Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Readiness under 1750 = Earth getting destroyed no matter which option you choose
    Readiness 1750 = Choose to control the Reapers and Earth will be destroyed.
    Readiness 1900 = Choose to destroy the Reaper and Earth will be slightly destroyed (people turning into ash and stuff)
    Readiness 2350 = Choose to control the Reapers and Earth will be saved.
    Readiness 2650 = Choose to destroy the Reapers and Earth will be saved.
    Readiness 2800 = A third possibility opens up 'Synthesis' saving all beings, I assume that includes the Reapers
    Readiness 4000 = Destroy Reapers while saving Anderson and Shepard 'lives'
    Readiness 5000 = Destroy Reapers without saving Anderson and Shepard 'lives.

    Takže multiplayer je přece jen potřeba pro ten nejromantičtější konec, protože bez něj je readiness rating 50% *11*
  • V případě destroy mně na konci vylezli ven Joker, EDI a Ashley. V případě control se jen otevřely dveře, nevylezl nikdo a hned konec videa. WTF?? Sílu flotily jsem měl téměř na max soudě podle toho spodního military baru (hodnotu si ale přesně nepamatuju, jen vím, že jsem udělal vše, co šlo a war assests jsem měl na všech dostupných systémech na 100%), chyběla mi jen Quarianská flotila, protože jsem upřednostnil Gethy a Tali hupsla ze skály.
  • ano prezit muze nicmene je tam spoustu nesmyslu spoustu postav se umi teleportovat ale to sou veci ktere by se mozna dali vysvetlit jenze to nejhorsi na tom je ze se nedozvis co se stalo i kdyz shepard prezije tak nevis co se stalo z posadkou nevis co se stalo z ostatnima rasama je pravda ze clovek z fantazii si treba konec muze domyslet tak jak mu to vyhovuje npr kdyz je znicis tak z reaperu na zemi ziskas techniku aby si vesmirem zas mohl cestovat dejme tomu takovej happy end nicmene nekdo na eurogameru mel naprosto skvelej komentar cela hra konci dovolim si citovat :P Štředozem... Mordor. Frodo vyšlapal na horu osudu a těžce váží zda prsten hodí ho pece. Mezitím se před Černou branou sjela armáda zahrnující dějově velmi důležité postavy... Aragorn, Gandalf, Hobiti... začíná velká mela s přesilou skřetů a tato armáda nemá vlastně šanci. Vše visí na Frodovi. Ten se nakonec odhodlává hází prsten ho ohně a.... ... střih. Titulky. Prsten je zničen. Frodo vyhrál. Děj končí.
  • Cilem reaperu je zkonvertovat maximum populace. Pocet jedincu jsem psal schvalne - zkonvertovat Zemi da reaperum nejvetsi praci, protoze je tam nejvice lidi - cim mene lidi se bude branit a stat hruzou, tim mene prace. Reaperi zvysoka kaslou na flotilu libovolne rasy - v podstate to naznacuji cele prvni dva dily - mysli si, ze jsou nepremozitelni.
    Reaperi bez N-ceho? Pockat na co?
    Asi v pulce hry se ma flotila uspesne Reaperum branila a vyhravala dulezite bitvy - to je info primo z War Room. Zase tak skvele na tom Reaperi i pres tu jejich aroganci nebyli.
    A mimochodem lidsky reaper byl hotovy mozna z 1/4 - jasne, ze byl zranitelny :-D.
  • God-of-War
    Shepard to přežil... zvolte Destroy Reapers a na konci uvidíte
  • ja si vysvetlujem osud normandy takto: ked shepard omdlel, a ta plosina ho vyniesla k sefovi reaperov tych par minut co spolu kecali mohlo byt kludne par hodin/dni/tyzdnov/mesiacov? Cize ostatny videli ze shepard sa nehlasi, reaperi utocia, krucifix nerobi nic , flotila je roztrhana na kusy, tak usudili ze shepard je mrtvy nepodarilo sa aktivovat krucifix tak zvolili takticky ustup zo zvyskami flotili do ineho systemu - ale bo proste len utekali kade lahsie od zeme, ked ich zasiahla ta vlna a znicila relay zariadenia. alebo to co sa udialo kludne moze byt v spin-offe - DLC :D
  • nechapem co sa komu nepaci an tom konci. je to originalne zakoncenie. snad ste si nemysleli ze takyto vojnovy konflikt skonci tak ze shepard na konci bude chlastat s garretom pifko na plazi v objati ashley a okolo budu behat mali sheparikovia a kricat s lodickou normany dady dady we love you :D iny ako destruktivny koniec som ani necakal a je to celkom logicke zakoncenie - namiesto znicenie vyspelich civilizacii ich odrezali od seba - tym sa zarucilo ze ked jedna civilizacia to prezenie z robotmi - gheti a podobne - tak druha ostane ako tak chranena - pretoze cesta ku dalsej civilizacii je bez relay nemozna-zdlhava. podla mna super koniec.
  • Mimo to, jsou Reapeři bez Ništěje doslova nezastavitelní. Jejich flotily decimují veškerý život ve vesmíru a ještě před tím vším byl jejich příchod byl nevyhnutelný - takže proč všechno to, když Reaperům stačilo počkat?
  • Jeden Human Reaper, která je ve své podobě velice zranitelný x tisíce Reaperů - něco smysl dává, ale stejně mi to postrádá veškerou logičnost.
    Lidstvo je rasa s největším potenciálem, ale nejsilnější galaktickou flotilu ovládají Turiané.
  • Ani ne. Kolektori by nemeli sanci s utokem na vice ras. Proste si vybrali lidi, stejne dobre to mohla byt libovolna jina rasa a zaceli stavet noveho Reapera (ostatne, nebylo to poprve). Treba proto, ze je lidi v galaxii nejvice ze vsech ras? Co je na tom tak nepochopitelneho? Navic by byl human reaper ve sve klasicke podobe skvely zastrasovaci nastroj pro nejpocetnejsi rasu galaxie. Sedi to.
    No nevim, mne to prave docela dava smysl, staci se jen zamyslet.
  • ten konec mi uplně zkazil dojem ze všech 3 dílů...doufám že aspon vydaj pár přídavků kde se vše řádně vysvětlí :)
  • Ale moc lidem nedochází, že nový konec naprosto boří všechno z ME2. Proč by kolektoři "sklízeli" lidi, proč by stavěli Human Reapera, proč....
  • To same v blede modrem. Reaperi jsou tu take ti dobri. Jejich znicenim take zabezpecujes nejistou budoucnost. Narozdil od tohoto byl konflikt anorganiku a organiku centrem deni ve vsech dilech - proc by to tak nemohlo i skoncit, ze? Konec je pribehove OK (ten puvodni by take nebyl spatny). Je jen naprosto odflaknuty a debilne provedeny. Konci ME2 nesaha ani po kotniky (provedenim).
  • Dal sis dobrou prezdivku, sedi ti. Presne jak to pises, je to nelogicke? Ne. Je to svinstvo? Ano. Je to zle (z naseho pohledu)? Ano. Atd.
    A ano, Protheani byli ve valce s mechanickymi bytostmi, ktere sami vytvorili - v dobe kdy zacali vyhravat prisli Reaperi. Radsi si zahraj hru, tohle vsechno bys po dohrati vedel (pokud by sis dal zalezet).
    Catalyst mluvil o prave kompletni synteze, kterou byl schopny zaridit pouze diky Crucible. Z jeho zkusenosti a podle lore vyplyva, ze chaos pri souziti organickeho a mechanickeho zivota syntezu neumoznoval, prave naopak, bud mohli prezit mechanicke nebo organicke bytosti. Sam je mechanicka bytost, tak o tom asi neco vi.
    Kdyz se nad tim zamyslis a opravdu jsi hral vsechny dily (a ne jen hlavni pribeh), smerovalo to k tomuto konci. Uz od zacatku byli Reaperi spis arogantni zmetci co "vi nejlip" nez zaporaci co chteji vsechny znicit. Kdyby to tak bylo, tak letaji castej nez kazdych 50k let. Samozrejme to mohlo byt lepsi, mohli jsme mit moznost porazit Reapery konvencne a vzit osud do svych rukou - treba pri sile 7000.
  • Taky vám dění kolem konců připomíná dění kolem zakončení seriálu Lost? Ten ukončili taky pěkně dementně.
  • I kdyby to byly tyto konce ale bylo by to vyvedeno stejně jako ty aktuální, tak by si lidi stěžovali :) ale zní to zajímavě a možná i více logicky.
  • Takovýhle vliv:
    http://www.ign.com/wikis/mass-effect-3/Endings
  • Pro zájemce o leaknutém konci: První napsaný konec hovořil o tom, že Reapeři sklízí organiky díky novému nepříteli, který je ještě strašlivější - Temné enrgii. O tom také pojednává celý Mass Effect 2, jelikož Reaprům docházel čas a tak díky unikátní stavbě lidského těla chtěli postavit Human Reapera, aby předešli rozšíření Temné energie a tím zničení celého vesmíru.

    Konce byly připravené dva:
    A - Reapeři nabídnou Shepardovi možnost, kdy obětuje celé lidstvo, aby zamezil rozšíření Temné energie a zachránil celý vesmír.

    B - Shepard zničí Reapery, ale budoucnost bude nejistá, protože lék na Temnou energii nemusí být nikdy nalezen a vesmír bude jednoho dne zničen.
  • Máš tam chybu/y
    1. při každém konci se mass relays zničí. Pokaždé ! Nezáleží jako barvu má ten výbuch.
    Proto to fanoušky možná štve. Protože ano chtěli jsme konec trilogie. Ale né takový kde všechna galaxie upadne do doby temna. Takže je jedno jestli nás vymáltí Reapers nebo zemřem hlady a třeba quariani na infekce atd.
    2. Já měl třeba Garruse na poslední misi a stejně vyleze z normandie ? Blbost.
    3. Catalyst - nikdy neměl šanci si vzít podobu, kterou si Shepard pamatoval. Jestli jo, tak to chce vysvětlení namísto dalších otázek.

    Teď asi jen doplňky. Nevím jak ty, ale většina ffandů opravdu se svou crew strávili mraky hodin. Každej čekal na závěr a vhodne rozuzlení. Pravdou je, že konec je stupidní a dává ještě víc a víc otázek. Nehledě na animačku po titulkách.. One more story about Shepard. Dodám, že jestli Shepard přežije nebo ne, mi netrápí. Jako konec to beru. Ale zbytek té omáčky kolem je kde ? Já nechci suchý maso na talíři.

    závěrem: "My" bojujeme o záchranu známe galaxie ve 3 dílech. Bojuje se o přežití a vlastne ve finále to přežití je spíš a trest. Tady se spíš rozhodovalo jestli zemřeš by Reaper nebo hladem či infekcí někdě v jungli .. Btw Normadii by mohla uniknout. Ale tvůj poznatek že utekla celá flotila není na místě. Jak totiž Admirál Hackett řekl - potřebujeme chránit crucible... takže oni se na to vyprdli a skočili do mass relay. Ještě perlička.. Mass relay leží za plutem. a oni během 5 minut to stihli z boje ze Země až tam ? Těžko. takže tvoje vysvětelní pěkné.. ale špatné.
  • pokud někdo nechce spoilery a klikne na článek "...konec Mass Effect 3" tak pardon, ale asi nemá v hlavě všechno v pořádku :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit