Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Skoda, FEZ byl paradni - hratelnost, hudba i grafika, a po dlouhe dobe jsem musel vzit do ruky papir a tuzku *4*
  • Vyhrali jsme! *5*
    • Ano, hov*da vyhrála. CG
      • Phile?! *15*
      • Jedine hov*da v tomto spore su Blow a Fish a zasluzia si vsetko co o nich bolo povedane. Hlavne Fish je strasna primadona co uz kazdy kto videl Indie Movie pochopil.
  • Dřív mě moc nezajímal, ale tohle mě zaujalo http://youtu.be/RMPIcV6zsPw
  • FEZ byl jako hra hodně špatnej a jako "zážitek" taky nic moc, Fish byl namyšlenec.

    Žádná škoda.
    • To, ze ti zanr neni blizky neznamena, ze je spatna samotna hra. Me FEZ maximalne fascinoval... kubicka plosinovka a logicke hricky k tomu? Dit to je nadhera i pro nejmensi!

      Osobne sem fanda plosinovek, rozhodne se radi mezi me soucasne oblibene jako je "Terraria" "Cortex Command" "Trine" taky sem hral nespocet plosinovek v detstvi, ale do ted si nemuzu vzpomenout na jednu zasadni... byl to jakejsi kocour jako pirat, a byla to hezka, malebna, grafika. Pokud si nahodou nekdo vzpomene, tak by mi to mohl napsat? Dik.
      • FEZ je dobrá plošinovka?

        Rád bych ti tedy doporučil Sky Island. Je to flash hra, co vyšla dávno před FEZem, je zadarmo a má všechno, co FEZ nemá. Nepřátele, obtížnost, výzvu a další takovéty věci, co dělají hry hrami. A taky tam můžeš otáčet obraz po 90 stupních.

        Nebo je příliš málo kostičkovej pro tebe?
        • ucho
          neměl bys zapomínat na to, že bez FEZu by Sky Island patrně nikdy nevznikl...
        • Za tip dik, ale mel by jsi neco delat s tim sarkazmem. Muze to hodne lidi nastvat/odpuzovat.
          Jinac pro poradek: FEZ beru jako dobrou a pro me zabavnou oddechovku. Osobne nemam rad, kdyz se hra snazi byt co nejvice "hardcore", protoze tim uz zacne casto postradat hravost. Plati to pro vsechny zanry si myslim. Nejlepe se to da poznat dneska v multiplayeru, kde narazite na hrace co hraje hru cca 8hod denne a proste na neho nikdy mit nebudete, i kdyby jste byl sebelepsi "lovec". Ten hrac pozna kazdej pixel, spawn, casove prodlevy na mape. Hra v ten moment prestane byt zabavnou, zacne byt frustrujici. (Priklad: kdysi sem hral Unreal Tournament s 150-200% rychlosti a AI myslim na stupnici nekde treti od nejtezsiho. Obtiznost proto, protoze uz to vubec nebylo fer. (minigun te na dve tri kulky sejmul, a Je nikoliv))
          Myslim si, ze pro oba hrace... jeden proto, ze porad prohrava a druhej, ze ho nekdo zabil. Samotny "geroj" to ma o poznani jeste horsi... protoze se snazi drzet krok se spickou, coz neni nic zadarmo. Byt prvni, je jako tvuj kriz. Tim jen narazim na to, ze "hardcore" hraci jsou vetsinou "agresivnejsi"... je to jen sama nadavka, narazka, kamikaze, podrazy v samotne hre. Vse jen z jedineho duvodu: "byt nejlepsi, nebo jeden z nejlepsich". No na kazdeho dojde, i ve hrach vas vzdy porazi ten lepsi. Snad pochopis proc sem tenhle dlouhy, a nudny, text napsal. Jeste jednou, dik za TIP, peace.
          • Hraní na sílu, postrádá smysl už v principu. No pořád ještě lze rozlišovat mezi "hodně hardcore" a "už powerplay". Ono je to pak taková divná setrvačnost, něco jako sport a profesionální "sport". Dobře je to vidět třeba na rozdílu, mezi rough-like Rpg a Diablem, už to není ono. *3* Nesouvisí to s hrubozrnností hry alelébrž hravostí samou.
          • *8*

            Přidání nepřátel nebo důsledků pro nezvládnutí skoku do FEZu by z toho udělalo hardcore hru? Sakra, to aj takovej Mario na easy musí být ultra hardcore, když se tam třeba dá spadnou do díry a hráč musí začínat od checkpointu.
      • Ronox
        Nebyl to Claw? http://www.mobygames.com/images/shots/l/5279-claw-windows-screenshot-claws.gif
        • AAA Dikes! A ja uz pomalu psal do Googlu "kocour v botach". :-D Vzdycky sem si to chtel zahrat v plny verzi, konecne mam moznost. :-) Dik
        • Páni, Claw. O tom jsem už dlouho neslyšel. Jako malej jsem měl plnou verzi z Gamestaru a hrál jsem to pořád dokola. Asi to zkusím někde sehnat. Díky za připomenutí *4*
  • Braid je paradni hra. FEZ jsem nehral a na zaklade uvadenych HW poazdavku si jeste nejakou dobu nezahraji. Tim cela vec kolem techto dvou jmen pro me konci. Ega vyvojaru a novinaru me nezajimaji, co me zajima jsou hry.
  • Vazne skoda, ze nas pissalkove pripravili o pokracovani zabavne a originalni hry.
    • Ve slově pisálek se píše jedno S, takhle to vypadá, že si chtěl udělat ten trapnej fórek se slovem piss, k tomu by ses ale určitě nesnížil
      • Ale to je jen Maser, stejnej "vtip" tu dělá už víc než rok... Stačí si přečíst text a vím, kdo je autorem.
    • Robotron3
      Tomu nevěřim. Kdyby tu hru chtěl udělat, tak ji udělá.
      • Ja nevim. Nemaji vsichni hrosi kuzi. A zrovna hry jsou odvetvi, ktere nenavisti primo preteka. Hraci nenavidi vydavatele. Vzdavatele nenavidi vyvojare. Pissalci nenavidi ctenare, hry, vydavatele, sami sebe. Hrac nenavidi hrace...se pak neni cemu divit, ze k takovym odchodum nedochazi casteji. Viz treba doktori z Bioware, kteri neunesli hate za konec ME3...
  • Tak v nekterych vecech je chapu. Microsoft nemeni pristup. Jen se snazi hasit to, co jim Sony natropila. Pokud jsem dobre pochopil, jedna se pouze o dev kit, nejedna se o schvalovaci proces Microsoftu. A tim nemyslim klasickej devkit... Zatim se mi to jevi tak, ze pumpuji prachy do vyvoje a snazi se to uhasit aspon v budoucnosti. Samotnymu mi to zatim pripadne jako populistickej krok, kterej kdo vi kam povede a je na hony vzdalenej dnesku (nebude se tak konat pri spusteni xboxone)...
    Sam nevim. Novinari by meli kolikrat brzdit, pac kdyz si ctu kolikrat clanky o hrach jako vyvojar, najivnejsi blbosti jsem nezral...
    To uz rovnou mohu verit Vavrovym blabolum a jsem popravde rad, ze dal nez sem se ty jeho clanky nedostali. Ten clovek se vyjadruje mnohem hur a je to pritom ceskej vyvojar.
  • Vcelku ho chápu, byl poslední přemýšlející vývojář, upřímný a vtipný. To banda anonymních hovad nepochopila. 
    • Díky za mínusy, tupé stádo negativistů!
      • Hipster pls
        • Ještě jednou uslyším slovo hipster a fakt se zbláznim. To, že nemám vypatlaný názor jako většina populace neznamená, že jsem hipster. Hipster se snaží být hipsterem, já jenom nejsem de**l. ROZDÍL!
          • Mám na to stejný názor jako Ty. Všichni kolem si hrají na velké znalce a "seriozní" publicisty, ale zachází leckdy až moc daleko. Ale myslím, že Fish se ještě vrátí. V Indie Game: The Movie nepřímo říkal, že vývoj her je pro něj celý život, možná, že teď bude dělat FEZ 2 potají, jeho strach chápu. Já vyvíjím hru už 2 roky, nejsem sic mediálně známý, ale i tak je na mě dost velký tlak (resp. ho na sebe také částečně vyvíjím sám) a to jsem, dá se říci, stále na začátku.
            Rozhodně fandím jakémukoliv indie vývojáři. Fish, Blow a všichni ostatní mají právo na soukromí, i když by měli počítat i s tímto...
      • ty seš v*l...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit