Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • není konec prostě jen konec??ať je jakejkoliv?
  • To je už jako kecat autorovi do toho jak má napsat knihu. Nevím já už jsem těch happy endů přežranej. Takže hořký konec nebo špatný bych uvítel. :-D
  • "There are many different endings. We wouldn’t do it any other way. How could you go through all three campaigns playing as your Shepard and then be forced into a bespoke ending that everyone gets? "

    "Whether you're happy or angry at the ending, know this: it is an ending. BioWare will not do a "Lost" and leave fans with more questions than answers after finishing the game.."

    "A lot of the satisfaction comes out of the choices you've made. When a story concludes a certain way, the way it concluded was in part because of the choices you made. And that kind of ups the replayability."

    Tohle řikal Mike Gamble než to vyšlo. Fakt mi přijde, že tahle petice spíš chce, aby Bioware dodalo to co slíbilo a na což se všichni právem těšili... Kdyby nic takovýho netvrdili tak ti řučim za to, že by si stěžovalo jen mizivý procento lidí.
  • No v porovnání s ME je konec Deus Ex trhák ;)
  • MidnighT91
    Zpráva mi vyrazila dech, příběh velitele Sheparda je pro mě jedno z nejepičtějších dobrodružství jaké jsem hrál... Naverboval jsem zrovna krogany a teď díky tomuhle článku nevím, jestly mám ve hře vůbec pokračovat a raději si zachovat vzpomínky na úžasně epickej závěr dvojky, kdy se mi u závěrečného videa klepaly kolena a modlil jsem se aby to celá posádka ve zdravý přežila... Moc se omlouvám za to co napíšu ale to ku*va lidem z bioware co udělaly skvělej první a druhej díl mrd*o v bedně ???
  • Něco takového akorát mnohem horší *15*. Navíc se konce moc od sebe neliší.
  • Dejv
    A tady jeden známej sepsal na blog své pocity, je to plné spoilerů, ale docela dobře vystihl celé jádro problému aneb proč konec je a zároveň neni uspokojivej...

    http://budjik.bloguje.cz/922651-uvaha-o-konci-mass-effectu.php
  • Delaj z lidi blbce, kdo jim tohle koupi?
  • Omluvte můj slovník, ale konec je prst do ..... všem ME fanouškům. Nechápu že to v žádné recenzi nezohlednili! Hodnocení 9/10 a 90%+ jsou fraška...
  • No nevim, muj konec byl z meho pohledu velmi pozitivni. Na druhou stranu byl nedostatecny - nemohu si pomoci, ale jako zakonceni trilogie se mi zdal odflaknuty, cekal jsem vic. Prilis kratke outro - cekal jsem mnohem vice informaci o vysledku meho snazeni.
  • Bioware se povedlo to co Shepardovi v ME3. Ten tam spojil různé rasy, BW zase spojil PC-hráče a konzolisty :D
  • osobne som to este nedohral, takze neviem o co presne ide. Rozhodne sa, ale desim konca hry, ktory vyznie ako v DEUS EX Human Revolution. Tam som bol zo vsetkych koncov vydatne sklamany. Je to nieco podobne?...prosim nespoilerovat...len prirovnat
  • Samotná podstata toho konce imho nevadí (tedy zničení Mass Relays a Citadely - daň za zastavení Reaperů), to provedení je ale katastrofálně špatné. Od nasilně naroubovaného dítěte a vysvětlení Reaperů, až po absenci epilogu, tedy co se stalo s Normandy (proč sakra nabrala lidi ze Země, odletěla na okraj Sol a vstoupila do Relay tranzitu, když Shepard bojuje na Citadele), s armádou, všemi těmi lidmi, které Shepard znal. Co se stalo s lidmi na Omega stanici a Citadele. K čemu člověk verboval všechny ty lidi (Krogany, žoldáky)... Prostě celé tři díly člověk něco dělal, aby to na konci rozhodlo jen o nějakém nesmyslném číslu (síla armády).
  • to uz je chore, nech to ludia beru tak ako to je, popripade nejakym modom si vytvorit vlastny zaver, nie davat poziadavky ako ta ktora hra ma koncit..nie dost ze uz teraz su hry cisty mainstream, po tych peticiach to bude mat uroven ako drislak alebo michal david

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit