Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zdravim vsechny fandy.Mass 3 je super hra s promyslenym pribehem jen ten konec osobne me nejvice vadi ze jsem od prvnio dilu az do konce splnil vsechny mise hral jsem to na hodneho a na konci se mi obevi jen moznosti ktere se mi otevrou i kdybich hraj jen 3ku je to docela podpasovka a ti co to hrali opravdu poctive si zaslouzi slusny konec nemusi to byt zrovna happy and ale neco paradniho.takhle mi to pripada jako bych lizal zmrzlinu bez kornoutku a vsechna snaha mi protekla mezi prsty a ja z toho nic nemel
  • http://www.youtube.com/watch?v=ZZOyeFvnhiI&list=FL8B-9dyxMdQ82Jnwtw_AcHA&index=1&feature=plpp_video


    Myslím že tady je vysvětleno vše o konci nekonci :),tenhle příběh ještě neskončil xD
  • Chcem aby moja Shepardová prežila. To chcem naozaj tak veľa??!A predstava záverečnej afterparty nie je až taká zlá. (a veľmi by ma zaujímalo, ako by vyzerali jej deti s Garrusom).
  • :D nevím co řešíte, vždyť bioware řekl, že ten konec si bude spousta lidí pamatovat a myslím že bude :) Každopádně, štve mě že lidi maj negativní komentáře jak končí s mass effectem apod. OMG LIDI TO BYLA INDOKTRINACE HRÁČŮ !! Celou dobu od ME1 se snažíme reapery zničit !! a každý indoktrinovaný se je snaží ovládnout, nechat na živu! Shepard přišel do styku s tolika reapery, že v 3 je postupně indoktrinován ( ten chlapeček ve snech). Finále indoktrinace přichází když jsme v KOMATU po zásahu od Hartbringera. Čili vše dál je pouze sen a náš vnitřní boj. Jedině jak se dá z toho stavu dostat je ZNIČENÍ REAPERŮ. Ono už jenom představa že si Ilusive Man vybírá modrou paragon cestu a Anderson červenou renegade je k zamyšlení :D Takže finále mass effectu 3 patří to jestli jste VY JAKO HRÁČI skutečně rozhodnutí, nebo podlehnete indoktrinaci a vyberete ostatní nesmysl. Tím se dostáváme k závěru, že skutečné zakončení mass effectu teprve bude ať už pomocí placených dlc nebo jinak. Ale tohle je pro mě mistrovské dílo. Stačí se prostě jenom zamyslet a spojit si určité hinty od vývojářů přímo ve hře. Btw když vyberete zničení reaperu, tak na konci vidíte jak se Shepard probere ! SHAME ON YOU ALL !!!
  • Podle mě už maj autoři další konce hotové, ale vydají je za prachy jako DLC. Jestli to tak bude, pak s hrou končím, jde jim jen o to vydat nedokončenou hru a pak rýžovat na lidech. Jestli to tak nebude tak jim dlužím omluvu *10*
  • tak sem byl prave na novinarskejch strankach kde bylo i neco o mass effectu a prej budou dalsi dily ale uz ne se shepardem coz me dost nastvalo protoze nechci hrat za jinou postavu nez za sheparda uz sem si zvyk na nej a na ty lidi kolem neho prej ze chtej splnit prani fanousku a zatim sem nevidel nikoho kdo by neco takovyho co oni rikaj napsal jestly to bude od znova kdyz se tahle trilogie ukonci treba za nakyho thomase tak na hru definitivne kaslu udelali chybu podle me a velkou. *13* *13*
  • Pokud mi má Shepardová zemří, tak jedině se závěrečným shotem, kde se opět shledá se svým milovaným Thanem "across the sea" a budou mít spoustu zelených dětiček ....jinak mě to nezajímá *1*
  • Konce v ME3 jsou ukázkou něčeho neuvěřitelného. Jak za 10 minut kompletně zničit skvělou sérii, kterou jsem miloval od jejího vzniku. Celá hra byla parádní, ale konec je jak probuzení kbelíkem se studenou vodou. V jednom rozhovoru jsem četl, že Bioware, si za svým koncem stojí, chtěli jej totiž kontroverzní, aby hra nebyla zapomenuta - minimálně to se jim povedlo, protože o konci Mass Effect se bude mluvit ještě roky (i když asi ne tak jak si tvůrci představovali.)
    • Mají co chtěli. Spousta lidí to nepřekousne. Já jsem s Bioware definitivně skončil a určitě nejsem sám. :-)
  • http://www.youtube.com/watch?v=6HBM11sWmVY
  • Věnujte pozornost hlavně datu uploadu... *1*
    A potom mi můžete povědět, co vám to připomíná...

    http://www.youtube.com/watch?v=rm82gjZDIDU
    • MishKonn
      Tak to si ze mě snad děláš prdel, ne?
      • Já ne. :-)
        Ale BW si jí dělá z nás všech. :-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit