *15*
    • sleepless
      Aj, opraveno. Sry.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit