Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já A3 nepotřebuju hrát. Vidím to v pohybu, vidím AI. Ve hře bych viděl to samé. Sami vývojáři říkají, že se v AI nic nezměnilo, pouze ořezali množství objektů, které AI skenuje. A2 je prostě zatím mnohem lepší pro mě. O HW nárocích hry nic neříkám. A ano, po 13 letech se sérií opravdu vím o čem mluvím.
  • Do teď byla Alpha ZADARMO, mohl sis jí vyzkoušet. Kdybys zahrál, tak bys věděl, že AI je mnohem lepší, možnosti pohybu mnohem lepší a samotný pohyb plynulejší a méně trhanější než v A2 (konečně se dá ostřelovat) a letadla ještě v Betě nejsou. Ach jo, chvíli jsem si myslel, že víš o čem mluvíš, nebo že sis udělal názor na základně vlastních zkušeností, ale akorát házíš špínu. Ještě řekni, že Arma 3 potřebuje NASA počítač, to je taky oblíbenej (a zoufalej) argument všech nenávistnejch diskuzí (mám 4 roky starej komp kterej ani ve své době nebyl high-end a i přes lepší grafiku me jede trojka líp než dvojka)
  • Jo a taky mi vadí, jak hra hrozně zrychlila a ty animace mi více vyhovují v A2.
  • Nehraju. Když jsem viděl rozbory chování AI a staré známé problémy na fórech, tak jsem se rozhodl, že ještě tak rok, dva počkám. Zůstanu u A2, která už má porod za sebou...
  • Ja moc dobre vim kde ma Arma rezervy nebo primo problemy a nemyslim si ze bych byl nejakej fanatickej propagator jen kdyz ctu ty blbosti co tady spousta lidi pise tak mi to proste neda to neuvest trochu na pravou miru.
  • Prosím tě Drasťo, ty už jsi z Army natolik vymaštěný, že kdyby jsi měl v krabici od hry místo DVDčka pomočené lejno, tak pořád si s tím budeš hrát a všude na netu fanaticky propagovat, jak je to super... Už jsi známá firma
  • Ja to hraju a prijde mi to naopak cim dal tim lepsi. Proti alfe to zase kousek poskocilo dopredu.
  • Nemůžu si pomoct, ale ani beta verze za zvýhodněnou cenu mě zatím nepřesvědčila. od prvních prezentací to vypadá hůř a hůř. Zatím si ještě počkám na finální produkt. Kluci už mají přece jenom pohnutou reputaci.
  • At se klidne na letovej model ToH vykaslou (i kdyz hajzlove slibovali) ale pevne doufam ze neco udelaj s letadlama protoze ty jsou skoro nepouzitelny.
  • Pročetl jsem a chápu, že metalcraze štve, že A3 není VBS ani že všechny vychytávky z ACE nejsou v A3 už od základu, ale od toho ty mody jsou. Medic system vyváženej není, ale protože FAKy byly představeny asi předevčírem, předpokládám, že se budou ještě ladit. O ToH FM se mluvilo na E3 a pokud by při létání opravdu ubíral cca 10 FPS, spoustu lidí včetně mě by si ho radši odpustilo. Na mém 4 roky starém železe se A3 hýbe překvapivě dobře, 10 FPS bych ale citelně poznal. Nikde jsem se ale nedočetl o porušených slibech. PS, hraješ A3?
  • calwin
    podľa mňa to bola férová ponuka ... ty podporíš vývoj a máš zvýhodnenú cenu... nemusel by si dostať nič a vo výsledku nikto ťa nenútil platiť... ja neviem prečo si niektorí z vás zvykajú že dostanú všetko zadarmo... skôr si myslím že to bude s odstupom času už len horšie a horšie...
  • Jo a těch targetů na CIT se už přesunulo, že už to nejde ani brát vážně. Nekonečné odkládání a nakonec skutek utek, protože priority jsou DayZ a A3.
  • Naopak, stěžují si veteráni (dlouholetí debuggeři z komunity), kteří nešťastně přihlížejí, jak se kdysi simulace mění ve více mainstreamovou záležitost. Doporučuju navštívit fóra.
  • Super odpoved, kolem tehle hry panuje naprosta nesoudnost, mam take rad kdyz se cesi nekde proslavi ale tohle, to pardon.
  • No delat nekomu testera a jeste za to platit aby nakonec vydali stejne zabugovanej zmetek jako minule, kterej minimalne rok opravovali za penize kupujicich - naaaasrat a rozmazat soudruzi.Drzost dnesnich vyvojaru her je naprosto bezmezna.
  • Jak říkám, pročti ten link, co jsem postoval. Je tam toho hodně a vyvíjí se to. Metalcraze má evidentně hodně co říci.
  • Fórum si čtu pravidelně, proto jsi mě zarazil, protože jsem žádnej porušenej slib nezaznamenal... snad jen nejisota ohledně ToH flight modelu. Weight system implementovanej je... moc vyladěnej není a nikdy se mi nepodařilo se přetížit (jako třeba v ACE2, neslavná kombinace DMR+Javelin), ale to už je snad jen záležitost konfigů. Jaké další "porušené" sliby jsem přehlídl?
  • Dlouholetý člen komunity jsem a 90% procent lidí co si na fórech stěžuje jsou nováčci. Na CIT koukám - nejvíc upvotované issues target na 1.63. Při běžným hraní jsem narazil akorát na problémy s netkódem, jinak během SP zatím OK (až na pár bugů po včerejším launchi Bety *3* ). Mody jako ACE jsou výborný, o tom žádná.
  • Pro mě je důležité, že já a dlouholetí členové komunity s dost velkou znalostí hry a jejích problémů z ní nadšení nejsou. Je pro mě také důležité, že bugy AI, které na trackeru visí 4 roky a mají nejvíce hlasů ze všech nejsou stále ani načnuté, zatímco módy už je dávno opravily...
  • Pročti si fórum, ale třeba nosnost vojáků byla jedním z hlavních prvků a teď je pryč.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit