Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nemůžu si pomoct, ale ani beta verze za zvýhodněnou cenu mě zatím nepřesvědčila. od prvních prezentací to vypadá hůř a hůř. Zatím si ještě počkám na finální produkt. Kluci už mají přece jenom pohnutou reputaci.
    • Ja to hraju a prijde mi to naopak cim dal tim lepsi. Proti alfe to zase kousek poskocilo dopredu.
      • Prosím tě Drasťo, ty už jsi z Army natolik vymaštěný, že kdyby jsi měl v krabici od hry místo DVDčka pomočené lejno, tak pořád si s tím budeš hrát a všude na netu fanaticky propagovat, jak je to super... Už jsi známá firma
        • Ja moc dobre vim kde ma Arma rezervy nebo primo problemy a nemyslim si ze bych byl nejakej fanatickej propagator jen kdyz ctu ty blbosti co tady spousta lidi pise tak mi to proste neda to neuvest trochu na pravou miru.
  • No delat nekomu testera a jeste za to platit aby nakonec vydali stejne zabugovanej zmetek jako minule, kterej minimalne rok opravovali za penize kupujicich - naaaasrat a rozmazat soudruzi.Drzost dnesnich vyvojaru her je naprosto bezmezna.
    • calwin
      podľa mňa to bola férová ponuka ... ty podporíš vývoj a máš zvýhodnenú cenu... nemusel by si dostať nič a vo výsledku nikto ťa nenútil platiť... ja neviem prečo si niektorí z vás zvykajú že dostanú všetko zadarmo... skôr si myslím že to bude s odstupom času už len horšie a horšie...
  • Hmm ... ciste po zkusenostech se vsemi predchudci ... jde to aspon spustit? A vytuhne to po 10 nebo 30% odehrany hry? Pripadne se 80t tank zasekne o 10cm obrubnik?

    Ne ze by flashpointy a dalsi byly spatny, ale rek bych, ze na nakup jsou jeste tak 2 roky cas. Pak to mozna pujde i hrat.
  • COD je mnohem lepsi milionkrat lepsi nez tahle ptakovina!!!!
    • Tilwaen
      Přímo trilionkrát, netroškařme! *15*

      Ale ne, na trola to bylo dost slabé, snaž se víc.
    • COD je trapná arkádovka pro děti, tohle je simulátor. Takže se vůbec nedivím, že se vám to nelíbí, protože tohle je na vás moc složité a těžké.
    • jj COD je daleko lepší, mamka mi koupí ten nový díl a už mám nachystané omluvenky do školy abych to mohl pařit furt!!!! pařbě sdar!
      • Arma fanboys jsou tak dementní, že nepochopili ironii a dávají ti mínuska, lol
  • Arma je nejlepší hra na světě
  • celoush
    Ještě se sluší dodat, že Lite verze alfy by měla také končit.
  • Problém u multiplayeru ARMY II je že je tam milion serverů a na každym max 3 lidi. kdyby se ti pitomci scukli na míň serverů bylo by to lepší. Hodně lidí taky hraje různý mutace DAYZ nebo wastelandu, a armu jako takovou přitom nikdy nehráli. Ano DAYZ je super já vim taky to hraju, ale klasickej mulťák u ARMY je taky dost dobrej a na některejch serverech jedou celkem vychytaný modifikace. Hrál sem jednu co se menovala VODKA nebo tak něco, a byla to pecka.
  • frag.ment
    Mám pocit, že zaměstnanci BIS sedí u této diskuze a poctivě mínuskují komentáře, které nejsou pozitivní, jinak si ten počet mínusek nedovedu vysvětlit.
    • Jednodušší je klikat na "nelíbí", než vymášlet nějaký argument *5*
    • To nejsou BIS, to jen Arma má komunitu plnou fanatiků, dokonce všichni na sebe mají telefon, ten používají jen na to, aby se vzájemně upozornili, ve kterých diskusích se o Arme mluví ve špatném světle... Vlastně stačí, aby komentář v sobě neměl frázi o tom, že Arma je nejlepší hra všech dob a už si volají, aby mohli zvrátit karmu a změnit průbeh budoucnosti! Divím se, že ti ještě nikdo nenapsal, ať se vrátíš k CoD!
      • Super odpoved, kolem tehle hry panuje naprosta nesoudnost, mam take rad kdyz se cesi nekde proslavi ale tohle, to pardon.
  • škoda že tohle bude v multiplayeru mrtvá hra, možna prvni dny po vydani tam budou lidi ale pak už ne. Budoucnost hraní je totiž v multiplayeru tak k čemu se serou vubec s nejakou kampaní. A prezentaci a marketing maji taky na nulové urovni.
    • to je jednoduche, pokud to bude dobra hra tak ji bude hrat spousta lidi, pokud ne tak ji nebude hrat nikdo
    • ArmA bude v Multiplayeru mrtva hra? Vazne?
      • calwin
        bohužiaľ má pravdu... dnes keď zapnem MP na ARMA 2 tak tam neni takmer nikto... hlavne že na prachsprostom dayz je x tisícov ľudí...
        • Az tak mrtvy se mi to teda nezda...

          http://arma2.swec.se/server/list?country=&filter_dayz=1&mquery=&nquery=&page=1&state_playing=1
          • calwin
            hej... a ukazuješ mi tu servery na wasteland mód čo má od army 2 zasa ďaleko... ale faktom ostáva že normálnu armu ti nikto nehrá a nejakú hrajúcu komunitu by si dnes hladal horko ťažko...
            • Ja fakt nevim co si pod takovou armou 2 predstavujes... pro mne je arma 2 i DayZ.
          • Jojo zlaty wasteland. Velkolepa hra, bohuzel ji jeste hodne lidi neobjevilo..
      • kdo dneska hraje dvojku? slyšel jsem že nikdo (par fanoušku se nepočíta)
        • taky je to 4 roky stará hra.. v A3 je plno hráčů, jediný co mi vadí je že všichni (90%) hrajou COOPy a wasteland mod
  • Musím uznat, že tech 10 lidi, co na tom pracuji, tak to celkem zvladaji. Skoda, ze 90% týmu bylo preveleno na DayZ, mohla to bejt super hra.
    • naopak, vyvoj DayZ je dost vlaznej - prakticky co za celou dobu spachali je upravena mapa a par assetu - od D.H. uslysis jen proc nejde to a to a zbytek je o tom jak se bavi u Prison Architect, KSP a SS 13 *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit