Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ronox
    Každej doopravdy úspěšnej člověk je svým způsobem blázen (http://youtu.be/8rwsuXHA7RA) .. Fishe i přes jeho "stav" mám rád. S tímhle taky souhlasím (http://i.imgur.com/lMfooAh.png) a chápu, že ten útok ze strany komunity musí být neúnosnej, ale pokud nemám hroší kůži, tak budu mít twitter celou dobu soukromej a pojedu si jen to svoje a přečtu si jen dojmy a recenze dílka, které udělám.
  • No to je toho. Silna emocionalita k umelcum proste patri. Stejne jako zavist a nenavist k tem neschopnym.
  • Pilgrim66
    BlowFish.

    Ten chlapek se chová jak já, když mi bylo 15. Plnej hormonů. Kvuli nějaký pitomý hádce, na kterou by většina lidí prostě hodila bobek zruší hru? Hmm....
  • filias
    Tak končí někdo kdo si myslí že je nějakým mesiášem, ale není schopen zkousnou fakt, že kdekdo napíše na internetu kdeco.

    Možná to bude znít hnusně, ale když ze sebe děláte a jste jakási celebrita, tak to buď nečtěte každý blábol, stáhněte se do ústraní (ale pak by mě zajímalo jak budete dělat marketing postavený na sobě) anebo jděte dělat něco jiného. (A mě osobně je trapně, že na tuto zprávu, která je mi vlastně úplně u zadnice reaguji)
  • Fish mi pripada tak trochu ako magor ale zasa asi je dost kreativny. Lenze osobne ho nepoznam a ani nepotrebujem, to co ma zaujima je jeho tvorba a FEZ je naozaj vyborny. To aky je moze tak trapit jeho obchodnych partnerov alebo milenku/priatelku/manzelku mne je to volne. Skor je fakt ze celosvetovo je tak 80-90% novinarov totalny odpad a zumpa. Ziadne podstane informacie, vecisnou len "sokujuce" hovadiny aby sa to predalo/citalo. Klasicka paradigma ked ste neschopny idete robit herca/umelca, ked ste este neschonejsi novinara a totalne neschopny idu do politky sa zacina menit. Dnes si uz mozu novinari s politkmi ruky podat.
  • x_ander
    Upřímně, dobře mu tak. Jako chápu, že toho musel zkousnout dost a dost, a ne každý to vydýchá, ale řekl si o to sám. Když jde s kůží na trh, musí počítat s tím, že se vždycky najdou blbci, kteří ho budou (často třeba i neoprávněně a nevybíravě) kritizovat. A dá se samozřejmě pochopit, že se brání.

    Ale v jeho případě, kdy jde o cholerického namyšleného egoistu, který pošle doprdele na tři doby každého, kdo si dovolí zapochybovat o jeho hře nebo o něm samém, to si o fu*king ze všech stran vyložené říká. A poslat tímhle stylem do háje novináře, kteří chtěli jeho vyjádření... no co víc říct. Vždycky to jde udělat slušně, nebo to prostě ignorovat a neodpovídat. Když to někdo v jakémkoliv oboru dotáhne na status jakési "celebrity", musí mít hroší kůži. A nebo se veřejnosti stranit a netweetovat neurvale o každé blbině.

    Nejsmutnější na tom je, že to odserou hráči, kteří se mohli dočkat další skvělé hry.
  • Malleth
    Marcus se pouští do kde koho a v tomto případě celkem oprávněně.
    • GlaDOS
      Blow a Fish neměli povinnost se ke spekulacím vyjadřovat. Jako kdyby Microsoft indie vývojářům sděloval své plány jako prvním.
      • Malleth
        Nejde o to jestli se vyjádřili nebo ne, ale o to jakým způsobem novináře odpálkovali.
        • GlaDOS
          Ty jsi četl jejich emailovou komunikaci s novináři? Já jen na Twitteru četl jejich názory, proč neodpovídali. A ty byly rozumné.
  • Kozy
    Solidní psychouš
  • Myslel som si to... dostal trošku pokoureničko od kritikov a bolo dokonáno... no... talentovaný je o tom zádna... kazdopádne talent na ukor ega...
    • Jak talentovaný?
      • dokáž to čo on a poviem ti že nieje talentovaný a že to dokáže každý, to že sa chova ako de*il nezapiera jeho talent.
        • Zase to ohrané "dokaž co on"? Když nic lepšího nemáš, tak se s tebou nemá cenu bavit.

          BTW co dokázal? 5 let se patlal s indie hrou a být nesnesitelnej na Twitteru? Fakt úspěch teda, kámo.
          • áno "dokaž co on" je sice otrepané ale stále to má svoje kúzlo, nezastávam sa ho ... to vobec kazdopádne pohol videoherným priemyslom ak chceš vediet ako pozri sa na steam, xbla, psn... to je čiastočne aj jeho práca dal nádej Indie scéne...
          • ucho
            kolik že vydělal miliónů? 10, 15, 20? :) to mi jako úspěch přijde slušný... i za těch pět let...
      • Tyvole, ta hra je boží. Nezapírejte kvalitu díla jen kvůli antipatiím k vývojáři.
  • Ví někdo kolik je Fishovi let? Nikde jsem to nebyl schopný vygooglovat, docela by mě to zajímalo..
    • ucho
      28-29.
      • Odhad nebo jsi to někde našel? Vím že na věku tolik nezáleží, ale mě to prostě zajímá, hlavně proto že on to tak nepřirozeně skrývá kolik mu je let.
        • ucho
          věrohodný odhad :) (samozřejmě s dedukcí, v Indie Game: The Movie prohlásil, že hry na tom Applu se svým tátou programovali v roce 1993. to je 20 let zpátky a v tu dobu musel být ještě malý děcko, protože to nezvládl sám... sice říkal, že chtěl ty hry dělat od 4 let, ale těžko říct, jaký rozestup byl k té realizaci hry, takže to je těch +- 8 let). jinak co jsem se koukal na googlu, tak mu odhadují tak nějak stejně. 30 mu podle mě ještě nebylo...).

          jeho věk se na 100 % musí pohybovat v rozmezí 25-29, takže bych si tipnul spíš těch 28-29.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit